Elég... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2021. jan. 14. 12:06
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, tanácsot. A negatívakat is!!!! Magamba szálltam és igyekszem én is úgy hozzáállni, ahogy kell. Szép napot Mindenkinek!!!
2021. jan. 14. 12:05
A gyerekeknek heti leosztásban kiosztottam kisebb feladatokat felváltva és megbeszéltük, ha újra dolgozom majd, akkor ezt újra átbeszéljük, mert akkor kicsit több dolguk lesz nekik is. A férjemmel este leültünk, vagyis az ágyban bekuckóztunk és mondtam neki, most végighallgat ha tetszik, ha nem. Elmondtam minden bánatom, megkérdeztem, hogy neki van-e valami gondja. Azt mondta, hogy fárasztó a munka, kimerültnek érzi magát és ezért olyan, amilyen. Nos. A rossz kommunikáció eredménye ez, ami lett. Megbeszéltünk mindent és összebújva tv-ztünk. Remélem ezek után jobban alakulnak majd a dolgok.
122. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 120. - 9b10f3d7ff)
2021. jan. 13. 19:32
Ez már jobban hangzott. Köszönöm! És igazad van!
121. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 118. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 13. 19:31

Látod, így már más. Tényleg örülök, ha gonosznak is tartasz a hozzászólásaim miatt.

Látod, tenni kell magadért.

Sok sikert az estéhez!

120. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 116. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 13. 19:29

Volt és lehet sokkal rosszabb is volt, mint a tiéd, nem tudhatjuk kinek mi fáj éppen. Lehet valakinek az a car nap, ha nem tudja megvenni a neki tetsző táskát, másnak, hogy elhunyt egy szerette. Mindenkinek, a sajátja a legnagyobb.

Csak ne várd el, hogy mindenki más a te problémádat lássa a legnagyobbnak, és ha nem a számodra kedvező választ kapod azon ne idegeskedj.

Ezt csupán ti tudjátok megoldani. De egyedül is nekivághatsz a világnak.

Nem hiszem, ha otthon üldögélnél, nem főznél, nem mosnál takarítanál, akkor valami változna jó irányba, egy frászt.

Jönnének a nagy veszekedések, és még inkább pokol lenne az életed.

Olyan könnyű másnak azt mondani, hogy hagyd ott, szemét. Sokkal nehezebb normálisan megbeszélni a problémákat, megfutamodni.

De azt tényleg te érzed, mennyire megalázó a helyzeted, ha nem változik, akkor neked kell eldönteni, van-e annyi erőd, pénzed az önálló élethez.

Fogd magad és menj ki külföldre dolgozni, lehetne ez is egy alternatíva. Lesz pénzed, a család is elgondolkodhat mennyire hiányzol nekik.

Tudom-tudom vírus van, de attól még, aki keres az talál munkát.

119. soyle74 (válaszként erre: 118. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 13. 19:27
Na az már fél siker akkor. Bízzunk benne, hogy a férjed is belátja majd végre, hogy több mindent illene vállalnia az otthoni teendőkben. Sok sikert hozzá!
118. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 117. - Soyle74)
2021. jan. 13. 19:24
Köszönöm! Négyesben már beszéltünk, a gyerekek megígérték, hogy kiveszik a részüket a jövőben. A férjemmel meg még van egy köröm ma este, de előtte veszek egy jó habos fürdőt kicsit lenyugodni, mert ez nagyobb falat lesz...
117. soyle74 (válaszként erre: 116. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 13. 19:21

Sajnos itt ez megy néha, próbáld csak az építő jellegű kritikákat figyelembe venni, még ha nehéz is olykor.

De a lényeg, hogy egy jó alapos beszélgetést kezdeményezz a családdal, ahol felvázolod a problémáidat nekik, hátha utána megváltoznak majd legalább valamennyire.

2021. jan. 13. 19:16
Én kérek elnézést, hogy mertem írni, mert gondom van/volt. Picsogok? Igen. Mélypont volt. Neked nem volt még ba..ott sz.r napod? (Elnézést a trágár szavakért, de így jellemezném!) És mindegy kinek mi gondja baja van, nem esik jól, ha még be is szólnak...
115. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 110. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 13. 19:12

Nekem legalább a 2 esetből okulva nem kellett itt picsognom, hogy nem pakolnak maguk után, segítenek a gyerekek.

Melyik a gázabb szerinted?

2021. jan. 13. 19:12
Nem haragszom senkire.
2021. jan. 13. 19:09
Csak te es a ferjed vagy ott a gyerekekkel.
112. df1e1c376c (válaszként erre: 110. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 13. 19:07
Ujra: kire haragszol?
111. df1e1c376c (válaszként erre: 109. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 13. 19:06
kire haragszol?
2021. jan. 13. 19:05
Az meg elég gáz, hogy a gyerekeknek kukázniuk kellett a játékokat. Na de ki hogy...
109. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 103. - 9b10f3d7ff)
2021. jan. 13. 19:04

Te biztosan teljesen tökéletes ember vagy! Nem várom el, hogy kinyalják a s..em és hidd el, hogy boldogulnék nélküle is, nem vagyok kitartott, ugyanúgy én is beszállok mindenbe, mert van pénzem. Egyébként a kassza közös. De nem magyarázkodok senkinek.

Vicces, mert szőke és bmw-nk van, csak nem fekete, hanem kék. 😂 de attól nem csak nekem kell változni!!!

108. df1e1c376c (válaszként erre: 106. - 9b10f3d7ff)
2021. jan. 13. 18:21

En semmit nem tettem soha a kukaba. De ha mar sirva fakadt, olyan faradt volt, is a helyere kellett tenni mindent.

Amikor csakazert sem csinalta meg, felkeltettem korabban, mikor kesz volt mindennel, visszakuldtem elpakolni, el kozoltem, hogy fel oraval alobb kelt.


Csak egyszer mondta, es kicsit kapoatosan, de kiszaladt a hugom szajan, hogy koszoni.

2021. jan. 13. 18:15

nt nem igy kellett volna, de en megertem az amonim hercengnokket. Kb. 17 evesen annyit hallottam az egyk meg a masik felet, hogy en ultettem le a szuleimet, es vettem reszt, mint moderator.

Mindegyik csak duruzsolta mergeben, es nem ultek le beszelni.


Amugy nem ez volt az elso, es nem is utolso, hogy komoly gond volt koztuk. de csak megoldottak. kb 40 eve egyutt. Most mikor latom oket egyutt, azt gondolom, en is igy szeretnek idosebben szeretni valakit.

106. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 71. - Andi6020)
2021. jan. 13. 18:11

Tökéletesen egyetértek.

Amíg GYES-en voltam, mindent megcsináltam otthon, a saját jóérzetemért is.

Amint visszamentem dolgozni, más lett a felállás.

A gyerekek, meg ha nem pakoltak össze maguk után, ment a kukába minden. Sírva kukázták ki 2x a kedvenc játékukat. Többet nem kellett 2x mondani nekik, hogy legyen rend. Persze nem mindenkinél működik biztos így, de másnál meg más hat, ha ismeri a gyerekét.

105. globus (válaszként erre: 102. - Df1e1c376c)
2021. jan. 13. 18:06
Én is téged! :D
104. Scherlock (válaszként erre: 103. - 9b10f3d7ff)
2021. jan. 13. 18:04
😃😃😃😃😃
103. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 13. 17:55

Hisztizhetsz, akkor is te voltál az, aki nem nevelte következetesen a gyerekeket.

Ha nem vagy beteg, önállósulj! Keress munkát, ne eltartott legyél! Ha otthon vagy, a férjed dolgozik, akkor miért neki kellene háztartást vezetni?

Az, hogy a szexben ilyen, változtass. Ne engedd magadhoz!

Csak munka és pénz nélkül nehéz önállósulni, mert nem biztos, hogy jön egy szőke herceg fekete BMV-vel és azt mondja, csak rád vár, ülj otthon, majd rohan haza megfőz, kitakarít és utána összebújtok a pihe-puha ágyikóban.

102. df1e1c376c (válaszként erre: 101. - Globus)
2021. jan. 13. 17:11
Szeretlek!!! XDD
101. globus
2021. jan. 13. 16:51
2021. jan. 13. 16:45
99. Scherlock (válaszként erre: 85. - Soyle74)
2021. jan. 13. 15:25
Lehet, hogy mégse. :D
2021. jan. 13. 15:11

Rettentő sokat és rosszat mondtak rám a tesoim régen. Röviden: egy qva dirigator vagyok. És a szüleim nem álltak ki mellettem.

Aztán, ahogy elköltöztem,mindent ellépett a kosz és kuoleraj, ahová senkit nem lehetett behívni. Az anyám elkezdett panaszkodni nekem, hogy milyen trehagyak a tesoim. Őszintén szólva nem sajnálom őket.

Én este 6-kor doromboltem az öcsém ajtaján, hogy mission fel, mikor két napja nem csinálta meg. "Szegény biztos fáradt". A húgom 3 napja nem vitte fel a tiszta ruhákat a mosokonyhabol, "más dolga volt".

A húgom összeszedett valami hülye padsit, aki a csomagolast nem tette a szemétbe, ha mikrozott. És nem szóltak rá.


FBP egy darabig más elhatárolódott, aztán elköltözött ismét.

97. df1e1c376c (válaszként erre: 96. - Havanesekutyus)
2021. jan. 13. 14:56

Erre való a soknicsipesz.


Meg amúgy ha nyomtatják a telefont mellettem, miert nem lehet a kezükbe nyomni?

2021. jan. 13. 14:47

Maguk után legalább elpakolnak? Nálunk is hasonló a felállás, az összes házimunka az enyém. Én úgy oldottam meg, hogy amit gépesíteni lehet, az gépesítve van, robotporszívom nincs még, de ha vége a felújításnak, az lesz az első. Nemsokára újra dolgozom, főzni ritkán fogok, így sem fogok unatkozni, kisgyerek, munka, felújítás, suli:)

Mire visszamész dolgozni, oszd le a feladatokat. Rajtad kívül laknak ott még hárman, ha 4 ember napi fél órát szán házimunkára, mindennel kész vagytok. De egy ember akár este 10-ig is csinálhatja.

És milyen frusztráló hullafáradtan még zoknikat párosítgatni, amikor mindenki más unalmában a telefonját nyomogatja.

2021. jan. 13. 14:44
Ebben a korban tipikus eletfelfogas a leszarom, amikor nem szabad őket hagyni.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook