Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egyiptomi nyaralás avagy hogyan olvadt el a férjem, mint kenyéren a vaj? fórum

Egyiptomi nyaralás avagy hogyan olvadt el a férjem, mint kenyéren a vaj? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyiptomi nyaralás avagy hogyan olvadt el a férjem, mint kenyéren a vaj?

1 2
2010. márc. 10. 07:21
Szia! Mi is júliusban voltunk 2004 ben nászúton, de életem eddigi legjobb nyaralása volt, Kairó, Luxor ,és a búvárkodás nagyon nagy élmény. Ha nagyobbak lesznek a gyerekek én is vissza akarok menni oda. A tenger meleg volt, a parton is tudtunk búvárkodni, mindenképp vigyetek búvárpipát és szemüveget, mert csodálatos. Irigykedek egy kicsit.....
5. Binky (válaszként erre: 2. - Fa334a28ef)
2010. márc. 9. 20:48

áááá meg fogtok sülni...mi is júliusban voltunk és valami eszméletlen forróság van. az a 200 m a strandra valami kínzás volt.

de szép... már amit láttam belőle, mert gyomorrontással a szállodában feküdtem:D

2010. márc. 9. 20:23

Szia mi 2006 ban és 2008 ban voltunk Egyiptomban.2008 ban 3nap a níluson 2nap kairó egy éjszaka vonaton.Közben mindenféle fakultativ program.Utána 1hét passzivan Hurghadán.Fantasztikus élmény.Idén is készülünk de egy műtét időpontja fogja eldönteni,hogy megyünk vagy nem.Egyiptom szerelmesei lettünk.A repülő ut 3 és háromnegyed óra


Ila

3. 1e8f358d6a (válaszként erre: 2. - Fa334a28ef)
2010. márc. 9. 17:34

Szia!


Mi júliusban voltunk Egyiptomban nászúton a férjemmel. Tényleg feledhetetlen élmény volt...


És hogy megnyugtassalak,mi 2 hétre mentünk és az is kevés volt. :)

2010. márc. 9. 17:14
Szia!Mi novemberben voltunk Hurghadán.Fakultatív programok keretében voltunk Kairóban,Luxorban,Giftun szigeten és még búvárkodtunk is.Örök emlék!Előtte már hónapokkal olvastam az élménybeszámolókat.Minden szép volt de egyet megtanultam belőle-egy hét kevés...most júliusban 2 hétre megyünk Tunéziába.
2010. márc. 9. 17:04
Most vagy soha, döntöttem: a férjem azt akarja majd, hogy vágjunk bele egy tengerparti nyaralásba...

Ugrás a teljes írásra: Egyiptomi nyaralás avagy hogyan olvadt el a férjem, mint kenyéren a vaj?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook