Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Élet a mellplasztika után-Mi történt velünk a műtét után? fórum

Élet a mellplasztika után-Mi történt velünk a műtét után? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
837. Bizsu001 (válaszként erre: 832. - Lily75)
2019. júl. 7. 20:59

Szia! Köszönöm a választ!


Azóta már 9 hónapja túlestem a mellműtéten és totál kényelmesen alszom, legtöbbször hason. 🙂

836. Gabóca6 (válaszként erre: 819. - Jupika1)
2019. ápr. 30. 18:07
Sajnos ez a szilikon érzékenységtől van.Sok nőnél van probléma de nem beszélnek róla, rengeteg betegséget mérgezést okoz a szilikon. nekem is van implantom most készülök kivetetni, de még nem találtam olyan orvost aki megfelelően kivenné, mert nem mindegy hogy veszik ki.Nézz meg angol oldalakat ott bővebben találsz erről sok linket.
835. K777 (válaszként erre: 833. - Rencsiii95)
2019. márc. 5. 09:09
Szia! Nekem 2018 májusban volt mellnagyobbításom és néha nálam is elő fordulnak ezek a tünetek.
834. Vetti2
2019. febr. 27. 09:21

Sziasztok!

Mellnagyobbítást tervezek 3 gyermek után, de nagyon tartok a lábadozástól. Mennyi idős gyerek mellett vállaltátok be leghamarabb. 1 évessel nagyon húzós? Segítégetek meddig volt? Én sajnos nagyon nehezen tudom megoldani, hogy legyen mellettem valaki(max 3 hétre talán). Mikor tudtátok újra ellátni a háztartást, gyerekeket?

Mennyire fáj utána?

Köszi, ha megosztjátok velem a tapasztalatotokat!

2019. febr. 13. 16:46
Sziasztok! Több mint 1éve volt mellnagyobbitásom. Tegnap óta néha szúró érzést érzek egy ponton az egyik mellemen. Valakinek hasonló tapasztalata volt már esetleg?
832. Lily75 (válaszként erre: 802. - Bizsu001)
2019. jan. 25. 19:01

Szio!

En nekem 2008-ban volt a mellnagyobbitasom.

Kezdetben kicsit kenyelmetlen volt,de soha semmi gondom nem volt🤞

Hason en sosem szerettem aludni,de az nem is kenyelmes nekem.

831. Magnetic (válaszként erre: 819. - Jupika1)
2019. jan. 25. 10:21

Szia!

Létezik ilyen is??🤔

Elég rémisztő.

Csak nem személyes tapasztalat?

Köszönöm ha válaszolsz!

830. karthago (válaszként erre: 817. - Klifta)
2018. nov. 23. 13:56
Szia! Megkérdezhetem, hogy meddig tartott a gyógyulás? Felvarrás és hasplasztika( zsírleszívás)infó érdekelne!Köszönöm, ha válaszolsz.
829. 8ab83bb557 (válaszként erre: 824. - Alma84)
2018. szept. 21. 20:14
Szia Alma! Szerintem egy laikus pasi akinek nem volt dolga szilicicivel,nem minden esetben tudja megmondani hogy az nem eredeti. Függ az alapodtól és hogy milyen nagy impli és milyen formájú kerül be. De aki nem szakavatott,az egy természetesre csinált műcicit nem fog kiszúrni DE a vágás ott marad árulkodó jelként örökre. Ha már évek múltán szépen el is halványul és az áthajlási redőbe is esik,akkor is árulkodik. Műtét után pár hónappal meg pláne láthatóan ott van még! A férfiak megítélése a műcivivel kapcsolatban is más és más. De Te csak Magaddal foglalkozz,a saját boldogságoddal! Van egy ismerősöm,aki ellene volt,de végül hagyta hogy a barátnője azt tegyen a testével amit szeretne. Lett neki implije. Azóta is imádja a pasija. Igen,a cicijeit is!☺ A szerelmi együttléteknél fontos azt leszögezni hogy ki mivel éri be,ugye...(már ami a cicik biztonságát illeti)de aki nem vadul,végül is 3hét után már kéri is a doki hogy masszírozzuk. Addig még érzékenyek gyakran,sokaknál a mellbimbó se 100%,de sima impli berakás után pár hét és lehet őket szeretgetni. Addig is,csak addig még nagyon óvatosan,sok esetben nem is fog jól esni,mint azelőtt,mert még gyógyulnak belülről. Hja,és ugye amíg kompresszióst kell non stop hordani,addig a pasinak várnia kell!☺
828. Fruska88 (válaszként erre: 819. - Jupika1)
2018. szept. 9. 10:29
Szia. Hogy vagy, azóta is meg vannak ezek a tüneteid? Említetted a dokidnak? Én műtét előtt állok és érdekel, hogy mi van veled. Hallottam, hogy azoknak lehet hasonló tünetei akik allergiásak a szilikonra.
827. Fruska88 (válaszként erre: 823. - Csucsu12)
2018. szept. 9. 10:28
Szia. Én műtét előtt állok. Hogy vagy azóta?
826. Alma84 (válaszként erre: 823. - Csucsu12)
2018. szept. 8. 17:30
Voltál a problémával a sebészednél vagy nőgyógyásznál, kiderült e általuk hogy van e összefüggés? Nem lehet lelki vagy egyéb oka, jobban vagy azóta?
825. Soldiergirl78 (válaszként erre: 816. - Miss Angel)
2018. szept. 7. 15:53
Szia! Kopogtat! Köszönöm ha beengedsz.
824. Alma84
2018. szept. 4. 18:56
Sziasztok! Egy furcsa kérdés mik a tapasztalatok azon a téren hogy mellplasztika után hogyan mikor leheet ismerkedni, esetleg szeretekzni egy szingli lánynak, aki nem akarja hogy észrevegyék rajta az vágást és hogy biztonságban legyenek a cicik? Vagy mi a pasik reakciója ha megtudják vagy észreveszik valakinek van ilyen története amit megosztana. Elmúlik teljesen a vágás nyoma?
823. csucsu12 (válaszként erre: 819. - Jupika1)
2018. aug. 30. 11:05
Szia.Nekem is mütét után 2 hónapra jelentkezett erős hajhullás menzeszem összevissza jön meg..
822. hörb
2018. máj. 29. 15:23

Sziasztok,


A műtétet követően mennyi idő után kezdett puhulni a melletek?


Köszi a választ! :)

821. 5be8c29516 (válaszként erre: 817. - Klifta)
2018. máj. 10. 19:15
Szia! Első műtétem volt hétfőn. Csak betettek. Egy éjszakát voltam a klinikán. Nem kaptam vérhigítót. Sétálnom kell.
820. Jupika1 (válaszként erre: 812. - Cirmos lány)
2018. máj. 2. 16:26
Szia.Nekem is dual tecnikaval lett csinalva.Nekem.mar a mutet utan par hetre latszott hpgy a bal mellem szep a jobb mellemben viszont az implantatum folcsuszott.Mondta az orvos hogy nyomjam lefele..hat..eltelt egy ev es torz..A mellbimbom lefele all es a mellkasomon meg egy dudor van...Voltam.mas orvosnal.es allitolag a zsebet tul.magasra tette...de azert hogy mrgnyugtassalak olvastam.olyat akinek aztan a masik is lement a helyere..alltalaban 6-8honapig be kell allnia.Ha annal is tovabb font maradt akkor az ott is marad sajnos..
819. Jupika1
2018. ápr. 30. 19:33
Sziasztok.Van itt valaki.akinek furcsa tunetei vannak mellplasztika utan..ertem ezt:kettos latas homalyos latas,osszevissza menzesz,fenyerzekenyseg,derekfajas,eros faradsag,gombasodas stb...nem kozvetlen a mytet utan hanem.par honapra ra...
818. rencsiii95 (válaszként erre: 811. - Bveronic)
2018. ápr. 22. 06:54
Szia! Nekem is lassan 1 ève volt a műtètem. A bal mellem alatt szinte abszolut nem èrzem illetve a mellbimbomat se. Én is kicsit aggódok,hogy vajon helyre jön mèg-e vagy màr igy marad. Valakinèl mèg hasonló tapasztalata?
817. klifta
2018. ápr. 21. 11:18
Sziasztok, friss műtétes vagyok (2. műtét, csere), és elvileg szúrnom kellene magam itthon vérhígítóval (fragmin). Az első műtétnél 6 éve nem adtak vérhígítót, akkor azt mondták mozogjak. Most másik doki műtött, szerinte kell a vérhígító... viszont a neten sem találok egyértelmű állásfoglalást. Nálatok szükség volt az otthoni szúrásokra? a komplett műtét amúgy implant csere + felvarrás, és kicsi alhasi zsírleszívás volt. Köszi, és mindenkinek jó lábadozást! :-)
2018. ápr. 16. 17:52
sziasztok,ide még nem irtam.van naplóm immár nekem is,elég részletes,ha vki kiváncsi rá,hátha segit nektek bármiben,akár műtét előtt állóknak,akár korrekcióra szorulóknak....3x műtöttek,legutobb novemberben és most döntöttem úgy,hogy csinálok naplót,hátha tényleg segítségetekre lesz...
2018. ápr. 8. 18:43
Sziasztok, nekem is most volt a műtétem Húsvét előtt. Én már teljesen jól vagyok. Igazából inkább vissza kell fogni magam, hogy ne pörögjek. Mellfelvarrás (belső) és nagyobbítás is volt. Ami nekem kényelmetlen volt az 1 hét kompressziós harisnya plusz fásli a mellkason. Fáslim most is van, de már más pozícióban, így kényelmesebb.9 napig volt segítségem a 6 és 8 éves gyerkőcök mellé. Most pl 2 napig nincs apa, tök egyedül vagyunk. 8 nap után vezettem először. Próbálom óvni magam...nem hajolgatok, emelgetek stb. És most a 2 boxert sem sétáltatom :).
814. Manci79 (válaszként erre: 810. - Bszandra917)
2018. ápr. 7. 15:23

Szia.

Nekem 18 hónapos a legkisebb, 14 éves a nagy lányom,18 éves a fiam.

Szerettem volna már én is előbb megcsináltatni (tavaly őszi szünetben )a melleim,de én is féltem a pici miatt .

Most húsvét előtt megcsináltattam.

Nem akartam nyáron a kompressziós melltartó miatt,ősszel meg már vissza kell mennem dolgozni,szeptemberben lesz a kicsi 2 éves.

Pont a segítség miatt terveztem a szünetre,a nagyok is itthon vannak,s rengeteget segítettek.

A párom intézi a kicsit. Nekem 5 napig voltak bent a drain csövek, na semmit nem tudtam csinálni.Ma vagyok kilenc napos, mintha mi sem történt volna úgy érzem .Még egy hétig próbálom magam ki vonni, aztán szépen fokozatosan visszatérni a házimunkához.

Szerintem elég az egy hónap,bár mindenki más, másként éljük meg.Nem volt senki a közelben, a szőnyegen pelenkáztam , és a kis játszó asztalnál ettem,magasító kézmosáshoz ,ágyra félmászáshoz, emelni még nem merek.

Vészhelyzetre meg két mamink ....

813. Zico007 (válaszként erre: 810. - Bszandra917)
2018. ápr. 5. 14:48
Nekem volt segítsegem mert a férjem elutazott pont akkor! De egy hónap múlva minden ment, addig elég sok mindenben segítség kellett, és az elején azért fáradékony is voltam, de napról napra jobb lett, kopogj a naplómba 2 éves múlt a fiam mikor műtöttek.
2018. márc. 14. 22:48

Sziasztok!


Van esetleg akinek az implantátuma fent van nagyon vagy fent ragadt? Ezt úgy értem nem jött le a helyére. Dual Plane technikánál elvileg lehet ilyen? Ha igen mikorra mozdul a helyére az implant? Köszönöm

2018. márc. 7. 14:27

Sziasztok!


Nekem áprilisban lesz 1 éve, hogy túlestem a mellnagyobbító műtéten. Sajnos a mellem alsó része és a bimbó is teljesen érzéketlen. Másnál is volt iylen? vagy ha eddig nem jött helyre, akkor már nem is fog? Köszönöm, ha ír olyan, akinek van ezzel tapasztalata!

2018. febr. 28. 13:50

Sziasztok!


Van esetleg valalki a pici gyerek mellett(3,5 és 1,5éves)csináltatta meg a melleit?

1hónapig otthon lenne a férjem,de utána már egyedül kéne ellátnom a gyerekeket(öltöztetni,beemelni az etetőszékbe,kiságyba stb.). Összeegyeztethető mindez egy mellplasztikával vagy érdemesebb várni még vele? Műtét után,ha felemelni(10-15kg) nem is,de pl magunkhoz ölelni lehet a gyereket vagy ilyesfajta "terheléstől" is védeni kell magunkat?

Köszönöm ha valaki tud segíteni! :)

809. Bizsu001 (válaszként erre: 808. - Brigi0430)
2018. febr. 22. 15:38
Köszi a választ! Remélem nekemse lesz vele probléma.
808. Brigi0430 (válaszként erre: 802. - Bizsu001)
2018. febr. 22. 09:42
Ez hülyeség! Én 6 hetes korom óta hason alszom, és tök jókat! 3 évig mindig sportmelltartó volt rajtam alváshoz, de az utóbbi fél évben, már akkor sem hordok.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook