Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Együttélés nem közös gyerekkel fórum

Együttélés nem közös gyerekkel (beszélgetős fórum)


1 2 3
21. Channa* (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2019. okt. 7. 22:43

Lehet, de én ezt érzem ki inkább a tudott információkból.


És persze, mint tudjuk sok nő van, aki elég hülye ahhoz, hogy kitegye a gyerekét mindennek csak azért, hogy olcsóbban megússza a lakbért, stb., sokan még segédkeznek is...


Nem akarok lököttnek tűnni teljesen, de annyi ilyet hall az ember, én egy pillanatig nem tudnék megbízni egy ilyen pasiba...

20. andi6020 (válaszként erre: 19. - Channa*)
2019. okt. 7. 22:43

"kislány, aki 11 éves egy ágyban aludjon, feküdjön velük"

Ezt írtad.

19. Channa* (válaszként erre: 9. - Moniszka)
2019. okt. 7. 22:40
Én sem alvásra gondoltam.
18. Csillag29 (válaszként erre: 1. - Moniszka)
2019. okt. 7. 22:40

Nekem már ott nem lenne kérdés , hogy abszolút nem jó a viszonyuk!

Persze abban igaza van párodnak, hogy ne aludjon köztetek éjszaka. De napközben mért is ne mehetne be pláne ha mondjuk ott a tv vagy épp veled szeretne beszélgetni

Sajna saját tapasztalatból tudom ,hogy egy jó gyerek nevelő apa kapcsolat is nagyon hamar el tud mérgesedni apa és kamaszlány között :( Így hogy nem kedvelik egymást ne költözz össze hanem próbáld rendezni a kapcsolatukat

Itt sajna te és a gyereked közötti viszony valamint Te És gyerkőcöd is sérülni fog nem kicsit :(

17. Moniszka (válaszként erre: 13. - Levarosbukta)
2019. okt. 7. 22:40
Minden nap itt van csak éppen fenntart egy saját albérletet is, ezen nem változtat, együtt fekszünk együtt kelünk 3 éve
16. Channa* (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
2019. okt. 7. 22:39

Aha, szerintem meg igen is az a lényeg. Lehe, hogy pedofil hajlamai vannak?


Mit nem bír egy 11 éve kislányon, akit ismer elvileg 8 éve kora óta?

Nekem gyanús!

15. andi6020 (válaszként erre: 11. - Moniszka)
2019. okt. 7. 22:38
Hát, ha neked ez megéri, akkor csináld.
14. Moniszka (válaszként erre: 10. - Levarosbukta)
2019. okt. 7. 22:38
Pontosan! Azt mondtam páromnak h talán jobb lenne egy olyan lakás, ahol van egy kellemes szalon, társasági rész, nemcsak egy hatalmas konyha egy sarokkanapéval.. És akkor az lenne a közösségi tér. Na de így h a gyerek legyen a saját szobájában a miénkbe meg be se tegye a lábát... Hát...
13. levarosbukta (válaszként erre: 11. - Moniszka)
2019. okt. 7. 22:37
Azért kitennéd a lányodat annak hogy olyannal éljen akit a háta közepére sem kíván mert akkor olcsóbb lenne a megélhetés?
12. andi6020 (válaszként erre: 6. - Channa*)
2019. okt. 7. 22:36
Asszem az egészet félreértetted.
11. Moniszka (válaszként erre: 7. - Levarosbukta)
2019. okt. 7. 22:34
Mégiscsak jobb lenne együtt élni a párommal, mint kolokációban. A lakótársunk hamarosan elköltözik, nekem egyedül sok a lakás, együtt olcsóbb.
10. levarosbukta (válaszként erre: 6. - Channa*)
2019. okt. 7. 22:34
Hülyeséget beszélsz, és ne akarj kiélezni olyan dolgot amiről szó sincs. A pasi azt akarja hogy a kislány egyáltalán be se tegye a lábát a szobájukba. Ezen legyél elakadva, ne azon a marhaságon hogy befeküdni az ágyukba.
9. Moniszka (válaszként erre: 6. - Channa*)
2019. okt. 7. 22:32
Nem együttalvásról van szó.
8. Guruljka (válaszként erre: 6. - Channa*)
2019. okt. 7. 22:31

"Biztosan meg tudjuk beszélni de sajnos úgy alap nem jó a lányommal a viszonyuk"- ez az indító hsz egyik mondata.

Szóval nem csak az ágy mint privátszféra.

7. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Moniszka)
2019. okt. 7. 22:29
Miért nem maradhat minden továbbra is úgy ahogy van? Be kell látnod, ha mind ketten kölcsönösen nem bírják egymást akkor nem szabad erőltetni ez azt összeköltözősdit. Mindenképpen a lányod érdekeit, érzelmeit kell előtérbe helyezned. Rohadt módon eltudnak fajulni a dolgok és mindenki sérülne ebben a felállásban. Hidd el tudom miről beszélek.
2019. okt. 7. 22:29

Ha jól értem, akkor itt nem rossz viszonyról van szó, hanem arról, hogy nem akarja, hogy a kislány, aki 11 éves egy ágyban aludjon, feküdjön velük. Én megértem teljesen és ha lenne egy 11 éves lányom vagy bármennyi idős, akkor a gyerekemnek én tiltanám meg, hogy ezt tegye. Egy vad idegen férfi! Lehet, hogy ismeri valamennyire, de ki tudja mi juthat eszébe?


Érdekes, hogy itt sokak szerint az fura, hogy a saját gyerekünk lát minket meztelenül, de az nem fura, hogy egy 11 éves lányt valaki be akar fektetni egy idegen pasi mellé....

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Moniszka)
2019. okt. 7. 22:18

Az egy dolog, hogy nem szeretné ha az ágyatokban lenne. Bárnekem nekem ez is furcsa, ám legyen.

De alap, hogy nem költöznék össze olyan emberrel, akinek kölcsönösen rossz a viszonya a gyerekemmel.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Moniszka)
2019. okt. 7. 22:14

Egy fiatal serdülővel nem könnyű kijönni és elfogadtatni magunkat vele. Ha ez a párodnak nem sikerült, kölcsönösen nem kedvelik egymást, akkor legalább a hálószoba legyen egy olyan hely, ahol egyedül tudtok lenni.

Az is lehet, hogy nem szeretné beengedi az intim szférátokba a serdülőt.

Lehet, szeret meztelenül aludni és furán venné ki magát, ha reggel arra ébredne, hogy hárman vagytok az ágyban.

Az ilyen kellemetlenségeket szeretné elkerülni.

2019. okt. 7. 22:00
Az lenne a kérdésem h aki nem a gyermek apjával él, ott hasonló a gyerek pótapa viszony?
2019. okt. 7. 21:47
Mi itt a kérdés? Nem a gyerek az első?
2019. okt. 7. 21:46

Új párommal 3 év után összeköltözni tervezünk. Meglepődtem, mikor kijelentette, hogy nem szeretné hogy a 11 éves lányom bejárna a mi szobánkba és az ágyunkon tenne venne (olvasás, laptopozás).

Ma este mielőtt hazaértem a munkából, a lányom az ágyunkban filmezett (neki emeleteságya van) és a párom mondta hogy őt zavarja, nem tudja elképzelni, hogy mellé feküdjön. Mondta h miután összeköltöznünk Eleonor nem jöhet be a szobánkba, pláne az ágyba.


Lehet én vagyok túl elnéző, nekem ez rosszul esett. Mondtam neki h a pici kutyánk az nem zavarja ha ágyba van? Az nem, mert az más. Ja, mondomba kutya felmehet az ágyra, a gyerek nem?


Mondta h az más, neki kell a privát szféra...


Ez valami intő jel lehet h talán mégse kellene összeköltöznünk?


Biztosan meg tudjuk beszélni de sajnos úgy alap nem jó a lányommal a viszonyuk, ez nagyon bánt.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook