Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülálló kismama milyen támogatásban részesül, van ilyen lehetőség? Pl: tápszer vagy pelenka fórum

Egyedülálló kismama milyen támogatásban részesül, van ilyen lehetőség? Pl: tápszer vagy pelenka (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 19. 19:39
szülői ezt biztosan tudom
24. 9d6cbcbded (válaszként erre: 23. - 90df9ee817)
2009. júl. 11. 23:54

Szia!

Szerintem egy próbát megér...

Mi történt veletek? Miért maradtatok egyedül?

2009. júl. 11. 16:52

Sziasztok!

Csatlakozhatom én veterán"csecsemővel egyedűl hagyott vagyok".Három gyerekem van.

Tudja közületek valaki,hogy érdemes -e a nagycsaládosok orsz.egyesületéhez fordulni?Vagy van valami előnye?stb....

22. danama
2009. márc. 5. 13:08
Figyelem ! a dm pontgyűjtő akció befejeződik, olvassátok el a honlapon
21. f8db0709b8 (válaszként erre: 11. - Kisfelhő20)
2009. márc. 2. 17:03
Érdemes lenne kivárnod....nekem is most jött a papir január elején lett beadva..viszont január 1-ig visszamenöleg kapok havi 7400ft-ot lakásfenntartásira.....a párom nem tud elhelyezkedni.....nézik....összbevételünk 47%-a a rezsi:(
20. danama
2009. márc. 2. 14:11
hát igen az a sunyi bekakilás :.-)
2009. márc. 2. 11:32
ismerős:) én megtaláltam a nekünk legjobbat, és ha nem kakil 3pelus elég nappalra bőven+1éjjel. de általában fürdés után a tiszta pelusba..:D
18. danama (válaszként erre: 17. - Kisfelhő20)
2009. márc. 2. 11:30
én egy kicsit jobban bevásároltam kb 15 csomag pelus van itthon, nyárig remélem elég lesz napi 7-8 rendesen fogy, mert a tiszta pelusba jó csak kakilni :-)
2009. márc. 2. 09:51
jah, az anyasági támogatás:) értem:) én most azt csináltam hogy visszamenőleg kaptam árvaságit októberben és bevásároltam pelusból a dmben majd a tescoban is le volt árazva. azóta nem is vettem és még 2bontatlan pelus van itthon:D
16. danama (válaszként erre: 15. - Kisfelhő20)
2009. márc. 2. 09:16
Az az egyszeri hozzájárulás amit az állam ad, tudod az a 68 ezres
2009. márc. 2. 09:06
én is dmest használok, bár most rossmannost kellett vennem, az sokkal nedvesebb, de a dmes is jó. kelengyepénz?az mi?:)
14. danama (válaszként erre: 12. - Kisfelhő20)
2009. márc. 2. 08:51

meg amikor megkaptuk a kelengyepénzt, azt is a dm-ben hagytuk, pontgyűjtővel 15 %-ot spóroltunk :-), hiszen ha belegondoltok, a pénz romlik, de ha vesztek sok pelust előre akkor csak hely kell nekik, mi a francia ágy alá raktuk őket.

A dm-es popsi törlök is nagyon jó árban vannak és szuperek :-)

13. danama (válaszként erre: 12. - Kisfelhő20)
2009. márc. 2. 08:48
bár én már nem vagyok egyedülálló de mi is így csináljuk, nyáron amikor nincs magas rezsi pelenkát veszünk sokat, hogy télen legalább ne kelljen arra is költeni
2009. márc. 1. 20:42
ezek a dm kuponok tényleg segítenek, még pontot is kaphatsz utánnuk. én azt csináltam mikor összegyült a 15pont, akkor vettem meg 2hónapra előre mindent, így sok pénzt spróroltam, volt hogy 7000ret.:)
2009. márc. 1. 20:41
én is egyedülálló vagyok születése óta, a családi 1000ft-tal több mint a nem egyedülállónak. nekem pl októberi a gyermekem, novemberbe beadtam a mákhoz a papírokat, február végén kaptam először gyest és családit, addig meg mindenkitől kölcsön kellett kérni,se pelusra se vitaminra, semmire nem volt..az örkormányzatnál azt mondták adjak be papírt lakástámogatásra de aztis 1,5hónap mire elbírálják..mondtam köszönöm, ittse vagyok..
10. danama
2009. febr. 25. 13:46
vannak dm-ben beváltható pelus és egyéb baba holmira kedvezményes kuponjaim, ha megírod a címedet szívesen elküldöm neked őket :-)
9. f8db0709b8 (válaszként erre: 8. - Mamuci55)
2009. febr. 10. 14:47
Én kapom az ovodai étkezésre a gyermekvédelmit,és mellette 2x küldenek valamennyit pluszba,novemberben és a nyáron...
2009. febr. 8. 09:07
Szia!Sajnos nem sok az amit kaphat az egyedülálló szülő.A családi magasabb az egyedülállóknál,de nagyon kevés a különbözet.Az önkormányzatnál lehet kérni segítséget,az egy főre jutó jövedelemtől függ.Rendkivüli gyermekvédelmi támogatás a neve.Van rendszeres gyermekvédelmi is,de az csak egy évben kétszer jár pénzbeli támogatással.Étkezési kedvezményt jelent/bölcsőde,óvoda,iskola/.Érdeklődj az önkormányzattnál.
2009. febr. 8. 06:58
Szia!Csak a családi az ami emelten jár,semmi más!Tápszert a körzetivel irasd fel,amig lehet,ugy sokkal olcsóbb,a paluson is tudsz sporolni,persze nem a liberóval vagy a drágább pelusokkal,ajánlom a tescosat,nekünk bevált.Esetleg a pogármesteritöl kérhetsz még valami támogatást,de szerintem az nem sok,pl.gyermekvédelmit,bár ennek nézz utánna,mert lehet ez csak akkor jár,ha valamilyen intézménybe jár a gyerköc.
6. 3a724ecf9f (válaszként erre: 3. - 9d6cbcbded)
2009. febr. 8. 00:05

szia!

én úgy tudom, hogy ugyanaz jár, mint a nem egyedülállónlk, csak emelt összegben, de azt hiszem az anyasági támogatás pl. plussz

de tényleg, önkormányzat, vagy keress rá a neten!

tápszert pedig irass a gyerekorvossal!nem sok, de alamivel olcsóbb!

2009. febr. 7. 23:55

de most muszáj mennem, megpróbálok aludni, mert reggel 7kor kelni kellene, megyünk be szhelyre anyuékhoz...

Próbáld meg az önkormányzaton... hátha tudnak segíteni valamiben!

2009. febr. 7. 23:53
sajna nem tudok elaludni:) hozzászoktam hogy éjfélig itt vagyok, és reggel meg alig bírik felkelni
3. 9d6cbcbded (válaszként erre: 2. - Fbab8271ce)
2009. febr. 7. 23:36

általában napközben alszom...ilyenkor a lányom nem hagy békén:)))

Te hogyhogy fent vagy még ilyenkor? Nem fárasztanak le a babók?:)

2009. febr. 7. 23:27
Hát Te este sose tudsz aludni?:) Én úgy tudom, hogy a családi pótlék az ugye valamivel több, de hogy még valamit kaphat-e az anya... szerintem ebben a védőnő tud segíteni, esetleg az önkormányzatra kell bemenni megkérdezni.
2009. febr. 7. 23:16
Egyedülálló kismama milyen támogatásban részesül, van ilyen lehetőség? Pl: tápszer vagy pelenka

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook