Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyiptomban nyaralók, hasmenéssel küszködők itthon!! fórum

Egyiptomban nyaralók, hasmenéssel küszködők itthon!! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
77. Manilu (válaszként erre: 76. - Vámpír)
2009. szept. 23. 13:23
Az árakra is nagyon kell figyelni,apu tiszta ideg volt,mert ugyanaz a nyaralás amire 3héttel korábban befizetett,indulás előtti héten valamivel több mint 100eft-al volt olcsóbb.Mondta is ,hogy soha többet nem foglal le így előre,hanem az utolsó pillanatba befizeti.100eft azért nagyon sok,inkább merülésre vagy bármire elkölti az ember.
76. Vámpír (válaszként erre: 71. - Manilu)
2009. szept. 23. 12:46

Ez nem semmi. Sokkal jobb ez a szálloda, mint a Grand Hotel 4*


Nagyon szép

75. Vámpír (válaszként erre: 73. - Manilu)
2009. szept. 23. 12:44
húúú. Igen a csillagos besorolást tudjuk, azért is mentünk 4*-osba és All Inclusivba. Még jó hogy ezt választottuk, mert a félpanziósoknak még a víz sem volt ingyen. Minden italt fizetniük kellett.
74. Vámpír (válaszként erre: 72. - Manilu)
2009. szept. 23. 12:43
Köszönöm megnézem :-)
73. Manilu
2009. szept. 23. 12:32
Nagyon csalóka nálluk ez a csillagos besorolás,mert ami nálluk esetleg 5csillagos az más európai országban csak 3,maximum 4*nak felel meg.Anyuék egyik évben úgy jártak Kairoban,hogy amikor megérkeztek a szállásra szalvétával takarták le az ágyat annyira koszos volt.
72. Manilu (válaszként erre: 70. - Vámpír)
2009. szept. 23. 12:28

Szió!

Itt rengeteg kép van a szállodáról.

71. Manilu
2009. szept. 23. 12:28
70. Vámpír (válaszként erre: 66. - 53ee79a68b)
2009. szept. 23. 12:25
Szia én szívesen csatlakoznék veled. MÉg nem láttam a piramisokat, bár az én főnőköm is pipa, bár ő engedett el 1 hónap szabira :-)
69. Vámpír (válaszként erre: 63. - Manilu)
2009. szept. 23. 12:23

Hú irigyellek. Mi a Hurghada Grand Hotel 4*-osba voltunk. A kaja nem volt jó. A felvágottnak a széle minden nap fel volt pöndörödve. Alig ettünk valamit, még csirke is alig volt.

Nálunk nagyon csúnya volt a fürdő, kérni kellett hogy cseréljék a törölközőt.

Tudsz nekem képet küldeni a szállodai szobáról?

68. Vámpír (válaszként erre: 60. - Belluka)
2009. szept. 23. 12:20

Most tudtam csak ide írni.

Én voltam akin segítettek a hoxás csajok. Én már rendben vagyok.

Marad még gyógyszer, ha gondolod neked is tovább adom. Ha kell még írj privibe.

67. princes47 (válaszként erre: 65. - Setna)
2009. szept. 23. 07:00
Szia ! A Királyok völgye egy csodálatos jártam ott, de szerintem nem elégszer. A szívem örökké visszahúz de nem tudom miért. Lehet az előző életem. Kitudja? Sokfelé jártam már, de Egyiptom a szívem csücske. Én is tartanék veletek, lennék törmelék hordó. Pusszantás
66. 53ee79a68b (válaszként erre: 65. - Setna)
2009. szept. 22. 18:27

Nagyon szeretnék menni amint lehet :)

Csak most a főnököm is idegbajt kapna ha közölném, hogy megyek piramist csodálni és hát nincs is kivel.

De nagy álmom volt, hogy lássam a piramisokat, csak kicsit kiábrándító az árusok tömege és az erőszakosságuk.

Nekem se volt hasmenésem, de nem ettem se fagyit se gyümölcsöt.

Szfinx alatt vannak akkor kamrák? És találtak bennük valamit?

Menj már, csodálom, hogy nem kötsz el egy hajót és utazol oda :-))))

Mellesleg Pesten akkor engem is felvehetnél :D

Leszek a segéded. :)

65. Setna (válaszként erre: 64. - 53ee79a68b)
2009. szept. 22. 17:43

Bár nem Gízába megyek, hanem a Királyok Völgyéhez, de biztos átrepülök pár napra Kairóba, egyrészt a múzeumba, de igen, ott ez az új balhé is, mert pár éve bepánikoltak a népek, mikor kiderült, hogy mindenféle talajvizes gondok lesznek még itt a piramisok környékén is: idén már olyasmiket sipákoltak, hogy a minisztérium szerint a víz már annyira feljött, hogy négy méterre járhat a Szfinx alatt, szóval most már muszáj volt lépniük, mert elég régóta variálnak, hogy mi van a föld alatti kamrákkal, folyosókkal, meg hogy vannak-e egyáltalán, mennyi, merre, stb. Úgyhogy most nemzetközi csapattal estek neki a melónak, aztán meglátjuk, mi lesz. Ááááááá, és amilyen mázlista vagyok, amíg itt sütögetem a betegek tortáit, a kedves szaktársak simán kiássák ott minimum Atlantiszt... Na mindegy, remélem, legalább egy jó kis egyiptomi hasmenés nekik is beüt :-) Nekem mondjuk sosem volt, pedig semmi mást nem eszem ott, csakis guavát (bár állítólag ugye pont gyümölcsöt nem szabadna, hülyék ezek...) meg itthoni Túró Rudit.

Tervezed, hogy kiutazol újra?

64. 53ee79a68b (válaszként erre: 62. - Setna)
2009. szept. 22. 15:36

Ásatásra mész vissza? :) Kukucskáltam az adatlapod és a naplód :)

Kairóban most mit találtak a piramisoknál? Mert egy helyi rendőr (egy a sok közül) magyarázott valamit, hogy nagy ásatás van vagy kezdődik.. Pontosan nem értettem...

63. Manilu (válaszként erre: 57. - Vámpír)
2009. szept. 22. 15:04

Hurghada-Hilton Long Beach

Az étel minden nap hasonló ízű volt,de ezen kívül szuper volt,mindennap takarítottak,új törölköző naponta többször,hordták a medencébe az üdítőt,az embernek a fenekét is kinyalták szó szerint.Amikor anyu nagyon legyengült(egyiptomi gyomor rotty)egésznap hordták a teát neki,legyezték,az ágyát tologatták,hogy ne süsse a nap,néha már kellemetlen volt annyira kiszolgálták az embert.

62. Setna (válaszként erre: 60. - Belluka)
2009. szept. 22. 14:47
De van ottani helyi gyógyszer is, a saját cuccuk, normális tanyasi hasmenés ellen nem is ér semmit, de az egyiptomi fertőzésesre szerintem a legjobb. Én is azzal tömtem a családot, mikor a télen elvittem őket, és naná hogy összeettek mindent, miért is hallgattak volna rám, aki évek óta ott lógok: "Á, te csak finnyás vagy, otthon is csak a Túró Rudi meg a gyümölcs!" És kellemes telelést Egyiptomban, máris irigyellek, én majd csak januárban hozom rájuk újra a frászt a beutazásommal :-)
61. 53ee79a68b (válaszként erre: 60. - Belluka)
2009. szept. 22. 14:15

Szia!

Nem kell innen vinned, már megérkezéskor tudsz kérni az idegenvezető csajszitól. Nagyon aranyos, biztos ad. 1 dollár az egész. Nekem ami maradt, elküldtem az egyik hoxás csajnak.

Melyik szállodába mentek?

2009. szept. 22. 13:52

Sziasztok !

Október közepén utazunk Tabába. Ha valakinek maradt néhány szem Antinelje szívesen átvenném.

Ha már ott leszünk és felmértem a terepet, biztos tudok venni, de sajnos elég érzékeny a bélésem, itthon is könnyen összeszedek ezt-azt.

Budapesten a Népligetnél dolgozom, de szívesen elmegyek a gyógyszerért, metró bármelyik megállójánál találkozhatnánk ezügyben.

Előre is köszönöm a segitséget, és természetesen kifizetem az árát is, ha megirjátok mennyi.

59. Vámpír (válaszként erre: 58. - 53ee79a68b)
2009. szept. 4. 12:23

Taba hol van?


Hogy oldottátok meg az oda utat? Autót béreltetek?

58. 53ee79a68b (válaszként erre: 57. - Vámpír)
2009. szept. 4. 09:35

Nem kaptam levelet, azért érdeklődtem itt...

Tabát ajánlani tudom, én ott voltam idén.

Előtted a tenger, mögötted a hegyek.. :)

Innen Izraelbe járnak sokan kirándulni.

Mi voltunk saját szervezésben 2 napot Kairóban, olcsóbban kijöttünk, mint ha idegenvezetővel mentünk volna 1 napra.

Láttuk kényelmesen a piramisokat, másnap az Egyiptomi múzeumot és nem kellett rohanni :)

2009. szept. 4. 07:26

Ki hol szedte össze EGyiptomban a hasmenést és hol járt? Én Hurghadán voltam a Grand Hotel-ben, de nem volt 4*-osnak megfelelő az étel, a fürdő elég koszos volt és elhasznált.

Fakultatív programokon ki volt? Meséljetek hova érdemes elmenni? Minket lebeszélt az idegen vezető Cairoról és Luxorról is. Így csak búvárkodni mentünk a Grifton szigetre. Meséljetek. Nekem vágyam, hogy egyszer visszamenjek Luxorba és a piramist is megnézném egyszer.

56. Vámpír (válaszként erre: 55. - 53ee79a68b)
2009. szept. 4. 07:23
Igen, meg is írtam priviben :-) Köszönöm mindenkinek a segítséget :-)
2009. szept. 3. 19:59
Megkaptad a gyógyszert?
54. 91d4989ab9 (válaszként erre: 53. - Vámpír)
2009. szept. 2. 20:58

szia, asszem van most itthon is egy hasmenéses virus, mi is épp benne vagyunk


maximális a szolidaritásom:DDDDD

2009. szept. 2. 20:55
Ma már ehettem héjában főtt burgonyát, és ittam teát is, de most estére fáj a hasam, de még nem volt székletem. Éjszaka lettem rosszul és nagy fosás hegyek :-( Remélem a mai éjszaka nyugisabb lesz. Holnap megpróbálkozom az reszelt almával. Köszi csajok...
52. 91d4989ab9 (válaszként erre: 50. - Vámpír)
2009. szept. 2. 17:12
sóbavizbe krumpli kicsit sósabban, tea, háztartási keksz, reszelt alma, de csak keveset egyél egyszerre és inkább többször
2009. szept. 2. 17:07
szia, nem vagy még jól?:((((((
2009. szept. 2. 17:06
Éjszaka nagyon rosszul voltam egy órán keresztül. Ma egész nap jól voltam. Már félek mi lesz este. :-(
49. 53ee79a68b (válaszként erre: 48. - Vámpír)
2009. szept. 1. 13:38
Már küldtem :)
2009. szept. 1. 13:31

Köszönöm mindenkinek a jó tanácsot. Ma itthon maradtam pihenni. Ma még nem jártam a wc közelében. Lehet mégis használ? Ha nem, akkor kapok Antinal gyogyit és megpróbálom azt szedni.

De ez a diéta elég szar. Rándott leves piritóssal egész nap. Van valakinek más ötlete?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook