Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedülálló anyaként, társkereséssel kapcsolatban kérdeznék pár dolgot? fórum

Egyedülálló anyaként, társkereséssel kapcsolatban kérdeznék pár dolgot? (beszélgetős fórum)

28. 9370250d08 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 12. 11:05

Hát ez az, amit neked kell mérlegelni, hogy mit szeretnél jobban. Válogatni/kapcsolatot.


Nem gondolnám, hogy gyerekkel nehezebb párt találni, csak vizsgáld meg, hogy mi az, amiben te kompromisszumkész vagy, illetve az tudsz lenni.

Sok gyerekes pasi is van egyedül, vagy elvált. Lehet, hogy van, akit ez nem is zavar, csak ő is szeretne esetleg.

2021. nov. 12. 09:47
Inkább úgy mondanám, egy nő kicsit válogatósabb, mint egy férfi. Jó pár nőnél látom ezt. Én reálisan nézem a helyzetem, gyerekkel normális párt találni nem egyszerű.
26. 37e1ff8723 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 12. 09:39
Mégis mivel agyalják túl? 🙄
2021. nov. 12. 09:38
Az biztos, hogy a férfiak nem agyalják túl az ismerrkedést, mint mi nők!
2021. nov. 12. 09:36
Egy férfi biztos más szempontokat vesz figyelembe, szerintem sokkal kevesebbet, mint egy nő. Férfiaktól idéznék, az egyik azt mondta: Az ideális nő számára az, aki a hátországa tud lenni, egy másik meg azt, legyen szép arcú, és szerinte a hosszú, jó kapcsolat titka a csukott száj és a széttárt lábak, azt hitte vicces volt. Szerintem a titok az azonos értékrend.
23. 37e1ff8723 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 12. 08:37
Az ilyen miért nem kurvázik? Hja! Nincs miből.
22. c9155193c4 (válaszként erre: 21. - 9370250d08)
2021. nov. 11. 20:32
Szia. Azontúl, amit leírtál még arra is gondoltam, ezért írtam azt az előzőben, mert ha férfiaktól kérdezné meg, hogy azoknak mi tetszik egy nőben, meg fogja kapni a választ. A nők és férfiak különböző értékrendszereket követnek. Más-más tényezőket helyeznek előtérbe: ápoltság annyira nem fontos egy férfinak, mint egy nőnek. Ez csak egy példa.
21. 9370250d08 (válaszként erre: 18. - C9155193c4)
2021. nov. 11. 14:02

Na ez mondjuk igaz, mi nők általában mindent is túlbonyolítunk, és túl sokat gondolkodunk.

Le kell lazulni az ismerkedéshez, sztem nincs is olyan, hogy "komoly" kapcsolatot akar vki, majd lesz vmi, sose tudni...


Talán annyi, hogy korban, anyagiakban, szellemiségben, ilyesmikben már érdemes szűrni, hogy kivel fekszik le az ember. De egyébként meg mindenből lehet tanulni, és hasznos dolgokat tapasztalni.

20. 55Judit (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 11. 13:26
Aki le akar fektetni mielőtt egy kicsit is megismerne, biztos hogy nem komoly kapcsolatra vágyik. Szerintem legalább néhány hét ismerkedés kell ahhoz, hogy el tudd dönteni, egymásra tudnátok-e hangolódni hosszútávon. Még így is tévedhetsz, de előbb lefeküdni valakivel nagy könnyelműség ha komoly kapcsolatot akarsz.
19. 55Judit (válaszként erre: 14. - 9370250d08)
2021. nov. 11. 13:22

Kiégve még nincsen szerintem, nyitott egy szeretetteljes komoly kapcsolatra. Akiket dobott, dobtam volna én is. Az ismerkedésbe nem akarja belevonni az anyagiakat. Később ha együtt lesznek, együtt élik le a hátralévőt, úgyis a szeretett nőé lesz minden. Nincs gyereke. Csak olyan nővel ismerkedne akihez nem kellene 100km-eket utazgatni. Ő nem az a 2-3 randi után összeköltözős. És attól hogy jól áll anyagilag nincs elszállva, és nem akar alkalmi kapcsolatokat se. Komoly, intelligens ember, de nagyon szeret hülyéskedni. Én sokat beszélgetek vele, nagyon kedvelem. Ezért írogatok róla. :))

Hát, ha én egy 25-30 évvel fiatalabb lennék, biztos beleszeretnék. Vagy mondhatám azt is, ha lehetne még egy rekem, azt kívánnám olyan legyen mint ő. :)

2021. nov. 11. 13:19
Őszintén szólva meglep, hogy ennyi társkereséssel kapcsolatos fórum van itt, ahol a tagok java nő. A férfiak teljesen másként gondolkodnak. Ha nőktől kérsz tanácsot ebben, valószínűleg felsülsz.
2021. nov. 11. 11:58
Biztos van ettől százszor cifrább is! De a lényeg, hogy oly sokan szépen hangoztatják, élőben és neten, hogy komoly kapcsolatot keresnek, aztán az ellenkezője derül ki.
16. 9370250d08 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 11. 11:47

Ki tudja a másiknak is milyen tapasztalatai vannak, hol meg hogyan ismerkedett előtte... kikkel.


Pláne, amikor mindenki fellelkesül és belecsap a lecsóba, na ott aztán szoktak cifra sztorik születni -férfiak, nők részéről egyaránt.

2021. nov. 11. 11:40
Persze, nincs ráírva senkire mit akar, de pl. múltkor elhívott kávézni egy számomra szimpatikusnak tűnő fickó, el is mentem. Egész jól elbeszélgettünk, mire kérdezte, akkor este nálam alszol? Biztos, hogy nemcsak beszélgetni akart!
14. 9370250d08 (válaszként erre: 13. - 55Judit)
2021. nov. 11. 11:12
Megértem teljesen, nem nehéz kiégni 1-2 ilyen ismerkedés után...
13. 55Judit (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2021. nov. 11. 11:02

Hozzáteszem, az ismerkedések nem 1-1 utat jelentettek.

Elég jól ismerem a fiatalembert, a közelemben lakik. Saj nálom is, hogy eddig csak potyalesőkkel akadt össze. Van aki néhány alkalom után azt kérdezte tőle, kire hagyod a vagyont, egy másik meg azt, hogy mit írtnál rám ha összelönnénk. Hát bopcsánat! 😀 Mert hát ő gyermektelen.

12. 55Judit (válaszként erre: 11. - 9370250d08)
2021. nov. 11. 10:59
Nála nem a belekényelmesedésről van szó. Csupán belefáradt hogy ismerkedések során 100-200km-eket kellett neki utazgatni, eddig a semmiért. Fárasztó, idő és pénzigényes. Nem áll rosszul anyagilag, de mindennek van határa, a felesleges időtöltés pedig számára az élete elpocsékolását jelenti. nem arról van szó hogy bármi áron társat akar. Olyanba menne bele maxiumum szerintem, aki mondjuk 30-40km-es körzetben lakik.
11. 9370250d08 (válaszként erre: 8. - 55Judit)
2021. nov. 11. 10:46

Na ez a baj sztem a sok egyedülállóval, hogy ebbe belekényelmesednek.


Nem akarnak lemondani az egyedüllét kényelméről, de kapcsolatot is akarnak... hát a 2 együtt nem megy. :D

De erre van az ismerkedés, ahol kb. azt érzi az ember, hogy megvan az adok-kapok az jó, ha meg még picit szerelmes is lesz , vagy megengedi ezt magának, az hab a tortán. :)

10. 55Judit (válaszként erre: 8. - 55Judit)
2021. nov. 11. 10:31
jav: Ha van is gyereke, az olyan lehet aki nem áll semmilyen kapcsolatban az apával.
9. 55Judit (válaszként erre: 8. - 55Judit)
2021. nov. 11. 10:30
A neten nem csak a túl nagy kínálatból kellene választani, de ha úgy gondolod választottál, ismerkedés során kiderül hogy az illető hazudik. Ez is kitolhatja az igazi megtalálását. ha mégis megvan, még a természete is lehet nagyon eltérő attól amit tolerálsz.
8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 11. 10:27

Én ismerek olyan férfit aki középkorú, okos, intelligens, saját házában egyedül él, nem jár olyan helyekre ahol ismekedni lehetne. Szeretne társat. Ismekedéshez feltétele hogy ne kelljen neki messzire utazgatni udvarlás miatt, és ha van a nőnek gyereke, az olyan lehet, aki semmilyen kapcsolatban nem áll a családdal. ne látogasson, ne ne szóljon bele a nevelésbe, az sem baj ha nem fizet.


Hát ugye ahány ember, annyi fajta. :)

Neten is találnál hasonlót, de több 10 ezret kéne átszűrni egy jó találathoz. Na ez a férfi is ezért nem keres a neten, inkább maradna egyedül ha nincs más opció.

7. vigyefene (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 11. 10:04
Nagyot tévedhetsz ha ezt megállapítod mielőtt megismered őket.
6. 9370250d08 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 11. 10:00

De ez senkire nincs ráírva, hogy mit szeretne.


Legtöbbször ők maguk sem tudják, az meg, hogy 1 férfi szexuálisan vonzódik hozzád, és azt ki is fejezi, az teljesen normális.

1 kis flörtölés, ismerkedés sztem neked is jót tenne, kalandozz te is, nem kell attól lefeküdnöd velük, ha nem akarsz.

2021. nov. 11. 09:54
Nyitott szemmel járok. Lehet, hogy nekem nincs szerencsém, de akik megtalálnak, azoknak csak kalandozni volna kedvük.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 10. 12:23

Szerintem elég, ha nyitott szemmel jársz, engem szólítottak már le postán, plázában, közértben, fénymásolónál, de mivel akkor már volt férjem, nálam nem volt releváns...

Sokszor van, hogy érzem, hogy megvan az a tekintet, amire csak reagálni kéne, és már lehetne ismerkedni.

Szerintem ne gondold, hogy a férfiaknak általánosságban baja van azzal, ha már gyereked van, vagy éppen elvált/özvegy vagy...

Nem tudom, hogy hány éves vagy, mekkorák a gyerekek, és azt is tudom, hogy most nagy divat a netes ismerkedés, de én pl. el nem tudom ezt képzelni...

3. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 10. 12:01

Neten már nagyon sok paramétert megadhatsz és kiválaszthatsz, amikkel te rendelkezel és a párodtól is elvárod.


Tudom, ez így nem túl romantikus, de hihetetlenül praktikus. Ha másért nem, hát azért, hogy magadban lezongorázod, hogy te miért szeretnél 1 férfit magad mellé, mik a prioritások, mi az, ami kevésbé fontos.


1-2 elég kényes, de praktikus téma pl. az anyagi helyzet, gyerek, lakóhely, vallás, politikai nézetek, iskolázottság. Van olyan oldal, ahol már a saját bérsávodat megadod, kiválaszthatod, hogy mik a fontosak. Utána már csak olyan emberekkel beszélgetsz, akik a "minimumot" teljesítik, persze benne van, hogy hazudnak, de ha 1-2 beszélgetés után elkezdtek randizni, sztem baromira kényelmes dolog.


Érdemes ismerősi, baráti körben is nézelődni, ha vannak jófej FOGLALT (!) segítőkész barátaid, akkor ők is segíthetnek abban, hogy 2 ember legalább randizzon egyet, akikkel lehet vmi.


Időt kell rá szánni, de menni fog az! Legalább 1 jó ürügy, hogy többet foglalkozz a saját női oldaladdal is :)

2. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 10. 11:56

A helyedben mindenhol nyitott lennék az ismerkedésre. Munkahely, lakókörnyezet, tömegközlekedés, netes keresők stb.


Komoly kapcsolat bárkivel alakulhat. gyerekessel vagy gyermektelennel is. Nem ezen fog múlni. Manapság a gyenge láncszem, hogy olyat találj aki tényleg komoly kapcsolatot szeretne. A legtöbb férfi csak a kényelmes szexkapcsolatra vevő. Ahhoz pedig kell az emberismeret hogy már az ismerkedésnél lásd milyen emberrel van dolgod. Sok sikert!

2021. nov. 10. 11:50

Szeretnék komoly szándékkal ismerkedni, de a következők foglalkoztatnak.

Hol ismerkedjen az ember lánya? Hisz gyerek mellett már nem mozogsz annyi helyen, mintha szingli lennél.

Mikor van idő találkozni? Hisz a munka, háztartás és a gyerek kitölti az időd?

Kivel célszerűbb ismerkedni, mert a gyermektelen férfiak többsége nem nevelné más gyerekét, persze vannak kivételek. Maradnak az elvált, hétvégi apukák, és a gyermekét egyedül nevelő édesapák, akik valószínűleg özvegyek, mert a gyereket általában az anyának ítélik, tehát ritkák, mint a fehér holló. Velük talán egyszerűbb volna összeegyeztetni a hétköznapokat. Rendben, de hol találni rájuk? Nagy eséllyel a neten. A netes ismerkedésről nem túl sok jót hallani, de lehetőségnek úgy vélem csak az marad. Jól látom?

Végül, a férfiakat befolyásolja-e, hogy elvált, vagy özvegy vagy?

Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook