Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedül otthon a babával fórum

Egyedül otthon a babával (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. fe1efac6e4 (válaszként erre: 2. - Pemete)
2010. júl. 28. 11:58
Sajnos nincs játszótér. Gondoltam majd mindig beautózom a városba, de ez még most elég macerás.
2010. júl. 28. 11:57
Én a napoirendet nagyon jól viselem:) mindig várom azt az egy órát amig Szasza alszik:) Én is sokat vagyok egyedül, és nem ismerek senkit pedig mi már lassan egy éve lakunk itt:) Igaz én nem vagyok az az ismerkedős fajta. De az internet az tényleg jó barát:))
2010. júl. 28. 11:56
mi járunk játszótérre 10hós babával pláne tudsz már menni
2010. júl. 28. 11:56
Szia! Én még nálad is tapasztalatlanabb vagyok! Nekem most múlt 8 hónapos a fiam. Mi pont fordítva költöztünk nemrég. Mi is városból vidékre, de nekem itt vannak a barátaim ismerőseim. Előtte én is állandóan otthon ültem vele. Nehéz volt, de megoldottam valahogy. Sajnos ebben tanácsot nem tudok adni, hogy lehet legyőzni az efféle magányt.
2010. júl. 28. 11:55
én lassan 3 éve vagyok itthon s még egy év hátra van két kicsivel.Mi is sokat csavargunk játszótér,rossz idő esetén bevásárlóközpont,és vannak a védőnőknél baba-mama klubbok érdemes elmenni jó szórakozás a babának és a mamának is
2010. júl. 28. 11:53

szia!

én is egyedül vagyok a 8hós kislányommal és ilyet én nem éreztem soha,tudod mi nagyon sokat sétálunk és ismerkedek anyukákkal..nem tudom ott van e ilyenre lehetőséged,ha lenne úgy nagyon jól elfoglalnád magad te is és a baba is

2010. júl. 28. 11:52

Nem egyszerű, de meg lehet szokni:)

Meg az internet is a barátunk ugye...

Majd ott is találsz biztos ismerősöket, meg ha picit nagyobb lesz a bébi le tudtok járni a játszótérre.

2010. júl. 28. 11:50

Sziasztok!

Tapaszt anyukák segítségét kérném. Sokat vagyok otthon 10 hónapos babámmal. A párom egész nap dolgozik. Nagyszülői segítség nincs. Éreztek néha szorongást az egyedüllét miatt? A mindennapi állandó napirendet, hogy viselitek? Mi nemrég költöztünk ki a városból vidékre és nem ismerek itt senkit. Előtte soha nem volt napirend az életünkben, sokat voltam úton. Köszönöm!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook