Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyik kapcsolatból a másikba? fórum

Egyik kapcsolatból a másikba? (beszélgetős fórum)


24. Törpilla (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 1. 06:55
Nem normális, de nem minden ember van jól nevelve. Legyen őszinte és egyenes, mai világban ritka. Fel a fejjel, lesz tőle még sokkal jobb is neked!
23. lolita2112 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 1. 03:08
mert sajnos nem mindenki egyenes ,s nem mindenki oszinte!
márc. 31. 13:49
Szerintem az a baj,hogy téged nem akar eléggé! Sajnos, ha csak kicsit is hasonlóan érezne mint te nem vonakodna! :(
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Lolita2112)
márc. 31. 10:59
De miért? Miért jó atverni másokat? 42 évesen ez normális?
20. 8a5caeb182 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 08:11

Nos, ez nem gúnyolódás volt, hanem egy pozitív idézet...


Nem kell ám mindenbe a rosszat látni :)

márc. 29. 00:47
sok pasi szeret tobb vasat tartani a tuzben!felejtsd el!talalsz te meg kulombet az exednel!
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - 8a5caeb182)
márc. 28. 19:51
Szánalmas, hogy más emberek problemain gunyolodsz.
17. 8a5caeb182 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 17:54
"Nem szabad sírni, ha fáj, minden jobb lesz majd ezután".. bla bla bla :)
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Bichi)
márc. 28. 17:19
Igen, ezzel mind baj van. A legnagyobb baj velem van, hogy beleszerettem és most fáj.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Janszi)
márc. 28. 17:19
Ezt most gunyolodasbol írod? :-(
14. Bichi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 17:04

Szerintem itt nem azzal van a baj, hogy még nincs túl rajta, hanem azzal, hogy veled is összejött, mikor még nem is szakítottak. Persze még ez sem kizáró ok, hisz a legtöbb válás is így kezdődik, és sokszor az új párral sokkal boldogabb az ember.

Az meg, hogy akkor veled is ezt csinálja szerintem hülyeség, az ember bizony jellemzően túl van pár kapcsolaton, akár házasságon, mire eljön az, akivel végleg leéli az életté, már ha eljön egyáltalán...

13. globus (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 16:25

Tesóm még társkeresős hirdetést is feladott, amikor összerúgták a port. Kapott egy rakás levelet.

Csak azért nem lett azokból semmi, mert pár hónap duzzogás után visszament, összeházasodni.

12. janszi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 16:24
Nem vagy vesztes semmiképp,és ha valós az elképzelésed,jobb party,mint gondoltuk.Legyen így...
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Janszi)
márc. 28. 16:20
Ezt nem értem. Hogyne lehetne szakítani úgy, hogy nem vagy túl rajta? A csaj szakított vele, mert nem szerette, nem veszekedtek, legalábbis nem mondott ilyet. Ő meg igen. Csakhát közben meg ismerkedett - velem, ezt szívtam meg én.
10. janszi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 16:12

Nade hogy szakítasz ha nem vagy még túl rajta?

Biztos nem egy elsózott étken vitáztak össze végleg...Mert ha kimondod,az van,később lehet maszatolni,a tüske ott marad.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Janszi)
márc. 28. 16:08
Ezt a veszekedést nem értem, hol írtam, hogy veszekedett? Amúgy az előző nőjével sem veszekedett, a nő kezdte eltávolítani magától, már nem nagyon volt köztük semmi- legalábbis így szólt a sztori.
márc. 28. 16:01

Nagyon jókat írnak a többiek,nem idézném,csak ismételném,ha bizonytalan egy pasi,az jellem,nem fog elmúlni,ha hajlandó veszekedni azzal akit amúgy szeret,az érthetetlen számomra.

És mi van ha te leszel a következő,akivel ezt csinálja?Biztos van jobb,legalább kinyitotta a szemed mid hiányzik.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
márc. 28. 15:54
Figyelj, erős vonzalom, az biztos. Régen nem volt már senkim, az előző kapcsolatom egy érzelmileg és minden téren elhanyagoló kapcsolat volt. Vágytam a szeretetre, ölelésre, szexre. Ez nagyon jó volt vele. Nem tudom, hogy szerelem-e, erős vágyakozás van bennem iránta, az biztos. Ilyenkor az ember az elképzelt jövőbe is beleszeret, a mi lenne ha, mi lett volna, ha érzésbe. Az elején amúgy nagyon figyelmes és érdeklődő volt.
márc. 28. 15:44

Anélkül, hogy bántani akarnálak, nagyon érdekel, hogy mibe szerettél bele. Tényleg megköszönném, ha válaszolsz.


Alig ismered, hol akart veled lenni, hol nem. Húzd meg, ereszd meg játékot játszott veled. Biztos, hogy ez szerelem?

5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 15:32
Lehetséges, hogy alapvetően nem lenne megbízhatatlan. De ha nem tette túl magát az előzőn, sajnos hirtelen pótlékként próbált tekinteni rád. Nem állsz nyerésre...
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 15:28
Szerintem ez a pasi sosem fogja tudni mit akar és sosem bízhatsz meg benne, mert ahogyan te voltál a barátnője mellett, melletted is lesz majd egy másik.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 14:53

Beleszerettél,,így nehéz azt írni hogy nyugodtan ismerkedj te is még,,vagy légy nyitott másra is.

Szerelmesen is legyen annyi tartásod,,hogy nem járhat ki be az életedben, ahogy a kedve tartja.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 28. 14:27

Remény az van mindig. Legtöbbször persze tök fölösleges erőlködés az egész.

Én továbblépnék.

márc. 28. 14:23

Nem szép sztori, az lenne a kérdés, hogy volt-e már ilyen tapasztalata valakinek?

Összejöttem egy pasival, aki elég fura volt. Olyan akarom is meg nem is volt a hozzáállása végig. Sejtettem, hogy van valami, az volt a tippem, hogy valaki mással is ismerkedik. Ha én akartam közeledni, többet találkozni, akkor hátrált, kifogásokat talált. Ha eltűntem, viszont mindig újra felbukkant.

Aztán kibújt a szög a zsákból - neki még volt barátnője. Elvileg szakítottak, nincs is még túl rajta.

Bevallom, beleszerettem. Elnéztem volna neki ezt a dolgot, ha azt mondaná, hogy oké, akkor most már viszont akarja rendesen. Mikor megkérdeztem, hogy mit akar tőlem, azt mondta, hogy ő akar mindent, párkapcsolatot, boldogságot, családot. Mikor rákérdeztem, hogy jó, de velem akarja? Akkor azt mondta, nem tudja, neki még sosem volt ilyen, hogy ennyire hamar jött volna a másik, nincs benne tapasztalata.

Most megint eltűnt.

Van remény, hogy visszatalál hozzám, ha túlteszi magát az előzőn?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook