Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egyre erősödő, petefészek környéki fájdalommal és menstruációval nőgyógyász hogy diagnosztizál? fórum

Egyre erősödő, petefészek környéki fájdalommal és menstruációval nőgyógyász hogy diagnosztizál? (tudásbázis kérdés)


1 2
16. voltam...leszek (válaszként erre: 6. - Aegle)
2013. febr. 13. 22:34
Igen, megvizsgált, majd UH...másnap műtét....pedig én "csak" azért mentem, mert brutál módon véreztem.
15. Aegle (válaszként erre: 14. - Pocak25)
2013. febr. 13. 22:28
Rendben, megírom. Csak megijedtem, hogy mennyire lehet komoly, mert annyira egy helyen érzem csak, és ez tök ismeretlen fájdalom. :S
14. pocak25 (válaszként erre: 12. - Aegle)
2013. febr. 13. 22:24
Reméljük nincs semmi komoly! Holnap azért írd meg mit mondtak!
13. pocak25 (válaszként erre: 10. - Aegle)
2013. febr. 13. 22:23
100% .En terhesen nagyon véreztem,éjjel bementem a kórházban,és hüvelyi uh-ot csináltak ,meg manuális vizsgálatot.úgyhogy ne aggódj,biztos megvizsgálnak
12. Aegle (válaszként erre: 9. - Pocak25)
2013. febr. 13. 22:21

Gyógyszerben nem bízom és káros. Óvszerrel viszont sok éve megbízhatóan védekezünk.

Olvasom, hogy méhen kívüli tünete a menzesz elmaradása vagy a barnázás. De nekem tegnap jött meg teljesen rendesen, azaz nem kevesebb, nem másmilyen.

11. CsillagTM (válaszként erre: 5. - Aegle)
2013. febr. 13. 22:20
hüvelyi/hasi UH!!! eléggé endometriózis tüneteid vannak, de remélem, nem az a bajod...járj utána gyorsan!!
10. Aegle
2013. febr. 13. 22:19

De akkor ezek szerint, ha holnap bemegyek az ambulanciára, csak meg tudnak valahogy UH-ozni, vizsgálni a menstruáció ellenére is.

Nagyon remélem, hogy semmi komoly!

9. pocak25 (válaszként erre: 8. - Aegle)
2013. febr. 13. 22:19
Értem,nem rossz szándékkal írtam,remélem nem értetted félre! De egyik védekezés sem 100%-os ! Nekem rendesen szedett gyógyszer mellett kétszer sikerült terhesnek lennem,mire végre váltott a doki gyógyszert! Ez 12 éve volt.Azota akkor sem sikerül ha nem szedem! :((
8. Aegle (válaszként erre: 7. - Pocak25)
2013. febr. 13. 22:15
Védekezünk folyamatosan, sok éve. Eddig sose volt gond és nem is felelőtlenkedünk soha.
2013. febr. 13. 22:13
Nem lehetsz méhenkívüli terhes? Az okoz nyilaló érzést a combba,petefészek fájdalmat ,vérzést! Mert akkor sürgőssen orvos kell!! Jobbulást!
6. Aegle (válaszként erre: 4. - Voltam...leszek)
2013. febr. 13. 22:12

Vérzés mellett vizsgált meg?

Kórházba műtét miatt mentél?


Nálam ez az egész egy felfázás miatti antibiotikum szedésével kezdődött. Akkor napi 1x-2x éreztem enyhén, és ennyi. De amióta megjönni készült, és megjött, rohamosan rosszabbodik. :S

5. Aegle (válaszként erre: 2. - Simple)
2013. febr. 13. 22:11
Igen, ez jutott először eszembe, hogy mivel megvan, nem fog a szokásos módon megvizsgálni. De még napok, míg elmúlik, közben utazás is lesz (vagy emiatt nem). Nem tudom, mi ez, de hajolgatásra erősödött most fürdés közben és csak bal oldalt és csak ott lent, kicsit néha alatta,a combtövembe is belenyilall.
2013. febr. 13. 22:10

Nekem így talált a mult héten cisztát...másnap már mehettem is a kórházba....

Szóval simán tud vizsgálni.....:(

2013. febr. 13. 22:08

Tegnap jött meg, de ma már annyira sokszor hasított belém a fájdalom, hogy holnap muszáj lesz elmennem megnézetni.

De ilyenkor mit tudnak csinálni, ha megvan???? Érzem, hogy napról napra erősebb, ilyen még sose volt.

Néztem, mi lehet ez, de semmi más tünetem nincs, se láz, se hányinger, se folyás, se olyasmi, amit pl petefészek-gyulladáshoz írnak.

2. simple (válaszként erre: 1. - Aegle)
2013. febr. 13. 22:08
Hát szerintem az a baj, hogyha megvan, akkor a vértől nem lát semmit. De el kell menni, biztos lesz ötlete.
2013. febr. 13. 22:06
Egyre erősödő, petefészek környéki fájdalommal és menstruációval nőgyógyász hogy diagnosztizál?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook