Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eldobni a régit, a biztosat, az új, bizonytalanért? fórum

Eldobni a régit, a biztosat, az új, bizonytalanért? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
22. f39a34943d (válaszként erre: 19. - Vacsinos)
2007. dec. 8. 09:15

Az olyan pasik agyát is jól ismered, akik imádják lelkileg szadizni a nőket?

Természetesen 1-2 másik ott van tartalékban ... lehet azok meg őt szadizzák agyilag!

21. virgilius (válaszként erre: 11. - Csöpp)
2007. dec. 8. 09:15

Csöpp, mi valami rokon lelkek lehetünk, mert velem is volt ilyen, hab a tortán, hogy ugyanez a pasi volt a legjobb barátom is, akibe beleszerettem... Őrlődés megvolt, éveken át szenvedés megvolt, energiavámpírt aláírom, numera az nem volt, de nem is ez a lényeg.

Szóval én vártam, de végül hiába. Így utólag azt mondanám, nem érdemes belemenni ilyenbe, de persze az a csúnya rózsaszín köd...

2007. dec. 8. 09:13
Lehet, hogy bejön náluk a dolog, lehet, hogy nem, én nem tudhatom, hiszen nem is ismerem őket. Ha akar szakítani a srác, akkor szakít, ha nem, akkor nem fog. ennyi
19. vacsinos (válaszként erre: 17. - F39a34943d)
2007. dec. 8. 09:11
Szerintem éppen az, hogy nagyon is imsrem.. inkább a nők agyával van gondom
2007. dec. 8. 09:10
És attól még, hogy úgy tetszettél meg neki, hogy közben barátnője van, nem jelenti azt, hogy rossz ember, ez hülyeség, nem kell arra hallgatni, aki ilyet mond, hogy majd így meg úgy hagy el téged más nőért.
17. f39a34943d (válaszként erre: 16. - Vacsinos)
2007. dec. 8. 09:08
Annyira nem ismeritek a pasik agyát!
2007. dec. 8. 09:06
Legyél hozzá türelmes, megértő,mert biztos fél attól, hogy mi van, ha otthagyja a hosszú kapcsolatát miattad, Te pedig azt mondod neki pár hét után, hogy bocs mégse..abban biztos lehetsz, hogy nem azzal a lánnyal fogja leélni az életét, az ilyen kamaszszerelmeknek ez idő tájt szokott vége szakadni, és most, hogy érzelmileg megérinetted, biztos összeszedi a bátorságát.És sztem az jót jelent, ha ilyen fiatalon ennyire komoly barátnője volt, biztos akkor nem egy kicsapongó típus. És az, hogy őt otthagyja érted, egyáltalán nem jelenti azt, hogy Téged is ott fog hagyni másért!!!! Ez nem ettől függ, bárkinek történhet ilyen az életében! De azért tudja rólad, hogy nem fogsz örökké rá várni, de egy kis türelem nem árt.
2007. dec. 8. 08:53

80% , hogy a szabvány helyzet lesz:

... szép lassan beleszeretsz.

... ő örlödik! úgy bánik veled mint egy porcelánbabával az ágyban csodás orgazmus hegyek hova legyek!

... te mégjobban beleszeretsz, remegsz ha meglátod.

... ő szegény akinek ugyi ott a párja még mindig örlödik!

... lassan lelkileg lapátra tesz, mert az ilyen pasik szoktak lenni az energiavámpírok

... ő szegény még mindig örlődik.

... elmegy a kedved a pasiktól.

... jaj szegényke még mindig őrlődik, lehet szakítani fog majd a párjával ... majd a jövöhéten! sőt a hétvégén megmondja neki, hogy vége!

... te a padlón vagy, az önérzeted, a nőiességed valahol a kínaiaknál leledz.

... jaj szegény csodálatos lelkitárs még mindig örlődik ( eneriavámpir rulez)

... te megunod kivágod.

... sir nyiszog földöncsúsz.

... visszaveszed mitoda öröm mitoda boldottág ... 85ezer orgazmus.

... örlődik! holnap szól a párjának és szakítanak! ( tengi lengi hetekig hónapokig)

... megunod végleg kivágod!

... az utánalévő 2-3 pasi ki lesz szadizva de rendesen!

... találkozol egy normális facér pasival és röhögsz magadon, hogy hogy szerethettél bele egy olyan "féregbe" mint ő.

... 1-2 év múlva egy hipermarketben a másik soron egy pár veszekszik a pasinak ismerős a hangja, arramész megnézed ők azok a pasid már kissé le van hajtva fizikailag, lelkileg. Te rámosolyogsz és ellibbensz mellette. (álla lees, rádbámulás) ... "Mit nézed azt a nőt te istenátka rám figyelj! milyen tarhonyát vegyek?"

14. ec63a7fc29 (válaszként erre: 11. - Csöpp)
2007. dec. 8. 08:45
Hallgass a szívedre.
2007. dec. 8. 08:39
háát te tudod!
12. Csöpp (válaszként erre: 5. - F39a34943d)
2007. dec. 8. 08:30

Igen, chaten beszélgettünk, majd msn-en.

A chaten valóban nagyon sok a barom, a szexmániás őrült, de azokat lekoptatom, kb. 20 mp alatt...

Vele azért alakult így, mert értelmes, vicces, olyan, akivel élvezet beszélgetni, aki mellett nem lehet unatkozni...

Szexuális dolgokról meg abszolút, szó sem esett...

Mikor anno nekem kapcsolatom volt, és chateltem, én sem azért léptem fel, hogy félremenjek...

Ha nem a chaten futunk össze, ez a "vmi" akkor is meglenne...

11. Csöpp
2007. dec. 8. 08:27

Na, és akkor úgy összességében mindenkinek...

Persze, hogy gáz, hogy ott a bnője, de akkor is van vmi ebben az egészben. ..

Ha csak egy kósza kufirc kellene neki,már bepróbálkozott volna...de tudjátok mi van? Tudja, hogy én nem vagyok olyan, és még csak a kezem sem merte megfogni, csak megsimogatta az arcomat...

Amúgy meg semmi komolyabbra nem számíthat, amíg kapcsolaban van, ezzel ő is tisztában van...

Ha találkozunk, nem fogunk egymásnak esni...max. sétálunk egyet, mert az is annyira jó együtt...

Sajnos még soha nem éreztem ilyet...még nem volt ilyen pasi, aki ennyire passzolna hozzám...

Wáááááááááááááááááá!!!!!!!!

10. Csöpp (válaszként erre: 8. - LoLiNa)
2007. dec. 8. 08:23
Akinek nem inge, nem veszi magára... :)
9. LoLiNa (válaszként erre: 8. - LoLiNa)
2007. dec. 8. 07:13
ezt nem rád értettem, Csöpp! hanem általánosan!
8. LoLiNa (válaszként erre: 7. - F39a34943d)
2007. dec. 8. 07:12

mint írtam olyannal szóba sem állnék, akinek van párja és velem se próbálkozzon, mert olyat kap, hogy egy életre megemlegeti! :)

Numerát keresse otthon, ha meg otthon nem jó, akkor mért is van vele (az ágyban is összhanban kéne lenni ugye, mert az is fontos tényező)?

és természetesen a lánynak sem kéne az első adandó alkalommal a lábait szétdobni :D

2007. dec. 8. 06:37

:) ti vagytok a 10% :-)

a gond az ilyen pasiban az, hogyha elhagyja most a Csöppért a mostani barátnőjét ugyanezt megteheti vele is.

Meg szerintem az ilyen pasik 85%-a egy numerára hajt, az éppen aktuális kedvese mellett.

De természetesen ezt a lány már csak akkor tudja meg amikor meglett a pasinak, az meg hirtelen megváltozott.

6. LoLiNa (válaszként erre: 5. - F39a34943d)
2007. dec. 8. 06:28
miért? abból nem sülhet ki jó? én cseten ismertem meg a páromat...
2007. dec. 8. 05:59
ha chates kapcsolat illetve a pasi ,szerintem a lehető leghamarabb szabadulj meg töle!
2007. dec. 8. 05:34

annyi ilyen "esetet" olvastam mostanában itt is, meg máshol is. mért olyan ember kell , akinek van párja? annyi szabad ember van.. én nem tudnék egy pár vagy család közé befurakodni.

lehet épp hullámvölgyben vannak, egyszer fent- egyszer lent.. de szeretik egymást...

nem értem az ilyet :(

2007. dec. 8. 00:34
Kényes ügy... Próbálj mérlegelni, ha úgy gondolod, a srác komolyan vesz, akkor próbáld jobban megismerni, de ne állj közéjük. Szerintem egy szeretői pozíciót ne vállalj be.
2007. dec. 7. 23:56
En nem kuzdenek. Nem eroltetnem, hanem elnem az eletem a srac pedig ha vegre dont (szakit a baratnojevel) es kapar, na akkor belemennek, de ugy nem, hogy a kettejuk kapcsolata meg tart.
2007. dec. 7. 23:45

Sziasztok!

Újabb probléma az életemben! Megismertem egy srácot, akit, úgy érzem, minden szempontból nekem teremtett az ég.

A bökkenő abban rejlik, hogy barátnője van, 7 éve. (mindketten 22 évesek, én 24)

Mindketten érezzük, hogy együtt nagyon jó, bár még csak párszor találkoztunk, de az egymásba szeretés szélén állunk (ezek az ő szavai).

Ő sajnos bizonytalan, őrlődik.

Szerintetek, mi ilyenkor a helyes? Küzdjek érte? Várjak csendben? Tűnjek el teljesen?

Ha voltatok már hasonló szituban, vagy csak véleményetek van, szívesen fogadom.

Köszi!

Csöpp

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook