Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy visszahúzódó szürke lány vagyok és mégis a kicsit művi nők a példaképeim. Lehet belőlem olyan? fórum

Egy visszahúzódó szürke lány vagyok és mégis a kicsit művi nők a példaképeim. Lehet belőlem olyan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
54. 25800e2d09 (válaszként erre: 53. - 832344dc9d)
2014. jan. 21. 12:04
na.. ennyi :) nálam is ez a helyzet :D na jó.. a párom láthat smink nélkül, előtte nincs takargatnivalóm és így is szeret :P de azért nem vagyok mindig lepukkant, a hajam rendezem legalább :D
53. 832344dc9d (válaszként erre: 51. - 25800e2d09)
2014. jan. 21. 11:17
egyik ismerős csajt soha nem láttam szemtuning nélkül, egyszer megyek át hozzá valamiért régebben, jön ki és bakker nem tudtam ki az a nő, egy totálisan idegen arc figyelt kifelé, köze nem volt ahhoz akinek ismertem. Még beszélgetni sem tudtam vele normálisan, mintha az utcáról beszélnél valakivel, szörnyű élmény volt.
2014. jan. 21. 11:11

Velemenyem szerint nem is kell makulatlannak lenni;

igaz, en vakolatellenes vagyok; pici szemhejpuder, ruzs es mar kesz is;

2014. jan. 21. 11:01
de az utcára nem tudsz photoshop-olni :P viszont kevés nőnek adatik meg hogy smink nélkül makulátlanul nézzen ki. én 14 éves korom óta nem mutatkozom smink nélkül utcán..
2014. jan. 21. 10:45
A mai technikaval pl. 145 cm magas es 40 kilos Edit Pifbol gyonyoru, sudar 180 cm magas, tokeletes testu not lehet varazsolni; de ez csupan szemfenyvesztes; az egyeniseg nem jon at, mar ha van; neki volt, pedig kicsi es csunya volt; ennyit a tehetsegrol es az unos-untalan szajkozott "kisugarzasrol"
49. 25800e2d09 (válaszként erre: 45. - 3b1a5ec920)
2014. jan. 21. 10:35
waaoo. a végén olyan lett mint Mila Kunis :O
48. 25800e2d09 (válaszként erre: 24. - Scania)
2014. jan. 21. 10:31
Jó valóban extravagáns de miatta szerettem bele a pin up sminkbe, azóta használom és fel is figyelnek rá :) sokszor megjegyzik hogy szép a szemem (hétköznap azért diszkrétebb a rúzs :) )
2014. jan. 21. 10:22

ures magamutogatas; nem az eszukkel, intelligenciajukrol kozismertek;

a s*ggmutogatashoz, csucsoriteshez, magamutogatashoz nem szukseges az egyetem;

amugy meg elmulik, nehany ev es olyanok lesznek, mint az elhasznalt mosogatorongy;

zimanyi se tudta 10 ev alatt!! befejezni az egyetemet;

2014. jan. 21. 10:15
te nem olyan akarsz lenni - mert igazából legbelül olyan vagy már rég - hanem egyfajta életstílus vonz. A pörgés, a csilivili, a körülrajongás, ezt testesítik meg számodra azok a hölgyemények akiket felemlítettél.
2014. jan. 21. 10:07

Ennyit a szepsegrol, tokeletessegrol, idearol!


[link]

44. bowie (válaszként erre: 33. - F4e58693bd)
2014. jan. 21. 09:42

Azért egy sminktől és szolitól nem hiszem, hogy művi lenne bárki is..vagyis akkor nagyon sokan azok vagyunk...

És Dukai Regina, amikor nem szerepel éppen nem is sminkeli magát, csak szájfényt használ, meg olykor kis pirosítót..

43. kriszta773 (válaszként erre: 33. - F4e58693bd)
2014. jan. 21. 08:59
nálad hogy-hogy minden csak elmélet marad? :) mert régóta megy nálad ez a téma, több fórumban, rengeteg jó ötletet is kaptál, és mégsem csinálsz semmit. egy jó fodrászhoz elmenni nem tarthat hónapokig, sminktrükköket is elleshetsz a neten, öltözködési stílust is. hogy akarsz úgy változtatni, ha nem teszel semmit? :)
42. Kangaroo Island (válaszként erre: 41. - Lanvin)
2014. jan. 21. 08:37
na ez meg a másik. előbb találd meg önmagad és legyél magaddal elégedett, a külső nem minden, tanulj valamit, tanulj nyelveket.
41. Lanvin
2014. jan. 21. 08:34
Attól, hogy megtanulsz bánni a szemhéjtussal és az arcpirosítóval, kiszőkítteted a hajad, valószínűleg - és ne legyen igazam - ugyanúgy visszahúzódó és szürke maradsz.
2014. jan. 21. 08:31

Gondolom 89-es születésű vagy, ha 89 van a nevedben. És azt mondod, hogy nem neked való a Katalin féle öltözködés? Nagyon csinosan öltözik, ízlésesen, ami minden korosztálynak megfelelő, nem csak kisestélyiben/kosztümben van, hanem farmerban, pólóban, stb...az a lényeg, hogy ízléses legyen amit felveszel, ha ezzel gondjaid vannak és úgy érzed nincs stílusod, nem vagy elégedett a ruhaösszeállításaiddal, akkor keress fel egy stílustanácsadót és kérj tanácsot tőle, akár a meglévő ruhatáradból is tudnak olyan összeállításokat csinálni, amire te nem is gondoltál volna, hogy jók együtt.


A hajadat meg lehet le kellene vágni mondjuk fül alattig érőre, lehet most nem mernéd levágatni, de sokat dob egy rövid haj, ha jól áll, de ezt csak egy JÓ fodrász tudja megmondani mi áll jól neked, az hogy a magazinokban meglátsz egy hajat és azt mondod, na ilyet szeretnék, nem biztos hogy az jól is áll.

2014. jan. 21. 08:27

Lehetni lehet, csak nem KELL. Minek? Mert ez folyik a tévéből, kortársaid közül és a face-n? Nem hiszed el nekem, de elhiheted: a műanyag vagy nem műanyag egyenkülső csak egy álarc. Főleg egy ilyen lány estében, mint te.

Mit nem adnék érte, ha elhinnéd nekem, hogy minden fiúnak más az ízlése, mindenkinek más a szép és az életben akkor érsz el sikereket, ha önazonos vagy, mert akkor érzed jól magad a bőrödben! Csak gondolkoj el ezen, jó?

38. f4e58693bd (válaszként erre: 35. - 4fbd4b2862)
2014. jan. 21. 08:23

Igen? Én ezt nem is tudtam hogy ilyen a bőre.

Akiről nagyon tudom hogy problémás a bőre, az Dér Heni. Mondjuk ő is egy széparcú lány, de több műsorban is láttam hogy a vastag alapozóréteg alatt ott domborodnak a pattanásai. Szerintem az ő bőre is nagyon zsíros lehet.

37. f4e58693bd (válaszként erre: 34. - Michelle.r)
2014. jan. 21. 08:19

A szívproblémájáról szó sem volt, és amúgy nekem is magas a vérnyomásom, gyógyszert is szedek rá.

Berki Krisztiánt sem akarom Pamelától, vagy Majkát sem akartam volna Ramónától.

36. 83b64481a2 (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2014. jan. 21. 08:15
de az már nem te lennél.... amúgy Dukai Regina nem művi..
2014. jan. 21. 08:13

Kamera elé én sem állnék oda,nulla smink,2centis lenövés+ zsíros haj!

Ott van Cameron Diaz,tiszta ragya az arca,tele piros foltokkal,de ilyen formában még nem láthattuk egy filmben sem!

2014. jan. 21. 08:08

Hogy mennyire lehetsz művi, kizárólag azon múlik, mennyit pénzed van rá :)


Kérdés, hogy Regina szivproblémáját is akarod-e? Szerintem ő és Ramóna is nagyon szép, és egyik sem művi.

De veled szerintem, nem kivül van a baj.

2014. jan. 21. 08:03

Nem, nem is úgy értettem a művit hogy mű rajtuk valami (kivéve a mellük, vagyis Reginának az sem) hanem hogy smink, festett haj, pirosító, szoli, szerintem műszempillájuk azért esélyes hogy van stb.


De nem is ez a lényeg, hanem hogy rájuk nézel és látod hogy van rajtuk csinálva valami, nem az a nagyon természetes, semmi smink, semmilyen haj kategóriába tartoznak.

32. bowie
2014. jan. 21. 07:51

nekem Berki felesége nem szép. Ő művi igen.

Dukai ő nekem nagyon szép, de piszokul nincs megelégedve magával. Egyébként egy roppant kedves csaj, nem elszállt. És szerintem ő nem is művi.

És Kiss Ramóna is szép, és szerintem ő sem művi.


Egyébként igen, művi könnyen lehet bárki...

31. rinike (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2014. jan. 21. 07:44

Menj el simnktanfolyamra, tanulj meg szépen sminkelni, és hogy mi áll jól neked, és keress egy jó fodrászt. A fodrászhoz lehet, hogy többet is ki kell majd próbálnod, mire sikerül. Visszavonhatatlan dolgot ne csinálj!


Nekem is voltak ilyen érzéseim fiatal koromba. Velem az történt "huszonéve", hogy mikor olyan szép lettem, mint szerettem volna, találtam is egy nagyon jó pasit, akihez hozzámentem, és gyerekem lett tőle. Természetesen(!) rövidesen megcsalt több szép nővel, majd elváltunk. Biztosan én is hibás voltam benne, hogy szülés után már nem maradtam annyira szép. Most kétszer annyi idős vagyok, és kétszer annyi kiló. Nem sminkelek, és nem öltözöm csinosan... Akinek így is tetszem már sok-sok éve, az szeret igazán, és most a legboldogabb az életem. Természetesen elhízni nem kötelező, én is szeretnék lefogyni, ha már nem szoptatok, és igényes is lehetsz nyugodtan, ha van rá pénzed és időd, sajnos nekem most egyik sincs, de mint látod, nem is ettől lettem boldogabb, viszont mikor megvalósítottam, amit Te is szeretnél, az nálam nem jól sült el, így tanulj a hibámból! Ha vágysz rá, valósítsd meg, de ne olyan lányhoz való férjet válassz magadnak, amilyen Te nem vagy.

2014. jan. 21. 07:29

Nem!Magadra akarj hasonlítani,azért mert esetleg olyan erős sminket teszel fel,netán műszempillát,nem fogsz hasonlítani rájuk!

Nem is értem,mert az általad említett lányok közül,egyik sem "művi nő"!

Nálam voksán Virág jelenti ezt!

Dukai Regina,szerintem szép,aranyos.

Pamela,a gyerek előtt nagyon jól nézett ki.

Ramóna,meg nekem jellegtelen,semmi extra.

Próbáld megtalálni a saját,egyéni stílusodat!

2014. jan. 21. 07:12
ne akard.
28. alidamolnar (válaszként erre: 1. - F4e58693bd)
2014. jan. 21. 06:51

Hozd ki Magadból, amit tudsz, de maradj önmagad! Hangsúlyozd, ami szép rajtad.

Egyébként a lányomék osztályában a "legszürkébb" külsejű kiscsaj az egyik legnagyobb egyéniség.

2014. jan. 21. 06:32
Szerintem a szemkontúr is smink-mert a képen látszik,viszont azt írtad,nem használsz-,ráadásul tudod hogy használd,hogy nagyítsa a szemed.KB.ennyi egy kis rúzs és elég is,legalább nem teszi tönkre a bőröd 40éves korodra a smink.Én se sminkeltem,max.ennyit ha olyan helyre mentem,de főleg fiatalon nem is kell nagyon.
2014. jan. 21. 05:40
Nem.
25. Cessi
2014. jan. 21. 05:27

Korábban kicsit dögösebb akartam lenni, ezért elmentem egy fodrászhoz, és rábíztam magam, aki a vállközépig érő hajam levágta. Nekem nem tetszett először, nagyon furcsa volt, de végül megszoktam, sőt, megtetszett.

Azóta is úgy vágatom a hajam. Ja, és a férjem megörül érte, azt mondja, nagyon dögös :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook