Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Együtt élünk, mégis társkeresőn van fent :-((( fórum

Együtt élünk, mégis társkeresőn van fent :-((( (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
52. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 51. - Magamalatt)
2007. okt. 30. 14:11
Csak tudod, milyen az esete, olyan kepet rakj fel. Ne tul kihivot, mert lopottnak fogja azonnal hinni, valami szolid, visszafogottat. A mezoket azert ugy toltsd ki, hogy amogott legyen valami szemelyisegkep is, ne csak valami humbuk.
51. magamalatt (válaszként erre: 50. - 0260f21e84)
2007. okt. 30. 14:03

Regisztráltam, tudom, durva, hogy ilyen módszerhez kell folyamodnom..de nincs más..

A gond, hogy az előbb visszadobott, mert vmi mezőt nem töltöttem ki, így is vártam vagy 3-4 órát a regisztrációra, itt vmi moderátorok is ellenőriznek.. Nem akartam minden rubrikát kitölteni, lévén, hogy eszem ágában nincs ismerkedni.. most váró pozicíóban vagyok. Szerintetek képet tegyek fel? (nem magamról), ha felteszek vmi csini csajt, csak válaszol.. Vagy ne? Jaj én ehhez olyan béna vagyok..

50. 0260f21e84 (válaszként erre: 25. - Magamalatt)
2007. okt. 30. 14:00
Jaj, ne erre gondolj, jarj utana! Hogy dontottel? Rakerdezel egyenesen vagy regisztralva?
49. magamalatt (válaszként erre: 47. - 613c0e0120)
2007. okt. 30. 13:57
Persze igen.. De tudod mi a fura.. ilyen csajos lapokat egyáltalán nem néz.. a gépen csak a munkaügyletei vannak, a sport hobbik, na meg ez a társkeresősdi.
48. magamalatt (válaszként erre: 46. - 613c0e0120)
2007. okt. 30. 13:54
Soha nem venném észre, főleg részemről a bizalom idáig maximális volt, meg se fordul a fejemben, hogy ez a szórakozása. És igen, Tropicana jól mondod, ebben kell már, hogy rutinja legyen, hisz mint látjuk végig ezen dolgozott, míg velem volt. Komolyan nem tudom sírjak vagy dühöngjek..
47. 613c0e0120 (válaszként erre: 38. - Magamalatt)
2007. okt. 30. 13:53
Uh, ezt most olvastam. Ez tényleg dúrva. Viszont vannak olyan pasik, akik úgy ismerkednek, hogy nyíltan vállaljak a barátnőjüket, csak vagy szexpartnert/alkalmi partnert keresnek vagy csak kiváncsi, milyen a többi nő, de félre nem megy. Remélem érthető vagyok. :)
46. 613c0e0120 (válaszként erre: 44. - Béka603)
2007. okt. 30. 13:49

"Ha ködösít azt te úgyis észrefogod venni".

A csávó ki tudja mennyi ideje titkolja, hogy használja a társkeresőt. Már van rutinja.

45. 613c0e0120 (válaszként erre: 29. - 0c97fbb607)
2007. okt. 30. 13:47

Nem értek egyet ezzel. Nem mindig az a helyes megoldás, hogy odaállunk és megkérdezzük. Akkor két lehetőség van, vagy az igazat mondja, vagy hazudik, de bennünk ott lesz a tüske, hiszen, nem régi elfelejtett regisztrációról van szó, hanem folyamatosan frissítettről. Ez elég ok, ahhoz, hogy az ember elbizonytalanodjon és még akkor se tudjon megnyugodni, ha ésszerű magyarázatot kap.

Én is támogatom azt a döntést, hogy le kell tesztelni.

Ő sem szólt arról, hogy fent van és használja a társkeresőt, akkor te se érezz büntudatot amiatt, hogy ugyanazt csinálod, amit ő.

44. béka603 (válaszként erre: 1. - Magamalatt)
2007. okt. 30. 13:34
Szerintem kérdezd meg a barátodat .Igy lessz a legegyszerűbb!Ha ködösít azt te úgyis észrefogod venni hidd el.Hisz 2éve együttvagytok.Drukkolok NEKTEK!!!!
43. magamalatt (válaszként erre: 41. - Betty-Győr)
2007. okt. 30. 13:31
Nem lenne lelkiismeretfurdalásom, mivel nem pasizni mennék oda, hanem csak egy választ várok, attól, akit szeretek...
2007. okt. 30. 13:29
Szerintem sem normális dolog, hogy egy élettársi kapcsolatban lévő fickó fent van a társkeresőn. Én is voltam fenn, nem is túl sok ideig (szerencsére megtaláltam a párom), de kisregényt tudnék írni azokról a psikról, akik ott fellelhetők. Természetesen itt is vannak kivételek, de azok erősítik a szabályt! No és az ott lévő hölgyekről sem feledkezzünk meg, mert azok is megérik a pénzüket...
2007. okt. 30. 13:28
Lelkiismeretfurdalásod lenne, ha reglenél? Miért? Ő is átvág azzal, hogy fent van! Csak addig, amig nem derül ki, mi is van, nehéz lesz mellette lenni...
40. 0c97fbb607 (válaszként erre: 33. - Magamalatt)
2007. okt. 30. 13:27
Regelj csak,talán összeakadsz te is egy olyan emberrel akivel bármit őszintén megbeszélhetsz:DDDD
39. 831ad879a7 (válaszként erre: 34. - 0c97fbb607)
2007. okt. 30. 13:25

hát igen, ez nehéz kérsés...de ahogy öregszik az ember, egyre többmindent lát, hall, és már lassan teljes mértékben senkibe sem mer megbízni. Én a pasikról elég rossz véleménnyel vagyok, eggyel sem találkoztam még, aki valamilyen formába ne hazudott volna.. sajna ez a tapasztalat..és nem kis hazugságokat tudnak kiagyalni... mi hülye nők meg bevesszük, mert ezt akarjuk hinni.. Sajnos ez a véleményem és a tapasztalatom.

De ha az őszinteségnél tartunk, akkor szerinted az normális, hogy a pasi fent van a társkeresőn? Ezek után ugygondolod, hogy elfogja mondani neki az igazat?????????

38. magamalatt (válaszként erre: 35. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 30. 13:25
Tudod, ha nem lenne minden ekkora perfekcióval megszerkesztve a lapján, fel sem tűnt volna, hogy baj van.. CSak épp azokat a dolgokat írta oda, amiket azóta csinál, mióta együtt vagyunk.. azért ez meglehetősen furcsa..
2007. okt. 30. 13:25
Ennek az ügynek valóban a végére kell járnod, mert így nem lehet együttélni és tovább bízni valakiben. És más lehetőséged nincs, mint az, hogy egy ici-picit átvágod. Csak így tudod meg az igazságot, és azt is, ha részéről valamilyen problémája adódott a kapcsolatotokkal. Bár nem tudom, hogy akkor azt miért nem lehet leülni tisztázni a másikkal. És ne érezzél lelki-ismeretfurdalást e miatt. Regelj be, ismerkedj meg vele, finoman kérdezz rá, pár napba, illetve hétbe bele fog telni, legyen hozzá türelmed. Szorítok Neked!
36. Betty-Győr (válaszként erre: 27. - Magamalatt)
2007. okt. 30. 13:24

Lehet, hogy magad alatt vagy, de gondolj bele, hogy mi lenne, ha ugyanez 2-3 év múlva, házasságkötés után, babavárás, vagy nevelés közben derülne ki?! Most még tudnál lépni, ha tényleg így lenne.

Regisztrálj, írj neki, és minden kiderül. Jobb, mint a bizonytalanság. Nehéz lépni, de ha ő direkt csinálja, akkor hazugságban éltél mellette...

2007. okt. 30. 13:23
Azert a kisordog nem alszik, en regelnek, megkeresnem, aztan megtudnad, vegul is mi volt az egesszel a celja, valoban ismerkedesi celbol tartotta-e naprakeszen a profiljat.
34. 0c97fbb607 (válaszként erre: 31. - 831ad879a7)
2007. okt. 30. 13:20
Ha már egy kapcsolatban ennyi bizalom sincs a másikban ,hogy ha megkérdezünk,vagy tisztázni szeretnénk valami ,nem merjük megtenni mert úgy is hazudik akkor mi a szent szarnak kapcsolatnak hívni,vagy fenntartani egy ilyent?:D
33. magamalatt (válaszként erre: 30. - C42cdec0a6)
2007. okt. 30. 13:20
Úgy érzem, nincs más megoldás. És a lelkem mélyén érzem, hogy amitől félek, be fog következni. De ha egyáltalán válaszol nekem, mint ismeretlennek, kedvesen rá fogok kérdezni.
32. magamalatt (válaszként erre: 29. - 0c97fbb607)
2007. okt. 30. 13:18

Nézd, sosem voltam ilyen szituációban, és nem is akarok semmit ezzel az egésszel (úgy értem nem akarok visszaélni semmivel), de én úgy érzem csak ezzel az aljas módszerrel kaphatok IGAZ választ a kérdésemre. Gondolod, ha számonkérném, hogy miért, elmondaná, de tényleg őszintén??? Mert én nem..


Igen, félek, mert amúgy is bizalmatlan vagyok az emberekkel. Lehet, hogy ez másoknak csak egy csipp-csupp ügy, de nekem nagyon komoly. Hogy élhetnék olyan emberrel, aki átvág, aki egy percig sem őszinte? Mert ha tényleg nincs vmi nyomós érve, akkor bennem ez a tüske már örökre ott lesz..

2007. okt. 30. 13:17

Szia!

Rixinek is teljesen igaza van, de ha eléállsz, és kérdőre vonod, tuti kitalál valami hülyeséget, és ahogy igy olvaslak, amilyen szerelmes vagy, és amennyire bizni szeretnél benne, el is fogod neki hinni. Az igazat csak akkor fogod megtudni, ha irsz neki.

Az utolsó ilyen neten való ismerkedésemen én is majdnem elhánytam magam.. mikor találkozásra került a sor, megláttam, és ismertem. Tudtam van feleség, gyerekek, akokről azelőtt egy szót se hallottam... és akkor elmagyarázta, hogy ők nem számítanak neki.. közben meg együtt vásárolgatnak, és szegény felesége semmit nem tud erről az egészről. nagyon fel voltam háborodva, főleg mikor még ezek után megkérdezte, akkor ez most probléma???

Igazat sajnos csak ilyen módszerrel tudhatsz meg! Azért szorítok Neked, mert még az is meglehet, hogy kellemesen csalódni fogsz:-) (mondjuk akkor nem is lenne azon az oldalon:-( )

2007. okt. 30. 13:16
Kedves magamalatt ! Látom, megoszlanak a vélemények, viszont én is arra bíztatnálak, hogy regeljél be álnéven és próbálj vele egy idegen nevében kapcsolatot teremteni. Sokáig el lehet ezt húzni, esetleg előkerül a téma, hogy van élettársa, kérdezz rá, hogy akkor miért van itt, talán előkerülnek az általad még nem ismert problémák is, amin Te tudsz otthon változtatni... Csak megsúgom, hogy mi a férjemmel egy ilyen társkeresőn jöttünk össze, igaz, mindketten egyedülállóak voltunk.
2007. okt. 30. 13:14

"Én a helyedben biztos nem nyomoznék, hanem oda állnék elé és kérdőre vonnám. "

Evvel értek egyet.Ne meditálj,meg gondolkozz vajon miért,meg hogyan,meg merre meddig...meg így meg úgy ....????


Miért nem a legegyszerűbb és legtisztább utat választod?Miért kell hátulról megközelíteni ,minden ilyen jellegű problémát ,nem értem!

28. magamalatt (válaszként erre: 26. - Rixy)
2007. okt. 30. 13:12

Ez is elborzasztó, hogy olyan társkeresőt választott, ahova nem olyan könnyű beregelni. Megtettem, visszadobott a rendszer, mondván, hogy töltsem ki normálisan az adataimat. Most pótoltam.. remélem mihamarabb bent leszek, mert már nagyon idegesít ez az egész. Most, hogy így beszélek veletek, kezdek nagyon mérges lenni magamra, a naivításomra.


Rixy, azt pedig sajnálom, hogy a társkeresőn ilyen linkóci alakok vannak, így azoktól veszik el az esélyt, akik tényleg komolyan is gondolnák..

Én bevallom sosem regeltem társkeresőn, őt sem ilyen formában ismertem meg..

27. magamalatt (válaszként erre: 23. - Caravell)
2007. okt. 30. 13:06
Ebben viszont igazad lehet, de én akkor is nagyon becsapva érzem most magam.
26. Rixy
2007. okt. 30. 13:05

Sziasztok!


Szerintem igenis számít, hogy fent van egy ilyen társkereső oldalon. Én is regisztrálva vagyok egy ilyen helyen, mert ez is egy lehetőség az ismerkedésre, ugyanis még nem találtam meg, akit szeretnék...

A tapasztalatok viszont elég elrettentőek. Az emberek nagy része hazudik, párkapcsolatban él, és ez egy jó hely arra, hogy flörtöljön, vagy könnyen ismerkedjen olyan lányokkal, akikkel létesíthet alkalmi kapcsolatot. Ezek az oldalak sok esetben már nem igazán arról szólnak, amiről eredetileg kellene! Amúgy ez nem csak a fiúkra vonatkozik. A lányokat sem kell félteni.

Magamalatt! Ha a barátod törölni szerette volna magát, akkor már régen megtette volna, csak egy kattintásba kerülne! Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem érdekelné a dolog, akkor nem lenne ott! Tudom, nem vagyunk egyformák, de ezek a dolgok, hogy elfelejtettem törölni, meg nem tudom hogyan kell, nem is én lépek fel, hanem egy haverom az én nevemben stb. stb, mind csak üres duma!!! Ezek szerint ő egy ilyen tipus. Ha nem is találkozik személyesen más lányokkal onnan, de biztos, hogy érdekli a dolog, még ha csak flörtölgetés, vagy más hülyítése szintjén is.

Nekem is van ismerősöm, akinek gyereke van, családja, és neten ismerkedik, szerintem undorító! Ha igazán szeretünk valakit, akkor nem kell más. Ha meg valami nincs rendben otthon, akkor azt észre kellene venni. Én a helyedben biztos nem nyomoznék, hanem oda állnék elé és kérdőre vonnám. Nem csodálom, hogy nem tudsz aludni és magad alatt vagy. Ez egy nagyon szemét dolog veled szemben! És próbálj meg az eszeddel gondolkodni, ne dőlj be minden olcsó kifogásnak. Még semmi nincs elveszve! ;-)

De ez csak az én véleményem...illetve tapasztalatom, mert az azért többet számít!

25. magamalatt (válaszként erre: 22. - Erikpipi)
2007. okt. 30. 13:05
Azért lányok ez nagyon nehéz, ha nem szeretném, úgy ahogy szeretem, örülnék, hogy így alakult.. de ez más.. és igazából nem hagy nyugodni, ha mindez igaz akkor mi is volt ez a 2 év? Egy nagy hazugság??????????? Minden pasi ilyen vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen??? :'(
24. ice kuszi (válaszként erre: 19. - Magamalatt)
2007. okt. 30. 13:05
Igen, utána elmondtam, nem tudtam megállni!:-))) Jót nevettünk az egészen! Azóta már ismerem, tudom, hogy nem tenne ilyet, de a kapcsolatunk elején elég sok rosszat hallottam róla, ami után nem tudtam bízni benne! Ez sokat segített, úgyhogy ne szégyellj ilyen cselhez folyamodni, szégyellje magát ő!:-)))
23. caravell (válaszként erre: 10. - Magamalatt)
2007. okt. 30. 13:02
az,h nem flörtölgetős, semmit nem jelent: gyakran élik ki magukat a neten olyan emberek, akik az életben visszafogottabbak, gátlásosabbak stb. Lehet,h flörtölne,csak nem mer, a társkeresőn meg megteheti.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook