Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elfújta a szél fórum

Elfújta a szél (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
77. Guruljka (válaszként erre: 74. - Napsugár8)
2019. aug. 3. 23:09

Nézek néha videókat, pl. a töpörtyűtől eléggé frászt szoktak kapni.

Lehet, erre az édességre azt hinnék, tényleg barackmaggal van tele.

76. Icuska538 (válaszként erre: 71. - 5027cf0c8f)
2019. aug. 3. 22:11

Ha barátnőm vagy ha nem

..az irásod helyes és szent igaz...és egyenes

..

2019. aug. 3. 15:49

Egyébként nálunk most lett olyan sötét, hogy vetexik a retró-festménnyel. Ismered, aminek a címe:

"Négerek az alagútban" És már esik is.

2019. aug. 3. 15:47

Ebéd után én is szoktam egy kicsit. Miért is ne, ha már megtehetjük! :))

Azt a barackmagot ezer éve nem láttam.

Ahogy elnézem ezt a leírt "barackmag" szót, az jutott eszembe, hogy ehhez vajon mit szólna egy magyarul tanuló külföldi?? 😍

73. Guruljka (válaszként erre: 67. - Napsugár8)
2019. aug. 3. 15:34

Én nem ebben a faluban voltam gyerek, de most itt a kis szobámban remekül érzem magam.

Amíg esett az eső, aludtam egyet, majd mire indulnom kellett a boltba, elállt, ahogy azt illik.

Kaptam mindent, ami kellett, a pénztárnál vettem két retró "barackmag"-csokit féláron, a kettőt 69 Ft-ért.

Nem az igazi, azt már elfújta a szél, de azért mégis majdnem. Kicsit fehéres volt a felülete, na az igazi retró volt. 😄

2019. aug. 3. 09:28

Szép dolog, hogy itt ketten utáljátok egymást, de mindketten már csak a másikat lesitek, mikor támad.

Nem lehetne az ellenségeskedést hagyni a fenébe, és nem szólni egymáshoz?

Lehet ám átlépni is dolgok felett, és AZÉRT IS kedvesnek lenni, ha a másik kellemetlen dolgokat ír.

Én is túlléptem azon, hogy nekem egy frissen nyitott fórumodba, anélkül, hogy akár csak megnyikkantam volna, írtad, hogy hagyjalak békén.

(Jó, nevettem egyet itthon, hogy ez igen, lőttem róla egy screeen-shot-ot és betettem a viccesbe, mert az már vicc volt. A fórumból törölték, hogy miért, nem tudom, mert nem jelentettem. Nem szokásom bármit csak úgy jelenteni, és ennél nagyobb dolog kell ahhoz, hogy éljek ezzel a lehetőséggel.)


Szóval nem csak azzal az egy illetővel vagy komisz. Én a büdös életben nem bántottalak tudtommal. A klubba nem engedtelek vissza az önkéntes kilépésed után, de erre figyelmeztettelek is előre.

A ki-be lépkedéseidet régebbről is ismerem, ezt tudod. Soha nem értettem az okát, gyerekesnek és feleslegesnek tartom. Már lassan eléred, hogy kiröhögteted magad ezzel.

71. 5027cf0c8f (válaszként erre: 71. - Guruljka)
2019. aug. 3. 08:52
Tudod Guruljka igazad van. De csak részben. Nem én nyomoztam egy másik ember életútját a Hoxán. Nem én vegzáltam magamat nyílt naplóban. Én az illetőtől bocsánatot kértem priviben. Bár ez a gesztus tőle sem esne rosszul nekem. Kettős regisztrációm sosem volt, amivel vádoltatok. Pl. 814 sosem voltam, s nem is vagyok. Azért mert nem voltam benn, olvasni és csak olvasni tudtam a fórumokat. Megtettem, ahogy más s megtette, míg újra nem regisztrált. Tudod, amíg nem bántanak, kedves vagyok mindenkivel. De az aljas hátba támadást ezután sem fogom hagyni. Azt gondolom, itt nem csak nekem kell bizonyítani. Nevet direkt nem írok. Még meg sem szólaltam, s szerinte meregettem a körmeimet. Ami röhejes, mert mindig tövig le van vágva. Egyébként sem akarok bizonyítani senkinek. Senkinek nem akarok megfelelni. Nem én kezdtem a balhét. Nem én utalgattam fórumokban, és burkoltan a nyílt naplómban, hogy mit csinál Szederke. Nekem többről szól az életem, mint a fakanál, meg a piac, meg a Hoxán a feszkó generálása. Amíg nem rúg belém senki, nyugton leszek. De a rugdalást nem hagyom. Ez nem csak rajtam múlik. Van aki meg meri védeni magát, s van aki nem. A komiszságom mindig válasz volt a komiszságra.
70. 5027cf0c8f (válaszként erre: 69. - Napsugár8)
2019. aug. 3. 06:06
Megígérem, hogy rendes leszek.
2019. aug. 2. 19:59
Szervusz Szederke! Már hiányoltalak!
2019. aug. 2. 19:04
Kellemes estét.
2019. aug. 2. 07:35
Tara! Az otthon, a menedék, akármilyen poros, kies vidék, akkor is a drága otthon. A gyermek kor, a fiatalság, a boldogság helyszíne. Ahol valamikor élte, élhette a család szeme-fénye szerepét, a kis hercegnő volt, akit mindenki csak kényeztetett, a kívánságát lesték...
2019. júl. 29. 20:26
Majd holnaptól visszaolvasom az elejétől. Remélem a könyv vagy a film egyes részeit nyomon lehet majd követni belőle.
2019. júl. 29. 17:24
És a végén kiderült, hogy egyedül ő maradt Tarán a beteg papa mellett, és várta vissza Scarlettet, mindenki más olajra lépett...
2019. júl. 29. 08:28

Nem is tudtam, hogy az általam is ilyen címmel indított fórumnak van tesója!

No bejelöltem, majd ráérős időmben végig olvasom.

2012. febr. 7. 09:08
Én Prissyt tuti nem vittem volna az új Atlantai házikóba. Otthagytam volna Tarán a tesóimnak! :D
2012. febr. 6. 20:12
Prissy egy vicces lány és nem csak akkor egyszer ajánlkozott a szülés levezetésére, hanem többször és igen viccesen is adta el, hogy ő mennyire otthon van ebben. Persze amikor eljött a szülés ideje, akkor már bevallotta, hogy sosem volt még jelen sem egy szülésnél sem, és az azért kicsit adrenalin emelő.
61. syria (válaszként erre: 60. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 6. 19:50
Így van. :D
60. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 59. - Syria)
2012. febr. 5. 22:22

Oké.

Gondolom, nem tartozom magyarázattal neked, hogy miért nevetek ezen vagy azon...:) Akkor te ne nevess, aztán el van intézve.

59. syria (válaszként erre: 58. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 5. 15:39
Humorérzékem nekem is van, csak én tudok különbséget tenni a humoros és a morbid jelenet között. :)
58. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 57. - Syria)
2012. febr. 4. 15:15
Hát engem a humorérzékem átsegített ezen a jeleneten (is)...:)
57. syria (válaszként erre: 49. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 4. 15:11
Egyáltalán nem kötekedni akartam. Csak azt a jelenetet nem találtam viccesnek. Prissyt úgy önmagában igen, de a felelőtlen ajánlkozása nem tetszett.
56. bnedora (válaszként erre: 19. - Tücsimücsi)
2012. febr. 3. 23:22
Nekem a legmeghatóbb jelenet a filmben, ezen mindig bőgök, amikor Tarán van, felvesz egy retket, és azt mondja, hogy soha többé nem fog éhezni....
55. bnedora (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2012. febr. 3. 23:16
Imádom ezt a filmet és a könyvet. Neked a végszó tetszik: "Majd holnap gondolok erre, Tarán. Akkor már el tudom viselni. Holnap majd kigondolok valamit, hogy visszaszerezzem Rhettet. Elvégre a holnap az már egy másik nap."
2012. febr. 3. 23:02
Gondolom, ti is úgy vagytok vele, hogy jó lenne olyan ruhákba bújni, BBQ partira járni, táncestekre meg minden. :D Jó nézni, hogy milyen szépen táncolnak, szép ruhákat húznak stb. Bár már akkor is hasonlóak voltak a problémák mint ma. Megélhetés, szerelem, stb. A világ nem változik, csak az emberek és a ruhák! :D
53. 2c56c03e37 (válaszként erre: 52. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 3. 20:37
Igen, ide-oda ugral. :) Es hogy ravagja azonnal, hogy elfogadja Rhett ajanlatat, amikor rengeteg penzt iger egy tancert Scarlettel. :)) Persze szigoruan csak az "Ügyert". :)
52. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 50. - Estefani)
2012. febr. 3. 20:12
Igen, mert ugye Scarlett nem táncolhat, hiszen gyászt visel. De azért jár a lába az asztal alatt:)
2012. febr. 3. 20:08
Forgatag, bocsi. Mármint a ruhák, világosak színesek, ők ketten meg virítanak feketében. :)
2012. febr. 3. 20:07
Szerintem az is vicces mikor Atlantában a jótékonysági bálon táncolnak Rhettel. Mikor rosszul lesz az Aunt Pittypat. (Bocsi én eredeti nyelven jobban szeretem... :) ) Színes forgatak, Scarlett és Rhett pedig feketében. :D
49. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 48. - Syria)
2012. febr. 3. 19:59

Oké, akkor jól értettem:) Kötekedni akartál.

Még ezen a fórumon is lehetséges?

Nem örülnék, de ez egy film, erről beszélgetünk. Bocs, hogy egy jelentetet viccesnek találtam benne. Talán nem voltam egyedül.

48. syria (válaszként erre: 47. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 3. 19:33

Konkrétan: Prissy szüléshez ajánlotta fel a segítségét; utólag be is vallotta, hogy ő csak hallott a dologról, mégis úgy állította be, mintha akárhány szülésnél jelen lett volna, segített volna.


Ha szülnél, s egy ilyen segítőd lenne, az is tetszene?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook