Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elegem van a kutyás öreglányokból fórum

Elegem van a kutyás öreglányokból (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
26. Sookie
2010. okt. 22. 14:44
Szerintem nem kell ennyire szapulni a fórumindítót! nem azt mondta, hogy minden öreg rossz, annyit mondott, hogy elege van abból, hogy odajár sz*ratni a kutyáját, ahol NEM SZABAD! S még neki áll feljebb, ha szólnak neki...Attól, hogy valaki öreg, még ugyanúgy illik neki betartani bizonyos viselkedési normákat, és ugyanúgy be KELL tartania a szabályokat, mint bárki másnak. Az meg, hogy őt hányszor megharapták a kutyák, igazából mellékes. Ismerek én is olyat, aki tök jó, meg normális, mégis fél a kutyáktól. Úgyhogy igazán nem azon kellene lovagolni, hogy őt miért harapták meg ennyiszer.
25. Panni58 (válaszként erre: 8. - Kyra18)
2010. okt. 22. 14:44

Szájkosár már csak a járműveken kötelező.

Abban teljesen egyetértek veled, hogy mindenki szedje fel maga után, amit a kutyája piszkít, akár játszótér mellett, akár egy kihalt helyen történik mindez, de sajnos nálunk ennek még legalább annyira nincs kultúrája, mint a közlekedésnek.

Az viszont nem igaz, hogy ez tipikusan az öregekre lenne jellemző. Ahol dolgozom, a belvárosban, sokan sétáltatnak kutyát, és én még kizárólag idős nénit láttam zacsival lehajolni, és felszedni a csomagot. Nem hiszem, hogy ez lenne az általános.

2010. okt. 22. 14:42

Sajnos még sokan nincsenek tisztában a felelős állattartás szabályaival és kötelezettségeivel.

Kisgyermekes anyukaként reklamálnék, felemelném a szavam, legfeljebb nem ilyes stílusban. Minden mással egyetértek!

23. Szeszipuszi (válaszként erre: 13. - Kyra18)
2010. okt. 22. 14:40
"...ráadásul rettegek a kutyáktól..." Na ezt érzik rajtad. 20 kutyaharapás az igencsak sok. Egy kiképző se szed össze annyit. Lehet, Te is hibás vagy abban, ha neked sikerült...
22. megi04
2010. okt. 22. 14:39
Helyes..Követeljük a kutyák azonnali bilire szoktatását!!!!!!!! 4 gyereket neveltem fel.Jártunk játszótérre,parkba.Mindenhol sétáltatták a kutyákat.És egyik gyerekem se volt soha kutyaszaros.Na most akkor vagy nagyon szerencsés vagyok,vagy feszt odafigyeltem a gyerekre....
2010. okt. 22. 14:38

hm.. ejnye nen kéne általánosítani, vagy minden öreg emberrel bajod van?

Az a baj, hogy a mai világban senki sem törödik a másikkal, a

mi neki a kényelmes és a jó, az a fontos!

Amikor én vittem ki annó a kicsi leánykámat, fiatalok mondták, hogy kössem én pórázra a gyermeket:-D

Oszt még sem utáltam minden fiatalt!

20. Alanah (válaszként erre: 12. - A14deb9047)
2010. okt. 22. 14:38
Én ezzel csak részben értek egyet. Igen, figyelembe kell venni mások érzéseit is, de attól még, hogy ő öreg és egyedül van, nem kell feltétenül figyelmen kívül hagynia az előírásokat. Pontosan erről van szó: ha én figyelembe veszem azt, hogy ő egy öreg néni és rossz lehet neki, mert egyedül van és magányos, ő is figyelembe veheti, hogy a kutyakakit össze kell szedni és nem ott hagyni a játszótér mellett. Én a kölcsönös tiszteletet tartom mindig szem előtt. És olyan szempontból megértem az első hozzászólót, hogy ha alapból arrogánsan szólnak hozzám, pedig szépen kérek valamit - jogosan - akkor bennem is fel tud menni a pumpa.
19. a14deb9047 (válaszként erre: 13. - Kyra18)
2010. okt. 22. 14:37

Azért harap meg a kutya, mert megérzi a félelmet. Ahogy szokták mondani, érzi a negatív kisugárzást". Jobb olyan helyre menni, ahol nincs. És ma már a legtöbb kutyának nem kell hordania szájkosarat.


Azzal viszont egyet értek, hogy sokan tényleg nem szedik fel... Ezért én is pipa vagyok.


Szerencsés esetben te is leszel 50-60 éves nyanya... Fiatalnak se vagy már piskóta...

18. kyra18
2010. okt. 22. 14:36
Nem az a baj hogy megöregettek,hanem az hogy leszarják a kisgyerekes anyukákat,és beleszaratja a homokozóba a kutyát.Pedig itt van nem is egy kutyafuttató is.És uniós játszóterek,amiket tavaly tavaly előtt adtak át.
17. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 14. - FormáSan)
2010. okt. 22. 14:35
Ha megmarad mellette és nem szökik meg, akkor lesz idővel!:))
16. 3265084553 (válaszként erre: 13. - Kyra18)
2010. okt. 22. 14:35

20???


Azt hogy sikerült elérni? Kutyamenhelyen laktatok?

15. Sookie
2010. okt. 22. 14:33
Engem egy vén majom meg akart verni a buszon egyszer(el is kezdett a botjával már ütlegelni, mikor arrébb húzták mások), mert nem pattantam fel azonnal, mikor ő felszállt, h átadjam a helyem. Hozzáteszem, 7 db süteményesdoboz volt az ölemben, és álltak mellettem is, szóval, még ha akartam volna se tudtam volna felállni hirtelen. :S
2010. okt. 22. 14:33

na ez az igazi tisztelet, gondold csak milyen zsémben öregasszony leszel, ha már fiatalon ilyen vagy:DDDDDD


Kutyád van?

13. kyra18
2010. okt. 22. 14:32
Ja és ráadásul rettegek a kutyáktól,gyerek korom óta vagy 20 megharapott,és szinte mindeggyikről azt mondták nem harap!
2010. okt. 22. 14:32

Nem tudom, miről lehet szó, csak sejtem.

Tisztességben megöregedett, valószínűleg a férje meghalt, a gyermeke/i távol élnek, rokonai szinte nincsenek. Az egyetlen társa egy kutya, akivel "beszélgethet", mozoghat. Sajnos még sokan nem úgy mennek vele sétálni, hogy viszik a nylonzacskót és a kislapátot...

Ha végigélnéd az ő életét, vagy hasonlót, te is hasonló leszel. Az ember igazán akkor érti meg a másikat, ha ő is végigjárja majdnem ugyanazt...

Én is szeretnék egy kutyust - mini yorkit -, de aki ilyen lusta, mint én, annak nem való kutya.

11. 3265084553 (válaszként erre: 8. - Kyra18)
2010. okt. 22. 14:32
És miért a királyi többes?
10. Sookie (válaszként erre: 8. - Kyra18)
2010. okt. 22. 14:31
Én megértelek, nekem tele a tököm az agresszív nyanyákkal vagy papókákkal... Pláne, ha ekkora királynak hiszik magukat, h nekik mindent lehet. :S
2010. okt. 22. 14:31
itt komolyan összegyűjtötték őket,nem lehet sehogy komunikálni velük mert rögtön anyáznak
2010. okt. 22. 14:30
Itt nállunk körbeszaratja a játszóteret,és van négy tábla amire az van írva hogy tilos,de ha szólsz neki még neki áll feljebb.Persze hogy elkap az ideg,főleg amikor vicsorog a tetves döge,és szájkosár meg sehol.
7. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Kyra18)
2010. okt. 22. 14:29
Ha már most eleged van az emberekből, akkor Te se leszel majd különb.
6. pgiz
2010. okt. 22. 14:28

Én egy kutyás öreglány vagyok.

Mesélj szépen.

2010. okt. 22. 14:27
Egyet ne feledj aki öregen morcós, morgolódó, az fiatalnak is olyan volt! Csak ezt a fiatalok még nem veszik észre magukon!
2010. okt. 22. 14:27
Mi történt?
2010. okt. 22. 14:26
Azért tegyük,hozzá,tisztelet a kivételnek!;)
2010. okt. 22. 14:26
????
2010. okt. 22. 14:25
És még mondják azt hogy a fiatalokban nincsen illem!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook