Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egyszerű, gyors (olcsó) receptek a mindennapokra fórum

Egyszerű, gyors (olcsó) receptek a mindennapokra (beszélgetős fórum)


1 2 3
19. vereskati (válaszként erre: 18. - Kattyus)
2009. febr. 4. 19:20
A fánkot nem én találtam fel:((, de mindenki zsenialitását elismerem. A jót adjuk tovább! Szerintem ez a lényege a dolognak, nem?
18. kattyus (válaszként erre: 15. - Vereskati)
2009. febr. 4. 19:14
A afánk is a te recepted ugye? Remélem nem gond hogy továbbadtam:) Ma a kollégáim is ezt sütik. Sláger lett.Nekem tettszenek a "vereskati" recepte:)
17. vereskati (válaszként erre: 16. - Diegóóó)
2009. febr. 4. 19:13
Úgy is lehet, így meg piskótásabb:)))
16. diegóóó (válaszként erre: 15. - Vereskati)
2009. febr. 4. 19:07
Én ezt csak 1 tojással csinálom.És nagyon jó úgy is.Még spórolósabb!:)
15. vereskati (válaszként erre: 9. - Kattyus)
2009. febr. 4. 18:46

Szia!

Kefíres pottyantós (Veres Kati módra)


Hozzávalók: 1 pohár kefír

1 pohár étolaj

1 pohár cukor

3 pohár liszt

4 tojás

1 csomag vaníliás cukor

1 csomag sütôpor

1 csipet szódabikarbóna

1 csipetnyi só

1 citrom reszelt héja

1 üvegnyi lecsepegtetett meggybefôtt, de bármely gyümi jó

Elkészítés: Összekeverjük, olajozott tepsibe töltjük, a gyümölcsöket belepottyantjuk. 30 perc alatt megsül, gáz, 5-ös.

Egyszerûbbet nem is tudnék hirtelen, de majd gondolkodom.

14. diegóóó (válaszként erre: 13. - Setna)
2009. febr. 4. 14:47
Hmm erre kíváncsi lennék,hogy milyen!Lehet ki is próbálom majd!:)
13. Setna
2009. febr. 4. 14:37
Anyukám rizsben sült tojása: az ételízesítővel megfőzött rizst összekeverni paradicsompürés párolt hagymakockákkal, reszelt sajttal, aztán bele az egészet egy sütőedénybe, elsimítani, nedves merőkanállal mélyedéseket nyomni bele, az üregekbe tojást ütni, és addig sütni, míg a tojás megszilárdul. Örök kedvenc volt...
12. doboska.p (válaszként erre: 9. - Kattyus)
2009. febr. 4. 13:51
Ez nagyon jól hangzik. Le is írtam. Köszi
2009. febr. 4. 12:38
Nálam a rizseshús is ide sorolható. Mivel a húsok nekem már picire darabolva várnak a fagyasztóban. Jó előre kiveszem, aztán gyors hagymapirítás, húspuhítás, közben elkészül a rizs és összekeverem. Persze nem vén marhahús :-)
10. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4. - A9338a7669)
2009. febr. 4. 12:02
Kérlek szépen az arányokat leírnád?? Köszönöm :)
2009. febr. 4. 11:23

Én is vevő vagyok minden gyors és olcsó receptre.

Van egy olyan fórum hogy Mai menü,avagy nyújtsunk ötlete a tanácstalanoknak. Itt kaptam az alábbi receptet:

Villámfánk

15 dkg liszt

1 natúr joghurt

1 tojás

1 vaniliás cukor

1 sütőpor

pici só

Összedolgozni,forró olajban kisütni.

Porcukorral,lekvárral tálalom

Gyors,olcsó. Tegnap kipróbáltam.Sikeres volt

8. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2009. febr. 4. 11:18
gyros :ha csirkemell nyesedéket veszel már fel is van darabolva.Befűszerezed olajban kisütöd sült krumpli hozzá.Én csinálok hozzá salátát Édes káposzta gyalulva,kígyóubi és lilahagyma szintén gyalulva besózni és nyakon önteni egy nagy pohár tejföllel melybe oregánó ,bazsalikom,bors kell összekeverni és kész.Én salátából sokat csinálok mert magában is finom.
2009. febr. 4. 10:55
Nekem a burgonypüréporból készített burg.püré jött be a legjobban.A fiam meg sem eszi a normál krumpliból készítettet.Mindig vajjal és tejjel keverem ki,de nem lehet túl folyós,mert máris jön a kritika.Hozzá tükörtojás,virsli és ha idö van rá,pirított hagyma(halványbarnára pirítva).De a tepsis krumpli is nyerö,de ez nem gyors,mert csak ropogósra sütve az igazi,de ehhez idö kell.A burgonyakrokett is gyors,de hogy olcsónak számít-e,azt nem igazán tudom.De ezt is szereti.
6. Meruru (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2009. febr. 4. 10:50
tejszínes cuccok, mint pl. tejszínes csirke. Felvágod a húst, bele a tepsibe, ha fehérre sült rá egy adag tejszín, amit előtte elkevertél egy jó púpozott tk bazsalikommal. Max fél óra alatt kész van cakk-pakk, közben tudsz hozzá köretet is csinálni, pl. gyorsrizs. Tehetsz bele zöldborsót, kukoricát, csinálhatod bazsalikommal vagy anélkül. Nekem ez a vészhelyzet kajám, ha jön valaki.
2009. febr. 4. 10:49
pl brassói hasábbal.Mivel én konyhakészen teszem el a húsokat ígytehát ez is kocka vagy csík ezért az alap feltétele után csak beleteszem a husit és megfő aztán lepirítom.Mellé meg hasáb.kb 30 perc bíbelődés és megfő magától.
4. a9338a7669 (válaszként erre: 3. - Borbelya)
2009. febr. 4. 10:43

Én is tésztákat szoktam csinálni, főleg, hogy imádom a tésztát! :) Gyorsan kész van, és sokfélét lehet.

Pl. paradicsomlében főtt tészta. Nem is kell külön a tésztával, szósszal bíbelődni, hanem paradicsomlében főzzük ki a tésztát. Én sózni borsozni szoktam, plusz bazsalikom, oregánó. A tálalás pedig tejföl és sajt, nagyon szeretem! :)

2009. febr. 4. 10:39

Én a leggyorsabban tésztavcsikat/ebédeket szoktam készíteni.

Amíg megfő a tészta kész a ragu, összeöntöm, és kész.

Általában a ragu pedig abból áll, ami a hűtőben van, valamilyen zöldségkeverék, sárgarépa, gomba, egy kis paradicsomszósz, fűszerek, és kész!

2009. febr. 4. 10:39

szia!

Paprikás krumpli, krumplistészta vagy bármilyen más tészta, főzelékek pl sült virslivel, bundáskenyér....

2009. febr. 4. 10:36
Olyan gyorsan elkészíthető receptekre (főétel) lennék kiváncs, amit nap, mint nap hamar el lehet készíteni, aránylag olcsón, munka után hétköznap.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook