Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyedül boldogan?!!! fórum

Egyedül boldogan?!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
17. Shila
2011. jan. 23. 11:31
Nah akkor gondolhatjatok,nekem 30 fele...de en tenyleg szerencses vok mert engem nem cseszegetnek. Csak megkerdezik. Es mondjukl mindig mondom,h aggodom,h soha nem is talalok normalisat es engem nem erdekel,de en nem leszek csak azert valakivel,h megfeleljek a tarsadalmi normanak. Es ilyenkor sajnalnak es vigasztalnak,madj ok terelnem temat h ne erezzem szarul magam :D Lehet ez lehet egy masik megoldas! :P
16. b065921e9b (válaszként erre: 7. - Spinneli)
2011. jan. 23. 11:29
Két iskolában is most fogok vizsgázni, le kell szerveznem a bátyám esküvőjét, és látom, hogy akinek van is párja, az se boldog. Akkor én miért nyomorítsam meg az életemet egy pasival. Amúgy, ha jön, nem fogok elfordulni előle, csak ne most.
15. spinneli (válaszként erre: 14. - Veledjooo)
2011. jan. 23. 11:25

számukra biztos.

:)

14. veledjooo (válaszként erre: 12. - Spinneli)
2011. jan. 23. 11:23
... az idősebbeknek igen! :))
13. 1d1983f461 (válaszként erre: 1. - B065921e9b)
2011. jan. 23. 11:22

Ezt akár Én is írhattam volna:) Ráadásul nálam intenzívebbek a "zaklatások", mert hogy az 25 körül már sok barátnőmnek nem hogy tartós kapcsolata, hanem férje és gyereke van. Sőt mostanában mentem orvosokhoz különböző okok miatt és mind megkérdezte tervbe van e már véve, hogy mostanság szülök, persze közlöm, hogy nem és olyan rosszallóan tudnak nézni:)

Igazából nem is az zavar, hogy érdeklődnek, hanem mikor mondom mióta nincs (2 éve) akkor elkezdenek szörnyülködni! Nah engem ez idegesít. Nem tudom, hogy lehet ezt okosan kezelni, de én általában rájuk hagyom az egészet. pl ha mondják ne aggódj biztos lesz, akkor rábólintok és ezzel le is van zárva a téma, nem közlöm velük, hogy nem sietek sehova, hogy találjak valakit, mert az úgyis csak vitába torkollik, ráadásul egy olyan embernek, akinek van párkapcsolata hiába magyarázod, hogy neked a mostani állapotod jó, szereted. Ne is tedd szerintem, légy Te az "okosabb":)

12. spinneli (válaszként erre: 9. - Veledjooo)
2011. jan. 23. 11:20

dehát Ő csak 21 éves...nem igazán férjhez menős kor.

:)

11. Panni777 (válaszként erre: 6. - B065921e9b)
2011. jan. 23. 11:19
Tudom... :S Sajnos nem lehet mit kezdeni azzal, hogy mindig megkérdezik, ez rajtuk múlik, egyszerűen csak közönyösen meg kell válaszolni a kérdést... Ez is igaz, amit írt Shila: senkinek semmi köze sincs ahhoz, hogy te mitől leszel boldog/van-e párkapcsolatod, stb.
10. Shila
2011. jan. 23. 11:18

Jah igen!

Es mondd ki nyomatekosan az erveid es aztan ne hagyd h lovagoljanak a teman,ha esetleg felhozzak,kezdj el az o eletukrol beszelni. Neked miert nincs parod,neked jo igy?

Ami ervet felhoznak,vagj vissza azzal es mondd,h neked is ugyan ez az allaspontod,gondod!

Akkor abbahagyjak...

9. veledjooo (válaszként erre: 1. - B065921e9b)
2011. jan. 23. 11:17
.... teljesen normális, a férjez levő korban lévő leányokat mindig ezzel nyüstölik. :)))) ... ez azt jelenti, hogy nincs az illetőnek beszédtémája. Mosolygj kedvesen, sokat sejtetően, aztán jól van... amúgy meg érezd jól magad, ahogy vagy! :)
8. Shila (válaszként erre: 1. - B065921e9b)
2011. jan. 23. 11:15

Szia,


En is sokaig ebben a cipoben jaartam. Bar engem nem cseszegettek,mert reszletesen kielemeztem,h miert jo nekem egyedul es nezzenek mar szet,hogy sok a szar es nem lesz nekem attol jobb,hogy szendvedek egy kapcsolatban,ugy mint ok.

20 eves koromban volt egy eves kapcsolatom,vele egyutt is eltunk.De azotaa semmi komoly! 30 leszek iden...Jovok-megyek a nagyvilagban,igy nehez is komolya kapcsoaltba fogni...Talan ok mar el is fogadtak h egyedul maradok,ne csesztetnek,bar tudom,h Anyam mar aggodik ertem,hogy egyedul maradok eletem vegeig.


Es most,mire mindenki elfogadta es en is beletorodtem,h nekem nem lesz normalis kapcsolatom,talalkoztam egy tunderi,rendes emberrel.. Nem aakrom magam elszolni,hiszen emg nem vagyunk regota egyutt,de ugy fest,h jo lesz nekunk egyutt.


Tipp:

Egyszeruen eroteljesen kerd ki magadnak,h tanacsot adjanak olyan dologban,ami csak es kizarolag a te dolgod. Mondd meg nekik ,h nincs jelenleg a kornyezetedben olyan ferfi,aki erdekelne. Es csak azert nem fogsz valakivel egyutt lenni,mert az az elfogadott,h tarskapcsoaltban eljunk. Mondd h te boldog akarsz lenni es nem cseszed el az eleted csak azert ,mert masok ugy gondoljak ,az lenne a jo!

Mindenki kapirgaljon a maga udvaran a sajat szemetebe! Es punk tum!!!

Allj fel es ereszd ki a hangod,ha maskeppen nem megy!


Hajra!

7. spinneli (válaszként erre: 1. - B065921e9b)
2011. jan. 23. 11:13
Miért nem akarsz társat?
6. b065921e9b (válaszként erre: 4. - Panni777)
2011. jan. 23. 11:10
Csak annyira dühítő, amikor sokadjára is ezzel a kérdéssel fordulnak hozzám, és képtelenek felfogni, hogy jól érzem egyedül is magam, akkor kiborul nálam is a bili.
5. b065921e9b (válaszként erre: 2. - Nikletty)
2011. jan. 23. 11:08
Persze, hiszen ha jönne a szerelem nem csapnám, be előtte az ajtót, de most túl zsúfolt az életem, hogy célirányosan keressem a szerelmet.
2011. jan. 23. 11:08

Szia!

Alig tudom elhinni, hogy egy velem egyidős lánynak ugyanez a problémája. :)

Én is pontosan így vagyok: nincs kedvem randizgatni, jól megvagyok én egyedül is - szintén nem volt semmi komolyabb dolog eddig...

Lehet, hogy önzőség, de ha úgy-ahogy boldog vagyok magamban is, nincs kedvem bonyolítani az életem egy fiúval, csak azért, hogy azután újra egyedül legyek, boldogtalanul, mert vele talán néha boldog vagyok...

A szekálásra én csak megmondom, hogy nincs kedvem és hogy jól megvagyok egyedül. Persze senki nem fogja elhinni, de csak el kell mondani és kész. Engem már egyáltalán nem idegesít és egyre kevesebben kérdezik. Ha látják rajtad, hogy nem izgat, hogy mit gondolnak erről, akkor nem fognak tovább piszkálni, hidd el.

Az a baj, hogy szerintem sokan fel sem fogják azt, hogy lehet így is élni... :S

Szóval ezt csinálom én.

Panni

2011. jan. 23. 11:05

Szia.Én úgy gondolom,hogy még ha Neked idegesítő is a "szekálás",nem lehet,hogy csak jót akarnak?

Lehet Ők sem boldogok,és úgy gondoljá Te is szenvedsz mint Ők....

Az egyik barátnőmnek 1 éve nincs párkapcsolata,Őt is szekálják,hát ő rendesen megmondja ám Nekik,de sajna aki érthetetlenebb és aki azthiszi magáról,hogy mindent jobban tud,az nem fog...

Majd ha lesz valakid akkor meg azért szekálnak mert.....lesz számtalan ok:)

Kitudja miért...azért hazudni,hogy van pasid,hogy ne nyomasszanak,az Neked is hatalmas teher lenne...próbálj meg nem foglalkozni ezekkel és nyomatékosan elmondani ,hogy EZ A TE ÉLETED ,JÓL VAGY KÖSZÖNÖD SZÉPEN!!!!


:):):)

2011. jan. 23. 11:05

Szia!

Én sem értem egyébként, hogy mért kell téged piszkáljanak, hisz ráérsz még lekötni magad.

De gondolom azért nyitott vagy ha jönne egy szerelem nem?

Csak egyszerűen tudatosan nem kergeted ezt a dolgot, neked most jó így is és kész.

2011. jan. 23. 11:01

Nem is igazán voltam benne biztos, hogy elkezdjem e ezt a fórumot, de úgy gondoltam miért ne. Ha rosszul is sülne el a dolog, akkor törlöm magam, vagy valami.

Az lenne a bajom, hogy nincs párom már nagyon hosszú ideje, ami azt illeti nem is nagyon volt épkézláb kapcsolatom még. Ez önmagában nem is zavarna engem, mert a Valentin nap környéki őrületet leszámítva remekül megvagyok, de már legalább fél éve mindenki azzal zaklat, hogy miért nem találok már magamnak egy rendes fiút. És az ilyet éppen az mondja, aki ugyan úgy egyedül van.

Mintha olyan könnyű lenne egy normális fiút találni.

Mert, hogy én fiatal, kedves, szép vagyok címszó alatt biztos, hogy minden ujjamra tíz pasi jutna. És, ha elmondom nekik, hogy nem is karok, akkor elsápadt arccal néznek rám, mintha egy utolsó szemét lennék, hogy mégis miért nem.

Mert nem fér most bele a életembe, és látom, hogy akinek van is, az se boldog.

Akkor miért nyomorítsam meg az életemet egy pasival?

És ha egyszer elmondom nekik, hogy nem akarok pasit, akkor miért nem tudnak leszállni a témáról, és miért kell újra meg újra lefutni ugyan azokat a köröket?


Ha valaki van, vagy volt hasonló cipőben azt kérem adjon már tanácsot, hogy oldjam meg az állandó szekálást?

Már arra is gondoltam, hogy befektetek egy kamu pasira, és akkor végre talán befognák a szájukat.


Szerintetek? Miért nem tudják elfogadni, hogy jól érzem magam egyedül?

De nem akarom feláldozni az önálló, boldog életemet azért, hogy magamra vegyem a társadalom által rám erőszakolt sémát, csak hogy megfeleljek másoknak.


Előre is köszönöm szépen mindenki segítségét.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook