Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedül - ketten... fórum

Egyedül - ketten... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyedül - ketten...

1 2 3
35. Pici04 (válaszként erre: 32. - Pici04)
2009. dec. 21. 22:23
Most lattam,hogy korabban küldted.Akkor is köszönöm.
34. 656f03db60 (válaszként erre: 28. - Mézgapaula)
2009. dec. 21. 22:20
Mi is 'vigyázunk', gyógyszert szedek, ami szintén nem 100%-os (mert ugye olyan nincs). Emellett is becsúszhat a baba, még akkor is, ha rendesen szedem. Azért ez is külön kategóriába sorolható, hogy kinek milyen esete van. Aki, csak ráfogja, hogy de mi pedig vigyáztunk, védekeztünk, és aki tényleg, de mégis jött a baba.
33. 9379ff445f (válaszként erre: 30. - Attila)
2009. dec. 21. 22:10

kedves attila, én nagyon sajnállak téged is, és becsüllek, amiért kitartasz a 3 gyerkőccel!!!

sajnálom annak a ribancnak a férjét és gyerekeit is, aki az én férjem barátnője volt. egy cipőben járunk, nektek ugyan olyan nehéz, mint nekünk.

32. Pici04
2009. dec. 21. 22:06

Ez gyors volt Attila!

Köszönöm.;)

31. Pici04 (válaszként erre: 30. - Attila)
2009. dec. 21. 22:04

Szia!


Nem hiszem ,hogy szandekosan törtent az emberi "kegyetlenseg" egyoldalu bemutatasa,csak vszinü ez ebben a felallasban a gyakoribb.

Sajnalom,hogy Teged is igy hagyott el a feleseged a 3 Gyerekeddel.

Osztom a velemenyedet abban is, a "nöröl" aki gyermekes ferfival kezd ki.Igaz en nem igazan sorolom öket a nö kategoriaba.

En hiszem,hogy van igazsagtetel mar ebben az eletben is.

Latod,Te nem tudnad elhagyni a Gyerekeidet.Szerencsere ilyen Ferfi is van meg.:D

Az en ferjem gondolkodas nelkül kitett minket gerinctelen modon,nyaralas ürügyen a Szüleimnel az akkor 14 honapos Kisfiammal.

Raadasul akkor mar vartam a mi kis CSODANKAT.Azert nevezem annak,mert a Kisfiunk nem termeszetesen fogant,Ö meg igen.:)

Egy percig sem merült fel bennem,hogy eldobjam magamtol Öt.

30. attila
2009. dec. 21. 20:36

Ismét a egy oldalról mutatják be az emberi "kegyetlenséget". Ismét a hölgyeket kell sajnálni. Én azt mondom nem véletlenül lép le akárki is. Engem 3 gyerekkel hagyott itt az exfeleségem. Már 3 év telt el, és azóta sem láttuk. Miért is hagyott itt? Mert nehéz anyagi gondjaink voltak, és megismerkedett egy nagyon gazdag idős emberrel. Nem nézte, hogy megvetik, hogy a gyerekek majd belehalnak a fájdalomba. Egyszóval tudnak a nők is szemetek lenni. Sőt, az a hölgy aki egy nős, gyermekes férfival kezd ki, azt sem értem. Nekem annó a feleségemen kivűl soha nem kellett volna más nő. 3 gyereket soha nem tudnék eldobni magamtól, csak azért mert megismerkedek egy fiatalabb, vagy csinosabb nővel. Ez szerintem gerinctelen dolog.

Megint más kérdés az, hogy valaki terhességgel kívánja megfogni a párját. És csodálkozik, ha elhagyják. Nem értem néha az embereket. Lehet, hogy az én irományomban is van ellentmondás, de mielőtt ítélkezik valaki, gondolja át, hogy biztos azért történtek a dolgok amiért...

29. Briguska (válaszként erre: 8. - 9379ff445f)
2009. dec. 21. 09:45

Drága Gabó!


akár hogy is lesz, döntesz. Igazad van a "törés" dologgal, de nagyon kevés az a férfi, nő, ember, aki beismeri a hibáját, és megpróbálja rendbe hozni.


Én hiszem, hogy mindenkinek jár egy esély, még egy, de harmadik már nincs. A te párod az elsőt eljátszotta, szurkolok neki, nektek, hogy a második maradjon az utolsó!


Minden jót! :)

28. mézgapaula (válaszként erre: 15. - 656f03db60)
2009. dec. 21. 09:18
Arra nem :-) Persze kerdes, hogy mit ertunk vedekezes alatt. Mert azt, hogy "vigyaztunk", en nem sorolom ide:-))
27. giga455 (válaszként erre: 25. - Bec1f7f165)
2009. dec. 21. 08:46

De gondolom ti ezt még az esküvő előtt tisztáztátok.

Legalább is szerintem ezeket a dolgokat még ott, akkor tisztázni kell. Én is a férjemnek még az esküvő előtt mondtam, hogy rövid időn belül babát szeretnék az esküvő után. Ő ebbe bele is egyezett, ha minden jól alakult volna már lenne egy 3 éves fiunk, vagy lányunk. Éppen ezért joggal éreztem volna magam becsapva, ha mondjuk az esküvő után, vagy már akkor mikor terhes vagyok - és főleg mikor már van 1-2 gyerek- közli, hogy bocsi de én még élni akarok. Mert akkor tuti hogy szerelem ide vagy oda, én nem megyek hozzá!

26. 9379ff445f (válaszként erre: 25. - Bec1f7f165)
2009. dec. 21. 08:29
akkor is elvetetted volna? kiváncsi lennék, akkor mit mondtál volna, ha valóban terhes vagy, és az első ultrahangon, ami ahhoz kell, hogy bizonyossá váljon, hogy terhes vagy meghallod a gyereked szívhangját...
25. bec1f7f165 (válaszként erre: 21. - 89b99f816e)
2009. dec. 20. 22:27
Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy végi akarja ..szni a fél világot, hanem pl. szeretne még utazni, világot látni, eltervezett célokat megvalósítani, ami a gyerek mellett nem menne. Nekem a férjem is mondott ilyet, de köztünk nem volt vita, egy irányba tartunk. Ha viszont csak ő nem akarta volna a babát és meg igen, akkor is elvetettem volna, és apa nélkül nem akarok gyereket.
24. bec1f7f165 (válaszként erre: 5. - Varga.nora)
2009. dec. 20. 22:13
Oh, szegény. Azért ezen nem tudok meghatódni. Valahogy sejthető volt, hogy aki pénzelt ..bancra vágyik, annak nem gyerek kell. Bocs, hogy ilyet mondok a barátnődre, de pár hónap után ékszert, telefont elfogadni? És hogy a fenébe lehetett, hogy nem tűnt fel neki, hogy nem jött meg? A vérzés elmaradásakor még nem nő az ember hasa.
2009. dec. 20. 21:45
én a fiam történetét irnám le tanulságul.a fiam barátnője szedte a gyógyszert és abba hagyta a szedését de a fiamnak nem szólt,persze terhes lett,fiam nem akarta megtartani a babát a lány igen,mire nagy veszekedések után a baba megmaradt.de ezután jött a neheze,a baba koraszülött 3 hétig élet-halál között stb.A nehezén túl voltunk rengeteg pénzembe került (nem sajnálom)mert a lány nagyon szegény,de ez nem baj.,a baba nem úgy fejlödött mint a többi gyerek ,a fiamnak kudarc volt nem akarta a babát ,nem egészséges stb.sok fele kellet vinni vizsgálatokra,nem tudott ugy foglalkozni vele mint az egészséges gyerekekkel.Haza jött,anya nem birom tovább haza jönnék lakni,mit tudtam erre mondani gyere sajnáltam a menyemet is mert aranyos csak nem igy kellet volna meg fognia a fiamat.Miota külön vannak többet foglalkozik a kicsivel le nyugodott és már nem zavarja,hogy nem olyan mint a többiek. A mennyemel azota is nagyon jó a viszonya a fiamnak is, és nekem is,most már tudja,hogy gyerekkel nem lehet megfogni 1 embert sem és azt is tudja éjjel-nappal hivhat ha segítségre van szüksége.Tehát végzödhet szépen is a szakitás üdvözletem mindenkinek
22. 89b99f816e (válaszként erre: 9. - Mézgapaula)
2009. dec. 20. 21:05
Ja, mert a gyerekhez csak egy nő kell, aki nagyon akarja...a pasinak semmi szerepe benne, ugye? Vagy a gólya hozza a babára vágyó nőknek...?
2009. dec. 20. 20:59

Gratulálok a pasinak! 3 év házasság után azt mondja, hogy ő még élni akar??? Akkor minek házasodott?? Undorító az ilyen, kasztrálni kéne, aztán menjen, amerre lát!

A barátnő jó döntést hozott.

2009. dec. 20. 15:04

Ez sajnos velem is megtörtént!:(

Mikor kiderült, hogy babát várok a párom aztmondta, hogy még nem most jött el az idő!

De én nem vetettem el, megmondtam neki, hogy ha nemakarja akkor mondja meg és felejtsük el egymást, de akkor ne is keressen!Hát keresett, de a gyerekről nem akart tudomást szerezni!Olyan 6-7 hónapos terhes lehettem mikor megmondtam neki, hogy mostmár ne játszon velem döntse el, hogy mit akar!Hát mondanom se kell, többet nem hívott nekeresett!

Mikor megszületett a kisfiam írtam neki egy üzenetet, hogy megszületett a fia és ha egyátalán kiváncsi rá akkor jöjjön és látogasson meg minket a korházban!Aztmondta, hogy bejön, hát minden közbejött neki állítólag! Hazajöttünk a korházból és mondta jön hozzánk!Hát nemjött!A kisfiam már 2 hónapos volt mikor az apja elösször látta. Aztán 2 hétig egyszer sem jelentkezett!Mire elkezdtünk sms-ezni és kinyögte, hogy Ő szeret minket!

Most ott tartunk, hogy 5 hónapos a fiunk és az apja minden nap felhív telefonon 3-4 naponta jön hozzánk, a karácsonyt együtt töltjük!

Nemtudom, hogy mi lesz!Én szeretem Őt (és Ő is engem), de nemkönnyü megbocsájtani amit tett velem/velünk...

2009. dec. 20. 14:14

Először is:gratulálok a cikkhez!

Én is így jártam,évekig egyedül neveltem a kisfiam mert az "apukája" lelépett egy idős nővel.Sokáig magam okoltam:hol rontottam el?

Természetesnek vettem olyan dolgokat,ami nem az:(

Aztán eltelt 2 év és elkezdtem ismerkedni.

Szerencsére sikerült újra kezdeni az életünket,Kisfiam Apukát énpedig Társat kaptam,akinek csak Mi vagyunk:)

Nagyon nehéz volt egyedül de nem bántam meg hogy vállaltam a Kisfiam:)

18. 9379ff445f (válaszként erre: 16. - Szanka)
2009. dec. 20. 14:08
és te döntöttél úgy, hogy külön folytassátok?
17. Astaroth (válaszként erre: 14. - 9379ff445f)
2009. dec. 20. 13:59
Ezt én se értettem soha... Valamint a kedves nőtársak se gondolnak bele, hogy ezzel másnak mekkora fájdalmat tudnak okozni...???
16. Szanka (válaszként erre: 14. - 9379ff445f)
2009. dec. 20. 13:53
nekem is ez fájt a legjobban... több, mint másfél évig csalt...
15. 656f03db60 (válaszként erre: 9. - Mézgapaula)
2009. dec. 20. 13:42
Azért nem kellene bíráskodni mások felett! Arra nem gondolsz, hogy védekezés mellett is becsúszhatott a gyerek?
2009. dec. 20. 13:39
nem azzal van a problémám, hogy valaki "elmegy". ha úgy érzi, hogy nem szeret, mert másra van szüksége, és másként akar élni, hát legyen . a megcsalás hosszú hónapokon keresztül (vagy akár csak néhány alkalommal), ez az ami számomra érthetetlen, és felfoghatatlan a mai napig is!
2009. dec. 20. 13:33
Amúgy nekem is van olyan ismerősöm, ahol hármas ikrek vannak és az apuka nem tudom, hogy hány év után, úgy hogy szereti a gyerekeit, hagyta ott a feleségét. Hogy miért, az számomra a mai napig nem tisztázott, ha jól emlékszem itt is az volt az indok, hogy még "élni akar". Harminc pár évesen. Nem ítélem el, mert hogy konkrétan mi történt azt csak ő és a volt felesége tudja. Egyszerűen csak nem értem...
2009. dec. 20. 12:23

Nekem is van egy baratnom aki igy jart....

volt egy parja..a csaj terhes lett...nem tudta hogy mi legyen a fiu kerte tarsak meg...de o sem nagyon akarta elvetetni...habar a fiu sokat ivott....a vegen a fiu elhagyta...es a csajt hibaztatta hogy megtartotta....

Most penteken szult a baratnom s vilagra hozott egy edi kislanykat...:)

a terhesseg a baratnomet nagyon megavaltoztatta jo iranyba....

eletebe eloszor elmondasa szerint boldog

az apabol egy vasat sem lehet kihuzni

lehet per lesz...

de nem banta meg hogy megtartotta...a hogyan tovabb kiderul...de szerencsere a szulei ott vannak es segitenek...

11. Pici04 (válaszként erre: 9. - Mézgapaula)
2009. dec. 20. 12:11

Szia!

En ugyan a kislany koron tul vagyok,de mit ne mondjak varatlanul ert a dolog.8 ev hazassag utan,elment.Amikor megirtam neki ,hogy jön a masodik Baba valaszkent emailt irt,hogy eppen ügyvednel volt,beadja a valast.Kiderült,hogy junius ota van a ribanca,de azert agyba bujt velem,költöztünk,stb.

Ö utaolag azt mondta,hogy ö csak "nyitott" volt.Erre mit mondjak?

Ja,es mindezt ugy csinalta,hogy hazavitt a Szüleimhez mondvan ,hogy nyaralni megyünk.Ö elment allitolag az apjahoz 2 napra ,de nem ott volt,es nagyon ferfiasan emailban irta meg a szakitast.Ja,a bankkartyamat az utazas elött letiltotta,mint kiderült.

Korrekt.

10. Astaroth (válaszként erre: 8. - 9379ff445f)
2009. dec. 20. 11:44
Ez igaz, de most közhelynek hangzik: a Bibliában nem véletlenül írnak annyit a megbocsátásról. Az én Párom is csinált egyszer egy nagy hülyeséget (mondjuk az nem ilyen kaliberű volt mint a te esetedben). Sírva kért, hogy bocsássak meg neki - megtettem. Viszont ő is bizonytalan volt magában, ezért próbára tette magát és másodjára már kiállta a próbát. :)
2009. dec. 20. 11:15

A jó Isten áldjon meg benneteket, kislányok, vonjátok már le a tanulságot: ha családot szeretnétek, előbb illik azt megbeszélni a párotokkal, nem pedig meglepetésként kész tények elé állítani! Ha nem családot, csak babát, akkor teljesen mindegy, hiszen ehhez a pasinak csak max. a pénze kell.

(Amúgy annak, aki önhibáján kívül marad egyedül, minden tiszteletem, ha vállalja és felneveli!)

8. 9379ff445f (válaszként erre: 7. - Astaroth)
2009. dec. 20. 11:10

egy két gyerekes anya(?) és feleség(?) volt a barátnő...és róla még csak annyit, hogy asaját, valamint az én férjemen kívül is voltak, és azóta is vannak pasijai...

igen, ezt próbálja bizonygatni ő is, hogy tanult a hibáiból és soha többet nem tesz ilyet. csak hát tudod mit szoktak mondani, hogy ami egyszer eltört...

7. Astaroth (válaszként erre: 6. - 9379ff445f)
2009. dec. 20. 11:04
Gabó: megértem, hogy bizalmatlanság van benned, valamint nem tudom, hogy mennyit beszéltél a férjeddel, erről az egészről, de én a helyedben egyszer leülnék vele és akármennyire fáj is átrágnám magam az egészen. A férfiaknál (valamint a nőknél is persze) igenis előfordul, hogy "eltévelyednek", de egy értelmes férfinek van annyi esze, hogy tudjon választani. Rájönnek ők is, hogy szép és jó egy fiatal, csinos barátnő, de nem pótol egy feleséget (főleg mivel a mai lányok többsége azt se tudja a fakanál melyik végét kell megfogni - tisztelet a kivételnek). Ráadásul, ha még pici gyerek is van, mert akkor az apai ösztön is meg fog szólalni benne (hogyan magyarázza meg a gyerekének, hogy "fiam leléptem, mert találtam egy másikat" - ez nem magyarázat, főleg egy olyan gyereknek nem aki szereti az anyját). Ha pedig egy ilyet megbocsátanak neki, akkor ha tényleg értelmes férfiről van szó, soha többet még csak meg sem fog fordulni a fejében, hogy akár más nőre gondoljon. Ez az én véleményem, a körülményeket azonban természetesen te ismered. :)
2009. dec. 20. 10:49

én a harmadik gyerekünkkel voltam terhes, amikor a férjemnek "barátnője" lett. 4 hónapos volta fiam, amikor ez az egész kiderült. ő mondta el, viszont nálunk az a helyzet, hogy akkor azt mondta nem akar elveszíteni bennünket. de ő is el akart menni eredetileg, össze akart költözni a nővel...

most ott tartunk, hogy mindent megtesz, próbálja jóvá tenni amit tett, de bennem már bizalmatlanság van, és igaz, hogy azóta már több hónap eltelt, még most sem tudom, hogyan mitévő legyek...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook