Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Élet a mellplasztika után-Mi történt velünk a műtét után? fórum

Élet a mellplasztika után-Mi történt velünk a műtét után? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
477. lilmi (válaszként erre: 476. - NNelly)
2015. dec. 19. 18:04

Szia!


Igy van, naprol-napra jobb es turelmes leszek. koszonom a valaszod!!! ^^

476. NNelly (válaszként erre: 475. - Lilmi)
2015. dec. 19. 13:56

Szia lilmi!


Tulajdonképpen amiket itt leírsz, az mind teljesen normális tünet. Az orvosok hajlamosak elbagatellizálni a fájdalmat és a gyógyulási folyamatot. A valóságban inkább hónap(ok)ig tartó gyógyulásról beszélhetünk, mire a szervezet regenerálja magát. A legfontosabb a türelem. És az eredmény! :))

475. lilmi
2015. dec. 18. 09:33

sziasztok!

hetfon vegre velem is megtortent az amire majdnem 10 eve varok: lettek melleim:) en is leirom a tapasztalatokat,erzeseket hatha majd valakinek jol jon. roviden tomoren 75 A-bol lettem 75 C, Dr. Viczian Csaba az orvosom, egy tunder, kedves, nyugodt es turelmes es emellett egy nagyon jo orvos is. a mutet tenyleg ugy ment ahogy a forumokon olvassa az ember, semmit nem ereztem, vegig aludtam. viszont azt hiszem en az utana levo labadozasi reszt kisse alabecsultem vagy magamat tartottam tul kemenynek. hetfon mutottek most pentek van es en nagyon megszenvedtem ezt a par napot. nalam az egyik igen zavaro tenyezo a folyamatos hatfajas,probalom kihuzni magam figyelni a tartasra de nem igaz segit. masreszt furcsa mod nekem kenyelmesebb az allas/ules mint a fekves. a fekves faj es az abbol valo felkeles viszont maga a pokol. utana 5 perceket kell uljek az agy vegeben mire eltudok indulni tovabb. alapjaraton a feszito,nehez erzes a karemeles, mozgatasanal valo nyilalas a jellemzo. nagyon varom, mar hogy tudjak aludni egy jot:D plusz ami meg picit megijesztett az az, hogy neha a jobb mellemnel "randul" az izom. ilyen volt valakinek? eleg furcsa, kellemetlen erzes:D az orvosom szerint a 3. - 4. nap kornyeken jon egy latvanyos jobbanlet hat en jelenleg arra varok de egyelore meg most reggel is nehezkesen kelltem es ugyanugy nyilal es faj csak mar megszoktam, elviselem. de a szepsegert szenvedni kell, nem akarok panaszkodni csak annyira felszivtam magam, hogy lenyomom es kemeny leszek es nem fog fajni, hogy kicsit meglepett az elmult par nap intenziv szenvedese:D

474. lbirgit
2015. nov. 26. 19:44
Tényleg jó szívvel ajánlom a helyet: Hévíz, Zena beauty + med center és a műtétet végző orvost is: Dr.Andók Csaba
473. SantaBarbara (válaszként erre: 472. - Lbirgit)
2015. nov. 26. 15:45

Jo olvasni elegedett velemenyeket:)

Szerintem sokan orulnenek,ha megemlitened az orvosod nevet,biztosan segitenel azoknak,akik meg orvos valasztas szakaszaban vannak.

472. lbirgit
2015. nov. 26. 12:22

Sziasztok!

Október 19.-én volt a mellnagyobbító műtétem. :) Sajnos a szoptatás során a kötőszöveteim elgyengültek, majd a mellem gyakorlatilag egy üres "bőrzacskó" volt. Nagyon sokáig vártam erre a műtétre, hisz a lányom már 11 éves.. De sajnos az élet mindig úgy hozta, hogy más dolgok voltak a fontosabbak. Mert ugye a legnagyobb akadályok azért csak az anyagiak.

Szóval, a műtétről: vékony alkatomnak és annak köszönhetően, hogy nem jellemző nálam a súlyingadozás, nem volt szükség felvarrásra, csak "kitölteni" kellett. Mirigyállomány alá kerültek a 350cc-is texturált felületű implantátumok. A műtét kb 2 órás volt. Az altatás után hamar magamnál voltam, enyhe hányingerem volt, kaptam rá orvosságot. Fájdalmam annyira minimális volt, hogy még fájdalomcsillapítót sem kértem. És ez a lábadozási időszakban is így volt. A feszítő érzés az első hét után egyre jobban enyhült. 16.-ik napon történ meg a varratszedés, a vágásom mára csak közép lila csík. Nincs már semmilyen fájdalmam, csak a mellbimbóim érzékenyek egy kicsit még. Illetve két helyen még egyáltalán nem érzek semmit, de azt mondják ez csak átmeneti érzéketlenség. Én nagyon próbáltam odafigyelni mindenre, pont azért, mert semmilyen fájdalmam nem volt, és így az ember észrevétlenül is fel-fel nyúl dolgokért, emel, stb. Nagyon meg vagyok elégedve az orvosommal, a hellyel, ahol a műtét történt, és az árral is. Kívánom, hogy mindenkinek ilyen jó tapasztalatai legyenek ezzel a beavatkozásal kapcsoltaban. Hétfőn lesz a 6 hetes kontroll, és bízom benne, hogy sokáig ilyen elégedett leszek az új ciciimmel. :)

2015. nov. 19. 23:19

Persze. Jol tetted,hisz ez a csoport azert van!

Szerintem az tett ra neked 1 lapattal,hogy nem altathattak. Gondolom azert,mert a gyomrodnak volt tartalma es inni is ittal. Fu en nem tudom,hogy ebbe bele mernek-e menni...az azt hiszem engem is megviselne!

De az a lenyeg,hogy most mar jol vagy ;-)

2015. nov. 19. 20:21
Lehet nekem csak azért volt rossz nagyon mert első műtét utàn történt. Na meg az érzéstelenìtés sem mindenkinél ugyanúgy sikerül,belül ugye nem is nagyon lehet(nem altattak). Két gyerekem van a szüléseim könnyűek voltak de ez igencsak megviselt. Senki kedvét nem akartam szegni csak ki kellett irnom magamból a dolgot.
2015. nov. 19. 19:49
Amikor engem mütöttek, es amikor ebredeztem, akkor hoztak be a szoba tarsam, akinek szinten ilyen problemaja volt, 2 nappal elötte volt impli csereje, ami masnap beverzett, harmadnap ugyan az,mint nalad volt, kiszedtek, kitisztitottak es vissza tettek.Neki nem fajt, meg sem kottyant! Ö a bevérzés miatt volt ki lelkileg es meg van is picit, mert nagyon csunyan veralafutasos lett. Ez tipikus szovodmenye a mellmütetnek, ettöl minden lany felhetne es persze fel is,hogy veletlen vele is megtörtenhet. De sokan csak emiatt nem mondanak le rola! Egy mellmütetnel minden jatszik...sajna! De szerintem az esetek 90%a gond nelkul lezajlik! Szoval hajra lanyok!
2015. nov. 19. 12:57
Sziasztok!Most talàltam az oldalra.Nekem nov. 13-àn volt a műtétem. Sajnos az egyik 3 nappal a műtét utàn bevérzett.Azonnal mentem a dokihoz aki érzéstelenitett kikapta az implantàtumot elàllìtotta a vérzést majd minden vissza. Nagyon profin megoldotta de nem tudom megàllni hogy ne ìrjam le hogy ha làtom előre ezt a màsodik akciót nem biztos hogy belevàgok az egészbe mert testileg-lelkileg nagyon megterhelő volt. A fàjdalom 10 skàlàn 10- es:-(Azóta persze màr sokkal jobban vagyok. A dokinak nagyon hàlàs vagyok hogy azonnal fogadott és azonnal megcsinàlta nekem de ezt mégegyszer nem vàllalnàm.
2015. nov. 18. 19:07
Premenstruacios /menstruacio elotti/ tunetek.
466. b.aniko3 (válaszként erre: 465. - Nikicsimami)
2015. nov. 18. 19:02
es mit jelent a pms?
465. Nikicsimami (válaszként erre: 464. - B.aniko3)
2015. nov. 18. 18:32

Hát ez mindenkunèl más. Lehet,h feszesebbek a szővetek,és nehezebben lazulnak. Nekem ma a szegycsontom fájt megint dèlután. De soxor a pms is befolyásolja a fájdalmakat.

Kitartás

2015. nov. 16. 20:11
heloka en szerdan leszek 4 hetis mar egesz turhetoen vagyok bar a jobb mellem az meg mindig faj nem veszes de meg faj es neha ugy bekemenyedik mikor lesz kb hogy mar tok rendben lesz es nemfaj??
463. Nikicsimami (válaszként erre: 460. - Barbi0722)
2015. nov. 14. 22:57

Hát akár 1-2 hét is eltelhet. Attól függ,h mennyire erősek a szövetek,mekkorát es hovà kaptál.

De vegyél be fajdalom csillapítót ameddig szükségét érzed. Nekem a 3-4. Nap volt a legrosszabb. Aztan 1 hét múltan napról napra javultam. Kitartàs

2015. nov. 14. 10:29
Sziasztok!!7hete volt a műtètem!A bal oldalam már majdnem telejesen tökéletes a jobb oldalam viszont elég aggasztò :( Még mindig fáj!!Ha nagy levőt veszek akkor is fajdalmas!Normàlis dolog ez még 7hèt utan?!
461. SantaBarbara (válaszként erre: 459. - Bendicske)
2015. nov. 11. 20:16

Orulok es gratulalok!

Indithatnal naplot par fotoval! - ha van idod:)

2015. nov. 11. 19:59

Sziasztok!


Tegnap volt a nagy nap. Dr Debreczeni műtött a Versysben. Ma reggel jöttem haza.


Az rendben van, hogy úgy érzem, mint ha egyre jobban fájna, feszítene?


Rettentő kemények és feszülnek a cickóim...mikorra lesz ek picit elviselhetőbbek?


Köszi a válaszokat előre is!

459. bendicske (válaszként erre: 453. - SantaBarbara)
2015. nov. 10. 22:21
Köszi ! Úgy tettem ahogy mondtad, csak könnyű házi mukát végeztem! Gyönyörű lett!!
2015. nov. 3. 08:11
koszonom...
457. NNelly (válaszként erre: 456. - B.aniko3)
2015. nov. 2. 18:17
Kitartás, türelem! Akár 2 hónap is simán belefér.
2015. nov. 2. 17:36
sziasztok uj vagyok itt....arra lennek kivancs hogy kinek mennyi ideig fajt a melle mellnagyobbitas utan??mik a tapasztalatok es mennyi ideig volt feszules stb.engem okt.21.-en mutottek es a jobb mellem az meg mindig duzzadtes faj..es most jott meg a menzim is lehet azis kozrejatszik mert mindig menzeszkor szoktak fajni es erzekenyek is...
455. SantaBarbara (válaszként erre: 440. - Kamilla30)
2015. nov. 2. 13:37

Az odema miatt duzzadt. Ez nem mindig egyforma mindket ciciben.

A homerozes ajanlott.Egyebkent kis hoemelkedes meg nem problema.

Bo folyadek /asvanyviz/ fogyasztasa jo!

454. Nikicsimami (válaszként erre: 434. - Kamilla30)
2015. nov. 2. 12:36

Nekem is a bal fájt jobban, pedig jobb kezes vok.

Rákerdeztem a dokimnál,,és azt mndta,h teljesen normális. Minden szervezet mashogyan reagál.

Ha piros, és nagyon meleg akkor lehet baj.

453. SantaBarbara (válaszként erre: 450. - Bendicske)
2015. nov. 2. 11:51

Elore semmit nem lehet tudni.

Tobben irtak,hogy szinte meg sem ereztek a masodik mutetet.

Nalad felvarras es bimbo korrekcio is lesz,az mar viszont nagyobb mutetnek szamit.

Gondolom,mirigy alatt van a 9 eve berakott implant.

Valoszinu,hogy most felig izom ala fog kerulni,teljesen uj helyet kell kialakitani..... -nem tudom.

Szerintem nagyon figyelj magadra,tartsd be az orvosod utasitasait,ne konnyelmuskodj a mozgassal mutet utan,add meg az idot a gyogyulasnak! Minden rendben lesz!

452. NNelly (válaszként erre: 450. - Bendicske)
2015. okt. 23. 19:05

Szia!

Ég és föld a különbség, a 2. műtét alig jár valami kellemetlenséggel, gyorasabb a felépülés is.

451. bendicske (válaszként erre: 396. - Bubimaya)
2015. okt. 21. 20:23
Én Dr. László Zsoltnál voltam és megvagyok elégedve, csak most nekem is cseréltetnem kell mert pip-es. :(
2015. okt. 21. 20:15
Tanácsot szeretnék kérni, november elején a második műtétemre készülök. Sajnos pip-es vagyok amit 9 éve raktak be és elvékonyodás miatt ki kell vetetnem mielőtt kiszakad. Nem akarok nagyobbat 290 cc-is volt az eddigi implant. Adjatok tanácsot, hogy mennyire lesz nehéz a felépülésem az elsőhöz képest, ja fel is kell varratnom sajnos, meg bimbó korrekció is lesz mert nem egyforma és az első műtétem után nem lett az igazi. Köszönöm, ha válaszoltok!!! :)
449. Nik085
2015. okt. 21. 12:02
Volt akinek 2hetesen bevérzett? Tegnap voltam varratszedésen megrémültem,mikor láttam szegény bal cicim nagy kék-zöld foltos :( doki azt mondta ne aggódjak folyadék van benne, bevérzett de el fog múlni, folyadék lassan de felszívódik
448. jusita
2015. okt. 20. 16:36
Neked elmúlt a dagadàs felülről? Nekem a cicim fölött a mellkasom egész a kulcscsontig be van dagadva és az nyom nagyon.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook