Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eladó / ajándék cicát keresek fórum

Eladó / ajándék cicát keresek (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 27. 15:02
Szeged mellett lakom.
2009. ápr. 27. 15:02
Merre laksz? Nálunk most születtek a múlt héten kiscicák.
2009. ápr. 27. 15:01
Az én macskám nemsokára elleni fog. Nézd meg az adatlapomon. Szívesen adok, ha tetszik ez a fajta macska.
2009. ápr. 27. 15:01
Sziasztok! Sajnos elpusztult a cicám, így szeretnék egy másikat, egy fekete-fehér kandúr vagy ivartalanított kandúr kiscicát.
2009. ápr. 27. 14:59
Kiscicát szeretnék, tud valaki ingyen elvihetőt?
2009. ápr. 27. 14:41
Szegeden vagy környékén van valakinek ingyen elvihető fekete-fehér kandúr v. ivartalanított kandúr kiscicája?
2009. márc. 25. 22:57
Bújós orosz kék cicalánynak keresünk sürgőssen gazdit.Csak egyedüli cicának.
2009. márc. 14. 22:41

Vadócnak, a herélt kandúrnak keresünk otthont. Szegény cicus súlyos állapotban került be a klinikára, kilőtték a fél szemét, ami sajnos menthetetlen volt, ezért műtéti úton eltávolítottuk. Annyira rossz élete lehetett szegénynek, hogy rettegett mindentől, nagyon vad volt, de mára boldogan fogadja a törődést, nagyon bújós és dorombolós lett. Azóta kiszedtük a szeméből a varratokat, egyre szebb lesz a cicus.


Pro Canibus Alapítvány, web: www.procanibus.shp.hu

Információ: Pestimrei Kisállat-Ambulancia

Cím: 1188 Budapest, Kisfaludy u. 55/a.

Web: www.szentbernat.hu

E-mail: info@szentbernat.hu

Telefon: 06/1-295-3085

Képtár: [link]

2009. márc. 14. 22:41

Vörit, a 8 hónap körüli kislányt borzalmas állapotban hozták be tegnap a klinikára, sajnos találkozott egy autóval és széttört az állkapcsa. Csak feküdt remegve a vizsgálóasztalon és panaszosan sírt. Csupa seb volt a kis pofija, lógott az állkapcsa, a szeme is bevérzett. Gyorsan adtunk neki fájdalomcsillapítót és infúziót, nemsokára már a műtőasztalon feküdt. A műtét sikeres volt, sikerült összedrótozni az állkapcsát. Mára megtörtént a csoda, mikor bementem a klinikára, egy igazi rosszcsont cirnyó fogadott, hangosan nyávogva kikövetelte magának a figyelmet, felmászott rám és egetverő berregéssel dörgölőzni kezdett. Olyan volt, mintha kutya baja nem lett volna előző nap, jól be is lakmározott. Délután eljött érte a megmentője és hazavitte, hogy ott lábadozzon a macsek. Reméljük, hogy beleszeret és megtartja őt egy életen át, de ha mégsem történik ez meg, várjuk a gazdijelöltek jelentkezését.


Pro Canibus Alapítvány, web: www.procanibus.shp.hu

Információ: Pestimrei Kisállat-Ambulancia

Cím: 1188 Budapest, Kisfaludy u. 55/a.

Web: www.szentbernat.hu

E-mail: info@szentbernat.hu

Telefon: 06/1-295-3085

Képtár: [link]

2009. márc. 14. 22:41

Vörit, a 8 hónap körüli kislányt borzalmas állapotban hozták be tegnap a klinikára, sajnos találkozott egy autóval és széttört az állkapcsa. Csak feküdt remegve a vizsgálóasztalon és panaszosan sírt. Csupa seb volt a kis pofija, lógott az állkapcsa, a szeme is bevérzett. Gyorsan adtunk neki fájdalomcsillapítót és infúziót, nemsokára már a műtőasztalon feküdt. A műtét sikeres volt, sikerült összedrótozni az állkapcsát. Mára megtörtént a csoda, mikor bementem a klinikára, egy igazi rosszcsont cirnyó fogadott, hangosan nyávogva kikövetelte magának a figyelmet, felmászott rám és egetverő berregéssel dörgölőzni kezdett. Olyan volt, mintha kutya baja nem lett volna előző nap, jól be is lakmározott. Délután eljött érte a megmentője és hazavitte, hogy ott lábadozzon a macsek. Reméljük, hogy beleszeret és megtartja őt egy életen át, de ha mégsem történik ez meg, várjuk a gazdijelöltek jelentkezését.


Pro Canibus Alapítvány, web: www.procanibus.shp.hu

Információ: Pestimrei Kisállat-Ambulancia

Cím: 1188 Budapest, Kisfaludy u. 55/a.

Web: www.szentbernat.hu

E-mail: info@szentbernat.hu

Telefon: 06/1-295-3085

Képtár: [link]

2009. márc. 14. 22:40

Vadócnak, a herélt kandúrnak keresünk otthont. Szegény cicus súlyos állapotban került be a klinikára, kilőtték a fél szemét, ami sajnos menthetetlen volt, ezért műtéti úton eltávolítottuk. Annyira rossz élete lehetett szegénynek, hogy rettegett mindentől, nagyon vad volt, de mára boldogan fogadja a törődést, nagyon bújós és dorombolós lett. Azóta kiszedtük a szeméből a varratokat, egyre szebb lesz a cicus.


Pro Canibus Alapítvány, web: www.procanibus.shp.hu

Információ: Pestimrei Kisállat-Ambulancia

Cím: 1188 Budapest, Kisfaludy u. 55/a.

Web: www.szentbernat.hu

E-mail: info@szentbernat.hu

Telefon: 06/1-295-3085

Képtár: [link]

2009. márc. 14. 22:36

Vadócnak, a herélt kandúrnak keresünk otthont. Szegény cicus súlyos állapotban került be a klinikára, kilőtték a fél szemét, ami sajnos menthetetlen volt, ezért műtéti úton eltávolítottuk. Annyira rossz élete lehetett szegénynek, hogy rettegett mindentől, nagyon vad volt, de mára boldogan fogadja a törődést, nagyon bújós és dorombolós lett. Azóta kiszedtük a szeméből a varratokat, egyre szebb lesz a cicus.


Pro Canibus Alapítvány, web: www.procanibus.shp.hu

Információ: Pestimrei Kisállat-Ambulancia

Cím: 1188 Budapest, Kisfaludy u. 55/a.

Web: www.szentbernat.hu

E-mail: info@szentbernat.hu

Telefon: 06/1-295-3085

Képtár: [link]

2009. márc. 14. 22:36

Vörit, a 8 hónap körüli kislányt borzalmas állapotban hozták be tegnap a klinikára, sajnos találkozott egy autóval és széttört az állkapcsa. Csak feküdt remegve a vizsgálóasztalon és panaszosan sírt. Csupa seb volt a kis pofija, lógott az állkapcsa, a szeme is bevérzett. Gyorsan adtunk neki fájdalomcsillapítót és infúziót, nemsokára már a műtőasztalon feküdt. A műtét sikeres volt, sikerült összedrótozni az állkapcsát. Mára megtörtént a csoda, mikor bementem a klinikára, egy igazi rosszcsont cirnyó fogadott, hangosan nyávogva kikövetelte magának a figyelmet, felmászott rám és egetverő berregéssel dörgölőzni kezdett. Olyan volt, mintha kutya baja nem lett volna előző nap, jól be is lakmározott. Délután eljött érte a megmentője és hazavitte, hogy ott lábadozzon a macsek. Reméljük, hogy beleszeret és megtartja őt egy életen át, de ha mégsem történik ez meg, várjuk a gazdijelöltek jelentkezését.


Pro Canibus Alapítvány, web: www.procanibus.shp.hu

Információ: Pestimrei Kisállat-Ambulancia

Cím: 1188 Budapest, Kisfaludy u. 55/a.

Web: www.szentbernat.hu

E-mail: info@szentbernat.hu

Telefon: 06/1-295-3085

Képtár: [link]

2009. márc. 13. 21:18
Sziasztok, szeretnék befogadni, egy kb. 2-3 hónapos, fél hosszú szőrű kis cirmos nöstény cicát! Nállam jobb helye sehol sem lenne... imádom a macskákat, de sajnos mióta összeköltöztem a párommal, nincs cicám, mert az otthoniak maradtak a szüleimnél, az ok a korukból adódott. Ha tudtok segítsetek. Előre is köszönöm! Maya
89. dagi29
2009. jan. 31. 09:58
Ja,ha van másmilyen azt is megnézném.
88. dagi29
2009. jan. 31. 09:56
Nagyon szeretnék egy kiscicát,fekete-fehér cirmosat!Max.3 hónaposat.Ha valaki tud segítsen!
87. maya84
2009. jan. 30. 21:19

Sziasztok!


Van egy félperzsa kiscicám,amit szeretnék elajándékozni.Az adatlapomon van róla kép,ő a Fannika.

86. cc9cb5793a (válaszként erre: 83. - Maine coon)
2008. nov. 26. 17:24

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni, de ennyiért nem fogsz kapni (ha mégis, akkor átvertek ) ugyanis ha kennelből veszed, 100ezer felett adnak el csak, ha kérsz hozzá törzskönyvet, ha nem, ugyanis azok ált. díjnyertes szülőktől vannak, drága tápokon nevelik őket stb...

50-70ezer forint között kaphatsz nem-tenyészetből is, de annak a származása, életképessége kétséges, mert nem tudni, hogy szakszerűen nevelték-e addig, biztos megkapott-e minden oltást.

Tapasztalatból mondom ezeket, ezt a tortúrát tavaly végigjátszottam én is.

Mivel nekem annyi pénzem nem volt rá, így megelégedtem egy Maine Conn - Perzsa macska keverék cicával (10ezerért vettem), de nem bántam meg.... 2hónapja van velünk, és egyszerűen imádnivaló! :) (és gyönyörű is!)

2008. nov. 7. 02:23

Sziasztok!


Orosz kék cicát keresek, lehet kölyök vagy felnőtt is,ivartalanított is, nem tenyészteni akarom, hanem igazi családtagnak!

Sajnos az én cicám elveszett, és nagyon kicsi az esély, hogy már előkerül! Bár meglenne, nagyon boldog lennék!


Ha tudtok valahol, kérlek, segítsetek!


Köszönöm!


AM

2008. okt. 31. 15:38

Sziasztok!


Ideiglenesen befogadtunk 4 cicát (2-t én, 2-t a nővérem). Én még bírom a 2 enyémet, de nővérem szeretne nekik gazdit találni (a tuti haláltól mentettük meg, nem pedig akartuk, aztán meg lepassz, félreértés ne essék).

Szóval kb. 6-8 hetesek, egy fekete és egy sötétszürke, szobatiszták, ha lehet, szeretném,, ha a kettőt együtt vinné el valaki, mert nagyon szeretik egymást. Pesttől 20 km., Dunakeszi!

Kérlek írj privát, ha befogadnád őket!

Köszönöm!

2008. okt. 30. 10:35
maine coon cicát keresek! az anyagi keret: 30-35 ezer fttörzskönyvvel együtt ,esetleg ha nagyon szép cicáról van szó törzskönyvvel együtt 40 ezer ft -ba is beleférne. akinek van ilyen cicája,írjon erre a címre:czeni@fibermail.hu vagy hívjon:06703785742
82. Humor Helga (válaszként erre: 81. - Cc9cb5793a)
2008. okt. 9. 10:29

nagyon édeees:) grat hozzá!:)


Olyan gyömöszölni való :DDD haaaaaad simizzeeeeeeem meg :)))))))))))

81. cc9cb5793a (válaszként erre: 80. - Humor Helga)
2008. okt. 9. 10:24
Tettem fel 4 képet.. :) Az adatlapomon meg tudod nézni :)
80. Humor Helga (válaszként erre: 79. - Cc9cb5793a)
2008. okt. 9. 10:10
Képet mikor raksz fel róla?:)))))))))
79. cc9cb5793a (válaszként erre: 78. - Humor Helga)
2008. okt. 8. 13:04
Szia! Semmi gond, azóta már megoldódott, van cicám ;) Félig perzsa, félig Maine Coon, és imádnivaló! :) Köszönöm szépen, egyébként!
2008. okt. 5. 20:51

Ne haragudj! Megkérdeztem de nem tud. Igazából már több mint 4 éve volt...de gondoltam hátha,de sajna nem:(

Sajnálom! De azért hajrá!:)

77. cc9cb5793a (válaszként erre: 76. - Humor Helga)
2008. szept. 25. 15:41
Rendben! Várom.. :) Köszi
76. Humor Helga (válaszként erre: 75. - Cc9cb5793a)
2008. szept. 25. 15:07
ok..akkor megkérdezem...de ma sajna nem tudom...majd amikor haza megyek mert most páromnál vagyok..és leszek még egy db-ig..lgkésőbb a jövőhéten mondom h mit mondott:)
2008. szept. 25. 15:00

Szia!


Nagyon szépen megköszönném! :) Kislány korom óta azt szeretnék... csak otthon nem tarthattam volna a lakásban, most viszont már a magam ura vagyok, a vőlegényemmel élek, így most már szabad az út a cicának.. :)

2008. szept. 25. 14:44

Main-Coon-t tenyésztett nevelőapum...ha gondolod megkérdezem h tud-e vagy ismer-e vkit Cegléden v akörül:)


üdv, hhelga:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook