Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elengedni valakit aki fontos nekünk: szex, barátság, és talán több is... fórum

Elengedni valakit aki fontos nekünk: szex, barátság, és talán több is... (beszélgetős fórum)


1 2
19. massalhangzo (válaszként erre: 18. - 9c485f67e8)
2017. márc. 29. 19:13
hagyjuk mar ezt a kihasznalosdit, nyilvan a csaj sem szenved a pali alatt, mikor egyutt vannak, a pasi meg egyenesen megmondta, hogy nem akar kapcsolatot. a csaj ennek ellenere mindig vevo volt ra, hol itt a kihasznalas?
2017. márc. 29. 19:11
Amíg engeded, hogy a tested-lelked-életed átjáróház legyen a számára, addig ki fog használni, amikor éppen alkalma lesz rá.
17. massalhangzo (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2017. márc. 29. 18:53

szerintem kizart, hogy valaki, aki 3 evig csak idonkent megfektette, hirtelenjeben beleszeret. itt baratsagrol sincs szo, irta is, hogy nem is barat, nem is haver, csak jol megvannak, ami a legrosszabb, mert semmilyen teren nem szamit neki


meg egy haver se lepne le szo nelkul, es tenne ra nagyivben, csak mert kepbe kerul egy masik no, pont hogy meg tudnak beszelni akkor, ha nem csak egy strigula lenne. ezert nem kene foglalkozni vele, hanem tovabb lepni. ahogy jon egy masik ferfi, aki erdeklodest mutat es kolcsonos a tetszes, ugy el fogja felejteni ezt a palit, mintha sosem letezett volna. ha nem lep tovabb es kombinal rajta folyton, addig maganak generalja a rossz erzeseket, mig a pali hotjol elvan mas novel

2017. márc. 29. 18:51
szerintem engedd el menj tovább és ne próbáld magad hitegetni ezzel a kapcsolatban olyan dolgok belemagyarázásával amik nem léteznek.
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Mikahaka)
2017. márc. 29. 18:11

Úgy gondolom teljesen felesleges bármit is mondani.

Ne hozd magad méltatlan helyzetbe. Még az is lehet, ha kicsit hátrébb lépsz, hiányolni fog.


Ha szeretne komolyabbat Tőled, azt a tudomásodra hozta volna. Persze, hogy most "csak" barát vagy, nem elenti azt, hogy később ne változzon meg.


Igaz én kipróbálnám, ha nincs szex, akkor is maradok-e barát?

2017. márc. 29. 17:04
Friss regisztrációval a 25. fórum hasonló témában 5 nap alatt :S
13. 31bc25d879 (válaszként erre: 9. - Mikahaka)
2017. márc. 29. 16:42
Vannak dolgok amit én nem ragoznék túl. Nem kell ezt túl lihegni. Ha akar valamit, ha téged akar tudni fogod.
12. ina87
2017. márc. 29. 16:35
amikor már meg volt a szex két ember között mikor még nincs kapcsolat általában utána sosem lesz komoly kapcsolat esetleg szex és ismerős az ilyet én nem barátnak nevezném,szóval keress más valakit öt pedig hagyd meg a múltnak...
11. mikahaka (válaszként erre: 7. - 9c485f67e8)
2017. márc. 29. 16:33
Ezzel egyetértek, de ő vont be a baráti társaságba, amikor még javában dúlt a dolog- és ezzel ő teremtette meg ezt a faramuci helyzetet
10. massalhangzo (válaszként erre: 8. - Mikahaka)
2017. márc. 29. 16:33

nem hiszem, hogy itt te barmit tehetnel vagy barmit dontened kellene. akkor mond ilyet valaki, hogy most nem all keszen egy kapcsolatra, amikor nem akar a masikkal kapcsolatot, de vonzonak talalja es szexnek orulne. barhogy is indul egy ismeretseg, eleg hamar eldol, hogy szuletnek-e erzesek


ha egy pasi szo nelkul lelep, majd megjelenik hebe-hoba, szerintem te is pontosan tudod, hogy ott nem lesz semmifele kapcsolat, es csak mert kedves, nem jelenti, hogy barmi valtozott. azt irtad, szerinted beled zugott, akkor megis hogyhogy nem veled akart lenni, hanem massal ismerkedett es vele kapcsolatozni akar?


ne csapd be magad, sajnos attol, hogy te akarnad, o meg nem fog akarni. megertem, hogy rossz erzes, lepj tovabb. mi mast tehetnel? ha eldontod, hogy nem lepsz tovabb, valtozna barmi?


esetleg nem jon ossze a csajjal megse, szexelgettek meg hebe-hoba, aztan megint jon egy no, aki jobban erdekli. sporold meg magadnak a tovabbi rossz erzeseket

9. mikahaka (válaszként erre: 6. - 31bc25d879)
2017. márc. 29. 16:31

Igen, ilyesmi:

per pillanat arra amit ő tud/ akar/ elbír viselni arra nem én vagyok a megfelelő partner.


Hát valahogy a kettő között: távolabbról nézném csak mit hoz a jövő- a közös barátainkkal teljesen nem szakítanám meg a kapcsolatot, ők az én saját barátaim is- tehát néha úgyis látnám, hogy mi van vele.


Mondani mondanátok neki bármit, vagy tök felesleges, meg úgyis látja majd, hogy kicsit eltűntem, max az okáról lesz teljesen tudatlan..!??

8. mikahaka (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2017. márc. 29. 16:23

Korrekt ez jó szó!

Ő jót akar nekem ezt tudom, ezért sem kavarunk már szerintem, mert többnek tart, mint egy have-fun szexpartner, illetve nem akarja, hogy többe beleéljem magam.

Mondjuk amit mondott ez a legelején mondta.


Csak ne látnám rajta, hogy nagyon kedvel- ez kicsit ilyen drogszerú izé, de ha az ember ügyes, jól lehet kezelni: semmit sem gondolni mögé, és csak élvezni ezeket a pillanatokat és közben a saját boldogságomat keresni (máshol...)

2017. márc. 29. 16:19

Döntsd el, hogy szex vagy barátság.

Ha szex, nincs barátság.

Ha barátság, nincs szex.

2017. márc. 29. 16:18

Vagy nem alkalmas társas kapcsolatra vagy nem te vagy neki az igazi.

Vagy mindkettő.

Én sem néznem végig a végkifejletet.

De hát te tudod, hátha úgy alakul, hogy kiszeretsz belőle ha látod, hogy ők ketten egymásra találtak. Vagy ott maradsz neki tarcsiba és ki tudja, mit hoz a jövő. Azért mindenképp keress új kapcsolatokat, barátokat és haverokat. Semmiképp ne tálald fel magad tálcán.

2017. márc. 29. 16:07

Te vagy a tartaléknô, alias ágymelegítô, ingyenszeretô.

Magadból csinálsz lábtörlôt.

Ez kell neked???

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Mikahaka)
2017. márc. 29. 16:04

Korrekt volt a srác, hiszen megmondta, hogy neki mit jelent ez a kapcsolat.


Ha így elfogadod, akkor élvezd tovább a lopott pillanatokat, és ne foglalkozz mélyebben a dolgokkal.

3. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - Mikahaka)
2017. márc. 29. 15:56

Engedd el, úgy is mint szexpartnert, úgy is mint

barátot, most kicsit fáj, de jobb lesz neked

nélküle!

(úgy látom, te erősebb érzelmeket viszel a

dologba, amit ő nem akar viszonozni!)

2. lapbarna (válaszként erre: 1. - Mikahaka)
2017. márc. 29. 15:43
Ebből semmi olyan nem lesz, amire TE vágynál. Ugyanis nem kellesz neki. Alkalmi szexre esetenként igen, de hát hol van ez a normális kapcsolattól?!
2017. márc. 29. 15:39

Sziasztok,


próbálom tömören összefoglalni:

Ti voltatok-e már ilyen helyzetben, és hogy lehet ebből jól kijönni?

Volt-e már akinek ilyen jellegű "huza-vonából" boldog kapcsolata lett- hogyan?


Ez egy 3 éve tartó sztori: megismerkedtem a sráccal, volt egy klassz randink, összejöttünk, szex is volt, aztán még egy ilyen alkalom, aztán eltűnt.

Pár hónap múlva újra egymáshoz vitt az utunk, lettek közös barátaink, megbeszéltük az előzőeket: ő megmondta, hogy bár bír engem, per pill nem áll készen egy kapcsolatra (senkivel), csak szexről lehet szó. Én ezt annyiban hagytam, de mivel élveztem a társaságát, és bejött, kis járatás után mégis belementem a szórakozásba.

Később a baráti társaság a sajátommá is vált, és elmaradt a szex. Egyszer jött vissza egy évvel később.

Közben összebarátkoztunk, nem haverok lettünk, és nem is igazi közeli barátok, de barátok, akik jól megértik egymást, sok tanácsot is adott pl. munkaügyben, meg lehet kérni erre-arra...

Az utolsó szex után, éreztem, hogy már másként tekint rám, sőt talán belém is zúgott -de nem beszéltük meg, és nem is lépett semmit, én sem- "hiszen ő anno megmondta- ha akar valamit majd fog is". De nagyon zavaró volt ez a hol eltűnő hol visszatérő szeretetáramlás felőle. Nekem ez sokat jelent/ett, mert ahogy megismertem, egy érdekes vonzó személyiséget találtam (a kapcsolatképtelenséget leszámítva :D) és kicsit belezúgtam.

De tiszteletben tartottam, hogy ő nem akar/ tud kötődni és próbáltam barátként örülni a társaságának és az intellektusának. Főleg mivel néha éreztem is rajta, hogy nem jól viseli a közeledésemet- bár a vonzalom sokszor így is felüti a fejét. Kimondani sosem mondtam neki, hogy én egy rendes kapcsolatban szeretnék vele lenni, de azt hiszem ez magától értetődő. Így maradt ez.


Egészen mostanáig neki nem volt barátnője, csak kalandok.

Most 2 hónapja van valakije, aki szintén kalandnak indult, de úgy tűnik megpróbálja végre a kapcsolatban levést. Ennek részben örülök, hogy talán benő egyszer végre a feje lágya, másrészt meg becsapottnak érzem magam, hiszen ezek szerint vagy én nem voltam alkalmas neki a kapcsolatra, vagy csak most érett be rá, de azt meg nem velem tudja elképzelni.

Bár simán lehet, hogy nem lesz komoly ez az új.


Én az eszemmel nem várok rá, aktívan keresek másokat is- sajnos komolyat nem találtam ez idő alatt, pár rövidebb valami volt- amiknek tök tiszta lappal álltam neki, és kerestem a potenciált bennük.

A szívemben viszont sajnos benne van, mint ember, vagy nevezzük barátnak, és nagyon nehezemre esik ezeket a "szeretetkitöréseit" csak az eszemmel néznem- illetve megérteni, hogy akivel jól megértjük egymást, működik a kémia (objektíven nézve, ha nem lenne nem másztunk volna egymásra ennyiszer, nemde?! Illetve újabban, már nincs semmi, most meg sokszor teljesen össze vagyunk hangolódva). Azt látom, hogy mint embert is kedvel miért nem tudunk együtt lenni?


Ti mit tennétek? Mennétek így tovább spontán hagyva a történetet- de figyelve arra, hogy megfelelő új embereket beengedjetek- ezt csináltam eddig? És megtartva őt barátnak az értékes és örömteli dolgok miatt- az esetek nagy részében iszonyúan feltölt ha időt töltünk együtt, főleg ha van lehetőségünk hosszabban dumálni- illetve közös barátok miatt is.

Vagy kiiktatnátok az életetekből, teljesen vagy részben? (Egyébként ált 3 hetente, néha csak 1-2 havonta találkozunk, szervezünk programokat a közös barátainkkal)

Esetleg adott szituban beszélni vele, hogy örülnék ha lehetnénk barátok, ami kb a státusz quo már, de azt hiszem ez mégsem megy, mert: ...


Eddig többször is próbáltam már elengedni ezt az egészet, de úgy tűnik teljesen nem ment- most, hogy kiderült a barátnő dolog, akárhogy is alakul neki, rosszul esik, nem szeretném ezt végigasszisztálni.

Annak ellenére, hogy amíg nem tudtam, de megvolt neki, ő majdhogynem az átlagnál szeretet-teljesebb volt velem.


Hisztek abban, hogy vannak akik összeillenek, de rosszkor találkoznak, el kell ilyenkor engedni őket (lelkileg és talán fizikálisan is, és ha úgy kell, hogy legyen, később úgyis összehoz minket a sors?!


Köszi a tapasztalásokat és konstruktív ötleteket!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook