Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elfáradtam. Hiába küzdök, minden egyre rosszabb. Betegség a... fórum

Elfáradtam. Hiába küzdök, minden egyre rosszabb. Betegség a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

febr. 14. 09:47

Hoz az élet nehéz helyzeteket...

Ha tudnád, hányszor írhattam volna ki a tiédhez hasonló vallomást!!


...Az, hogy most így érzel, nem azt jelenti, hogy minden végzetesen rossz az életedben.


A helyedben én azt tenném, hogy most kivárnék egy kicsit. Amíg lazul bennem a kétségbeesés, a feszültség. Mert az "csak" egy hangulat. Mulandó...

Utána pedig, érezni fogod, hogy van újra erőd szembenézni a megpróbáltatásokkal!

febr. 14. 09:27
Innen már csak felfelé van.
febr. 14. 00:50
nagyon sajnalom!
5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 13. 09:59

Együtt érzek veled.

Én is folyamatosan azon vagyok hogy szebbé, jobbá tegyem az életemet. Most éppen csikungot tanulok. Olvassál róla, mire jó, mit tesz veled ha gyakorlod.


Addig is hallgasd ezt a csodálatos zenét ami a béke, harmónia, egyensúly és nyugalom energiáját közvetíti feléd: [link]


Ha rám írsz, segítek elindulni ezen az úton.

febr. 13. 09:19

Az előzőhöz még:

Talán olyan párod lesz, akinek már van egy gyermeke, és boldogságban, szeretetben nevelitek fel együtt. De akár még örökbe is fogadhattok, ha neked nem lehet.

A meddőség ma már nem egyenlő a gyermek nélkül leélt élettel.

Figyelj, légy éber! Az élet neked is tartogat valami csodát!

febr. 13. 08:48

Kitartást!


Remélem, hogy a betegség gyógyítható! Mert az egészség a legfontosabb!


A meddőséggel nem tudsz mit kezdeni. Biztos nem jó érzés, de ezzel ne gyötörd magad! Gyerek nélkül is lehet boldogan élni.


A szerelmi bánatba, ne lovald bele magad. Valószínű, hogy aki miatt bánkódsz, nem az igazi.


Anyagi gondok: mindig van valahogy! A lényeg, hogy dolgozz és legyen bevételed és majd rendeződsz, ha teszel érte.


Így az év elején sokan padlón vannak. Ilyen az időjárás. Hosszú, téli esték. Menj sokat a szabadba, találkozz barátokkal és mindjárt március van!

febr. 13. 06:07
Miujság azóta, hogy alakul ez nemjóhelyzet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook