Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedülálló szülőkhöz volna pár kérdésem társkeresés ügyben fórum

Egyedülálló szülőkhöz volna pár kérdésem társkeresés ügyben (beszélgetős fórum)


15. jozsi.38 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 19:02
az az igazság, hogy 40 fölött nagyon nehéz párt találni. Igen, ebben az is benne van, hogy külsőségek alapján dönt az ember. Vannak akik nagyon magasra teszik a lécet és azért nem találnak megfelelő embert maguk mellé
márc. 6. 11:23
Zolb azt írja, úgy érzi, a kutyának se kell. De hányan vagyunk ugyanígy? Én is ezt érzem és közben azt látom, jó páran vagyunk gyerekkel egyedül, párt szeretnénk és mégsem jön össze semmi. Ez foglalkoztat, hogy mért nem megy? Ennyire csak a külsőségek dominálnak? Túl válogatós a többség vagy mi? Zolb úgy érzi, az is baj, hogy őszül és kopaszodik. Nevetséges és szánalmas, ha ez alapján ítéli meg valaki és esélyt sem ad neki. Akkor mégis csak a külsőségek dominálnak, vagy túl válogatós a többség, vagy mi? Hisz 40 felett azért ne akarjon az ember 20 éves kori top külsőt. Ilyenkor már mindkét nemnél azért jön elő ez az, persze legyen az ember igényes magára, de egy kopaszodást, apró ráncokat nem lehet kikerülni, bárhogy is akarod, korral jár.
13. srcrss (válaszként erre: 8. - Zolb)
márc. 6. 09:34
Azzal ronthatod az esélyeidet, ha görcsös vagy, nagyon meg akarsz felelni. A kereséssel nemigen.
12. srcrss (válaszként erre: 11. - Zolb)
márc. 6. 09:22
A kutyának sem kell... Pff! 😄 Hányszor olvastam itt "férfiaktól", hogy egy 40 éves nő a kutyának sem kell, legfeljebb ürítésre... Tessék, itt a valóság. Egy férfi sincs könnyű helyzetben, ha komolyak a szándékai.
11. zolb (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 08:48

Nálam is kb. ennyi volt a szűrő mikor még neten kerestem, hogy képes-e valaki pár értelmes mondatot írni magáról bemutatkozásképpen. De már úgy tűnik ez is túlzott elvárás...

Mindegy, egy őszülő és kopaszodó 40 éves férfi már a kutyának sem kell.

márc. 5. 21:27
Nem gondolom életképtelennek azt, aki társkeresőn keres párt. Miért is tenném? Hisz 40 felett gyerekkel elég korlátozottak a lehetőségek. Nálam az az első szűrő, van-e normális kép róla és egy szépen megfogalmazott, figyelem felkeltő bemutatkozás. Szerintem minimum ennyi kell.
9. jozsi.38 (válaszként erre: 8. - Zolb)
márc. 5. 19:42
nem hiszem, hogy életképtelen lenne egy férfi, ha társkeresőn fent van.Egy bizonyos életkor után beszűkülnek a lehetőségek, nincs annyi hely és mód rá, mint fiatalabb korban
8. zolb (válaszként erre: 5. - Csikil4ny)
márc. 5. 18:43
Erre már én is gondoltam, hogy ennyire negatív hatást válthat ki hogy látják rajtam hogy keresek. Vagy ha egy férfi társat keres társkereső felületen akkor az a vélekedés hogy egyedül biztos életképtelen? Ettől független úgy gondolom, hogy az ember alapvetően egy társas lény, és ha nem keresnék még 50 évesen is egyedül lennék...
márc. 5. 08:41
Nem keresek görcsösen, csak a társkereső maradt számomra, mint opció. Élőben nem jön senki, munkahelyen többnyire nők vannak, baráti társaságomban is szinte mindenki foglalt. Lehet az a baj, már 45 múltam és vidéken élek. Nyilván nem azt gondolom, hogy rögtön megtalálja neten a párját az ember, de folyton kudarcok érnek. Jó lenne tudni, csak nekem ilyen nehéz vagy másnak is, és ha igen, vajon mi lehet az ok. Zolb is arra tippelt, hogy csakis a külső számít mostanság.
6. jozsi.38 (válaszként erre: 3. - Zolb)
márc. 5. 05:17
én akibe belefutottam és az első randin nem jutottunk túl, nem a kinézetével volt baj, hanem a viselkedésével
márc. 4. 22:14
Ha nagyon keresed, menekülnek előled. Ha jól érzed magad a bőrödben egyedül, lehetsz akárhány kiló, jönnek, s nem menekülnek el. Én 7 évig neveltem egyedül a gyerekemet, nem is akartam párt, úgy is jöttek. Aztán egyszer nem mondtam nemet...
márc. 4. 21:41
Na, ez az, ami érdekes: Miért nem látják meg az emberek a másikban a lehetőséget sem? Mert sokan mondják, nem a külső fontos, csak legyen az illető normális. De akkor ez mégsem elég? Csak hazudunk, mikor hangoztatjuk ezeket a közhelyeket? Én sajnos úgy látom. Aki nem annyira néz ki jól, vagy mint 20 éves korában, az maradhat egyedül?
3. zolb
márc. 4. 20:53

Nekem még (szerencsére?) sosem volt olyan hogy nem lett volna első randi után második. Mondjuk előtte azért online vagy telefonon beszélgettünk.

Engem az szomorít el leginkább hogy senki sem látja meg bennem a lehetőséget hogy egyáltalán egy randiig eljussunk. Valószínűleg a mai világban már csak a külső dönt. Ezek szerint ennyire vállalhatatlan a külsőm...

Én is úgy vagyok vele hogy legyen neki is gyereke, mert már nem szeretnék többet. Akinek meg nincs és nem szeretne, az nem fogja az enyémet sem tolerálni. Minden más elvárást már elengedtem, csak azt nem hogy ne legyen elhízott, hiszen úgy nem tudnék vonzódni senkihez.

márc. 4. 15:19
Ha online ismerkedsz, tekintsd úgy, mint egy jó szórakozási lehetőséget, amiben meg van az az esélyed, hogy párra is találhatsz. Az első randikhoz ne fűzz nagy reményeket, sokan kiesnek már az első alkalommal. Vagy azért, mert neked nem tetszik vagy mert te nem tetszel. Az adatlapon érdemes feltüntetni, hogy van gyereked, de nem azzal kell nyitni a randin. Én úgy válogattam, hogy legyen gyereke, de ne akarjon újabbat, mert én sem akartam többet.
márc. 4. 14:16
Gyerekesként szintén gyerekessel ismerkednék, de egy randinál sosem jutok tovább, hiába van szimpátia. Nem kéne időt hagyni arra, hogy jobban megismerjük a másikat és talán kialakulhatna valami? Szeretnék rájönni, mi lehet a baj? Velem van a gond vagy mindenki csak válogat? Te mi alapján szűrsz? Csak a külső dönt? A belső értékekre már senki se fókuszál? Ér még valamit egyáltalán a normális bemutatkozó szöveg? Mik az elvárásaid? Másnak mi a tapasztalata? Kíváncsi vagyok, mert nekem eddig nem túl jók.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook