Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedül az érzéseimmel... fórum

Egyedül az érzéseimmel... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyedül az érzéseimmel...

1 2
2019. jan. 27. 11:14

Sajnos a meddoseg es a lombik olyan dolgok amikre egyszeruen nem lehet nem rágörcsölni. Jomagam is nyakig bennevagyok szoval tudom mirol beszelek,nyilvan amig nem voltam erintett fogalmam se volt ezekrol a dolgokról es en is azt mondtam hogy mit stresszelni ilyenen? Majd jon az a baba amikor akar oszt kész...

Sajnos ez nem igy van. Es ha mar volt kudarc annal erosebb a felelem hogy ujra megismetlodik 😔 De fel a fejjel. Nem vagy egyedul. Nagyon sokunknak sikerul es hidd el mindenkibe ott volt es van a rágörcsölés. Ha nem volna, mar regen feladtam volna en is. Erőt, kitartast es mielobbi pozitív tesztet❤🍀

35. 98e28fd60a (válaszként erre: 34. - Lávli)
2019. jan. 16. 23:20
😁
34. Lávli (válaszként erre: 32. - MintoSango)
2019. jan. 16. 23:17
Eleinte én is 😂 Aztán rájöttem, hogy ki kell figyelni, mikor locsol. Ha ő locsol előbb, akkor átmennek maguktól, nem kell dobálni 😂
33. 98e28fd60a (válaszként erre: 32. - MintoSango)
2019. jan. 16. 23:09
Boldogítottad a szomszédot.😂😂😂
32. MintoSango (válaszként erre: 30. - 98e28fd60a)
2019. jan. 16. 22:22

Igen,igen. Minden nap van minek örülni csak meg kell látni a sok szépséget.😙😚☺

A csigákra visszatérve.. én a szomszéd kertjébe dobáltam át őket xD

31. 98e28fd60a (válaszként erre: 30. - 98e28fd60a)
2019. jan. 16. 22:17
No már írni se tudok...😂😂😂
30. 98e28fd60a (válaszként erre: 29. - MintoSango)
2019. jan. 16. 22:16

Főleg, hogy neki már a nagyon sokadik volt és nem jónnek rá, mi a baj...


Magamat meg eldöntöttem, hohy nem hagyom lemerülni Lelkileg. Igenis oda teszem magam és megpróbálok újra örülni az esőnek, virágnak, fűnek..😊

Ahogy azt règen is tettem; elteszem az útból a csigát, nehogy eltapossák. A csiga a Lelkem..elteszem az útból, így nem tudom eltaposni, csak szeretni.😇

29. MintoSango (válaszként erre: 28. - 98e28fd60a)
2019. jan. 16. 22:11

Az irány amit vettél:tökéletes! Nagyon jó!!🤗


Sajnálom a barátnődet.😔

Egy vetélés mélyen megrendítő...

Jó barát vagy.

28. 98e28fd60a (válaszként erre: 27. - MintoSango)
2019. jan. 16. 21:55

Azon vagyok. A takarítást a külsőmön kezdtem. Kis hajfestés..😁

Tegnap nagyon jó kedvem volt, felkeléstől-lefekvésig. Ma kicsit fáradtabb vagyok, de ajándékot kaptam a Férjemtől. Most jó, minden.😊

Sajnos egyik kolléganőm, megint elvetélt. Pár utcával leljebb lakik, most Őt ápolgatom, Lelkileg. Nagyon sajnálom, szegényt..😣

2019. jan. 16. 21:45

Remélem minden ok és épp takarítasz!🤗

Sokszor gondolok rád így ismeretlenűl,remélem ez majd ad egy kis erőt😉👍

26. 98e28fd60a (válaszként erre: 25. - Birebora)
2019. jan. 12. 20:22
Egyszer majd, biztosan.😊
25. birebora (válaszként erre: 24. - 98e28fd60a)
2019. jan. 12. 20:16
Sikerülni fog!:)
2019. jan. 12. 19:31

Képzeljétek..az utóbbi pár napban, nagyon sokat eszem..àllandóan, éjjel is. Zsírosat, sósat, édeset és fűszereset..

Erre azt mondtàk, biztos terhes vagyok...😂

Ennyire stramm védekezés mellett, leesnék a székről, ha azt hallanám, hogy terhes vagyok..😂😂😂😂😂

23. 98e28fd60a (válaszként erre: 22. - MintoSango)
2019. jan. 12. 15:52

Minden erőmmel azon vagyok, hogy sikerüljön. Naplót, feljegyzéseket írok. Közös programokat szervezünk kettesben és hármasban a kutyusunkkal is. Dolgozom, építkezünk, tehát a gondolataim, a napok, mind-mind terelődnek és tisztulnak. Persze, nem megy ez olyan könnyen, de úgy érzem, nem is veszett ügy.😊

Itt viszont, jó erről beszélni, úgy érzem, kell nekem ez a fórum.❤

22. MintoSango (válaszként erre: 21. - 98e28fd60a)
2019. jan. 12. 15:21

Muszály elengedned,hogy mindez a teherbe esésről sźól!😊

Pucold ki azt a kastélyt had tündököljön!!!

21. 98e28fd60a (válaszként erre: 20. - MintoSango)
2019. jan. 12. 15:09

Köszönöm.😍

Az a gond, tudod, hogy mivel lombikbébiznünk kell, így azt érzem, nem tudok, nem görcsölni. Próbálom lazára venni, de nehèz. Szerencsére az intim pillanatok gyakorisága kezd normálisan működni és egyre lazább. Ez már jó irány, szerintem.😁

Egyre kevesebbet gondolok már a mindenféle vizsgálatokra is, de azért ott van mèg bennem a gyomorgörcs..

2019. jan. 12. 15:01

Szia!🖐☺

Ne gyötörd magad kérlek!

Nagyjából minden hozzászóló írásában benne van a lehetséges ok és rá a megoldás!Elhatároztad,hogy gyermeket szeretnél,a környezeted is tudja ezt és folyamatos az érdeklődés ez irányba feléd! Megfelelni az elvárásoknak magaddal és mindenkivel szembe óriási megterhelés lelkileg.Ne tervezd,hagyd megtörténni a csodát.A gyermek ajándék,kieröltetni nem lehet... ezt jelképesen írom.Az én javaslatom a következő.Engedd el az elmúlt éveket ,őszintén tiszta szívből.Vald azt,ha lesz -lesz ha nem-nem gyermekünk,ahogy az élet diktálja....fontos hogy így is érezz.Legyen a párod és a te életed most a legfontosabb ...élj,szeress,szerelmeskedj ..ne várj az együttlétektől semmit azon túl amit adhatnak.Egyszer megtörténik amire vágysz ,de ahhoz kell az,hogy ne legyen a lelked ilyen nyomás alatt.

Küldök Egy nagy ölelést.🤗

19. 98e28fd60a (válaszként erre: 18. - Syria)
2019. jan. 11. 00:31
Szerintem, másképp nagy, mindkét fájdalom. Egyik sem lehet nagyobb a másiknál.
18. syria (válaszként erre: 16. - 3526824478)
2019. jan. 10. 14:26

Bocs, de nem hiszek abban, hogy hívni kellene a kis lelket, mert azzal csak az addigi kudarcok lesznek mantrázva; folytatódik a görcsölés.

Abban egyetértek, hogy a beteg gyerek nagyon nagy fájdalom. Szerintem sokkal nagyobb, mint a gyermektelenség.

2019. jan. 9. 23:58
Kicsivel több, mint egy órája értem haza a munkából. Már alig látok, de itt olvaslak titeket és nem hiszem el, milyen kedvesek vagytok, pedig azt sem tudjátok, ki vagyok, hogy nèzek ki, hol èlek, stb.! És még így is, adjátok a sok jó tanácsot, pozitív megerősìtést. Köszönöm, nagyon jól esik. 💜❤
2019. jan. 9. 19:20

Sajnálom de remélem legalább 1 gyermek adatik neked is.

Sosem féltem agyaltam azon hogy nem lehet gyerekem.

Igaz édesanyám rizzsel hintett meg az esküvőm napján anno (sok gyermek legyen a babona szerint).

Aztan 1 évig hiába vártuk a gólyát. Akkor én is elkeseredtem de rajöttem : lelki gondok voltak!

Aztán született 2 gyermekem de a nagyobbik betegen. Ez még egy örök fájdalom egy anyának. Másfajta fájdalom de nagyon nagy.

Minden jót neked nyugodj meg próbálj olyan lenni mint régen, és ülj le egyedül kicsit este, beszélj a kis lelekhez hogy jöjjön mert nagyon várod őt tiszta szívből....meg fogja hallani az anyukáját hidd el

15. syria (válaszként erre: 1. - 98e28fd60a)
2019. jan. 9. 16:34

Senki nem selejt, biológiai roncs attól, hogy (sokáig – esetedben 8 évig) nem lehetett gyermeke. Persze, könnyen beszélek két épkézláb, sikeres utóddal a hátam mögött. De amíg nem szültem, két dologtól rettegtem:

- soha nem lehet gyerekem

- betegen születik, vagy később derül ki valamilyen borzalom. (Hála az égnek, hiába aggódtam.)

Biztos vagyok abban, hogy a természet jól tudja, mit csinál. Lehet, hogy nem volt véletlen az a 3 meg nem született baba.

Engedd el azt, hogy „csak” angyalok anyukája vagy! Hidd el, ha nem görcsölsz, előbb vagy utóbb, de lesz megoldás!

Tűzd ki magadnak első körben a feladatot: változz át abból aki „érzelmileg a vasorrú bába. Zsémbes, makacs, kiabálós, mindenen idegeskedős” „megtört asszony és nő”. Szerinted.

S minden esélyed megvan rá, hisz ahogy leírtad 8 éve veletek van a „szerelem, kitartás, szeretet, bizalom”, a család és a barátok.

2019. jan. 9. 12:13

Szia, olvastalak.


Vigasztaló szavak helyett, ahogy látom mindenki ír egy történetet, mert azzal lehet a legjobban megmutatni, hogy ezzel a szituációval nem vagy egyedül, s attól még megy tovább az életed.

Tudom milyen, 21 évesen átmentem rajta, de nagyon szerencsés vagyok, mert azonnal jött a lányom. Majd 5 évre rá a fiam.

Azt azért megjegyzem, hogy mindezt biztosan azért értem el, mert azonnal elengedtem a dolgot, az volt a fontos, hogy mi jól legyünk. A másik, pedig tudtam, és éreztem, hogy ezt a leckét kaptuk, hogy legyünk jobbak, felkészüljünk. Elég gyorsan ment, senki nem hibáztatott senkit, a párom se engem.Ez egy sikertörténet bevezetésnek, amit azért írtam, hogy tudd, ha kicsit is, de van fogalmam arról, hogy milyen érzés, mikor közlik, mikor megtörténik.

De van egy fantasztikus történetem, és olyan vicces, hogy csak na.


Adott egy orvos apuka, ki kimegy a családjával külföldre, de a házassága már hadilábon áll. Feleség összeszűri a levet egy angol pasival, elválnak, és ott jön egy baba. Az orvos pasi ki van bukva, de kénytelen igyekeznie, mert neki ott van a fia, és a lánya, kik rendesen megszenvedik a hülye válást.

Hazaköltöznek és apuka visszamegy oda dolgozni, ahol előtte is dolgozott.

Abban az intézményen dolgozik egy kedves aranyos szép doktornő, ki elvált.

Elváltak a férjével, mert megállapították, hogy nem lehet gyermekük, és közösen megbeszélték, hogy akkor inkább váljanak el, mert a pasinak lehet.

A két gyermekes apuka, és a gyermektelen nő összejönnek.

Össze is költöznek, és a doktornő, mivel pszichiáter, és jó ember, nem csak, hogy gondozza a pasi gyermekeit, hanem a kislánnyal bizony a válás okozta stresszes következményeket orvosolja.

Így élnek szépen, csinálják a dolgaikat, s telik az idő.

Jó ez így, megkapta a gyermekeket, kiket ugyan más szült, de anyai ösztöneit gyakorolhatja, s és a külföldön élő anyuka a másik házasságában lévő gyermekkel, s azzal a házassággal meg is nyugszik, az itteniek napi dolgai őt nem terhelik, de mennek ki hozzá szünetekben.

S valami történik, nem tudni, hogy Isten, vagy valami kaja, a lélekdolgok, de egy biztos a nő megfogant.

Egy orvosilag diagnosztizál meddő csaj, ki egyértelműen a terhesség elleni védekezést kihagyta, viszont a sexuáls életet persze, hogy mindeközben élték.

Előszörre nem is tudta felfogni, de a doki nagyon boldog volt azonnal elmentek, és bejelentették, hogy házasság.

S teljesen egészségesen meg is született a kislányuk, kit már két nagy féltesó vár.

S azóta is élnek, míg....

13. Jenett
2019. jan. 9. 11:42

Neked mindenképpen sikerülni fog! Ne vegyél mindent komolyan, légy kicsit önző. Nehéz lesz, de sikerülni fog! Nagy levegő, bent tart, kíván, és kifúj! Lenne történetem, de nem elkeseríteni akarlak, úgyhogy hoztam egy szebbet, jobbat a magamé helyett.

Unokatesóm 120 kg, szőrösödik mindenhol, mint Csubakka, mikor férjhez ment nem sikerült nekik sehogy a baba. Vizsgálat, meg minden, semmi gond, hormonok összezavarodtak, túlsúly, mondtak mindenfélét. Aztán mikor jól van nem lehet, durrr! Válófélben voltak 8 év után és durrr! Kié a gyerek? A tiéd te alkoholista disznó. Megtartotta, mert mindig úgy volt vele, egy gyerek nem tehet semmiről, és szereti a gyerekeket, hát felneveli. Összejött egy férfivel már terhesen, aki úgy szerette őket 2 gyerek plussz asszony, ahogy vannak. A férfinek nem volt még gyereke, próbálkoztak, semmi, aztán mikor jól van nem lesz durrr! :D Ott a harmadik 38 évesen :D Mindig akkor mikor nem számított rá, és mikor lemondott róla, jah és menzesze egy évben ha 3 szor van, ezért trombózis műtétre ment, nézegetik a lábát, erre megszólal a 120 kg-s nőnek a doki, hogy magának furcsa a hasa :D Mondja ,mert kövér vagyok :D Nagyon vicces a csajszikám. Mondja a doki nem! Előbb elküldöm egy hasi uh-ra. Durrr! :D 4 hónapos terhes, nincs műtét asszonyom, elvetetni nem lehet. Mondja nem is akarom! :D ÉLJ! Merj élni! Puszillak! Minden jót! Úgy megölélnélek!

12. 98e28fd60a (válaszként erre: 11. - D5bae51d10)
2019. jan. 9. 10:51

Igen, nagyon rám fér már. 😊


Ma megyek először dolgozni, a méhenkívülim óta...október 17-én dolgoztam utoljára. Kicsit izgulok, hogy majd faggatnak, stb.! De, természetes, hogy kíváncsiak az emberek. A kolléganőm írta, hogy hónapokig mindenki a műszakban, rólam beszélt, annyira ledöbbentek..😣😮

Nem csoda, annyira súlyos volt az állapotom, hogy intenzívre kerültem..😦😨😭

11. d5bae51d10 (válaszként erre: 10. - 98e28fd60a)
2019. jan. 9. 10:39
Jól teszed.
2019. jan. 8. 20:27
Amint beköszönt a jó idő, koncert dömping lesz. Na, ott majd adok a feszültségnek ami bennem van. Jól levezetem. 😁😊
9. 98e28fd60a (válaszként erre: 8. - Ab3619a9cd)
2019. jan. 8. 20:08
Most azzal vagyok magamban elfoglalva, hogy próbáljak ne gondolni rá. Akár lombik, akár természetes...ma valahogy úgy tekintettem a napra, hogy bár ott van bennem a téma, mègsem hagyom, hogy felemésszen. Lesz, ami lesz alapon, majd eljön a tavasz. Ès ráérek akkor beleásni magam a témába. Való igaz, jól esik kibeszèlni, de ennyi. Nem hagyom, hogy csak ez járjon bennem. Beszélek, írok róla, bárkivel, ez kifejezetten jól esik, de nem fogok görcsölni. Most amúgy is orvosilag is tilos próbálkoznunk, így nem kell tesztelgetnem sem..szokásom..😅
8. ab3619a9cd (válaszként erre: 7. - 98e28fd60a)
2019. jan. 8. 20:03

Szerintem ne görcsölj rá ennyire! Kicsit hagyd pihenni magadban is és a mindennapjaiban is a baba dolgot! Mondhatni engedd kicsit el, lazíts, és meglásd lesz pozitív teszt!

Tudom, hogy szinte lehetetlen amit írok, de sokaknak bejött! Ha már lemondott róla, jött a baba.

Pl. 3. hozzászólásban is van rá példa!

2019. jan. 8. 19:53

Köszönöm szèpen, olyan jó volt a soraitokat olvasni!

Bevallom, nagyon féltem leírni a cikket, de szükségét éreztem. Eléggé emésztődős típus vagyok, pedig magamban valahol, tudom, amiket írtatok! Egyetlen vágyam van, ami szinte felemészt! De, ismerem magam annyira, hogy tudom, az ilyen gondolatok, elmondása, leírása sokat segít!

Pont ma mondta az egyik kolléganőm, hogy milyen igazságtalan az èlet..oda ad gyermeket, ahol bántják, de hozzám nem..pedig mindenem adnám. Én mióta az eszemet tudom, nagyon vágytam egy gyermekre, a szakmám is óvodai dajka, imádom a gyerekeket. Mindenki mondja, hogy én tipikusan az a nő vagyok, akibe bele van kódolva az anyai érzés, remélem tudjátok, mire próbálok gondolni..

Áprilisban költözünk, utána megkezdjük a meddőségi vizsgálatokat, aztán, lombikozunk..1, max. 2 lombikot megcsinálunk, aztán, ha nem sikerül, szeretnék örökbefogadni..bár a Férjem valamiért elzárkózik ettől..de látom rajta, nem szívtelenségből, szerintem inkább nagyon vágyik, saját gyerkőcre..

Tènyleg, aranyosak vagytok, nem is gondoltam, hogy bárki is olvassa majd a cikkem.😇

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook