Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » "Egyébként hogy vagy?" fórum

"Egyébként hogy vagy?" (beszélgetős fórum)


2013. jún. 10. 21:31
nem is tudom..
14. bianna (válaszként erre: 10. - Forgatos)
2013. jún. 10. 16:12
Szerintem is.:)
13. bianna
2013. jún. 10. 11:20
Tegnap volt a párom szülinapja. Jó társaság volt. Bográcsba főztünk és nagyon jól éreztük magunkat.
12. bianna (válaszként erre: 11. - Spinneli)
2013. jún. 10. 11:10
Szerintem is így van. Ha jó dolgok történnek velünk, akkor a nehézségeket is jobban viseljük. Egy kis változás az életünkben sok örömet tud okozni. Persze ez fordítva is megtörténhet.
11. spinneli (válaszként erre: 9. - Bianna)
2013. jún. 10. 08:09
Igen, nemcsak az anyagi oldal az érdemleges, ha szinten tartásról, vagy pozitívumokról beszélünk.
2013. jún. 9. 21:48
Jobban ugyan nem élek, de ugyanazon az életszínvonalon vagyok, mint tavaly. Ez már valami, mert infláció azért volt.
2013. jún. 9. 21:46
Jó olvasni ezeket a hozzászólásokat, mert úgy tűnik, még ha plusz munkával is , de valahogy mégis csak sikerül talpon maradni, sőt még jobban is élni mint eddig. Ha anyagilag nem is változott semmi, azért én sem panaszkodom, mert más területen viszont ez az év jobb mint a tavalyi. Pl.: az emberi kapcsolatok terén.
8. spinneli (válaszként erre: 7. - Trapiti)
2013. jún. 9. 17:00

Nálunk is plusz munkával megy a dolog..meg figyelünk a kínálkozó lehetőségekre.

Én most megyek nemsokára GYED-re de van pár ötletem, hogy hogy lehet majd kiegészíteni...

7. trapiti (válaszként erre: 5. - Spinneli)
2013. jún. 9. 16:07
Nagyjából nálunk is. Igaz a szűk családunkban külföldi munkával, de végülis akik itthon vannak, azoknál is inkább pozitív a mérleg. Persze emögött kemény munka és minden lehetőség megragadása van... (Csak egy példa: a három diplomás sógorom pl. porcelán babafejeket készít a szabadidejében, ma délelőtt az egész család segített...) :) de munkával és a pénz megfogásával boldogulunk.
2013. jún. 9. 16:00
Ilyen áron, hogy családok kénytelenek szétszakadni, mert egyébként nem tudnak megélni. Én a környezetemben csak ezt látom.
5. spinneli (válaszként erre: 1. - Bianna)
2013. jún. 9. 15:58
Nálunk lassú növekedés van, nem élünk rosszabbul-a barátaim, és a családom körében is ugyanez a jellemző.
2013. jún. 9. 15:54

Én szerencsére elmondhatom hogy jobban élek/élünk mint tavaly. De csak is azért mert külföldre kényszerültem dolgozni, míg párom oda haza 8-12 órát dolgozik 4 órába bejelentve, addig én havi váltásban külföldön dolgozom.

Másképp abszurdnak tartom a kijelentést, nem hiába a politikusok valják csak ezt akiknek eddig is volt miből élniük.

2013. jún. 9. 15:48
Szerintem is. Bizonyos körökben biztos jobban megy:)
2013. jún. 9. 15:46
Akik mondják, azok biztos!
2013. jún. 9. 15:44
TV-ben, rádióban azt halljuk, hogy jobban élünk mint tavaly. Többet keresünk, csökkent az infláció, több maradt a zsebünkben. Én nem érzem, hogy valami változás történt volna az életemben. Te jobban élsz mint tavaly. Milyen jó dolgok történtek veled ebben az évben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook