Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy út, amit végig kell járnom a gyermekemért, gyermekemmel fórum

Egy út, amit végig kell járnom a gyermekemért, gyermekemmel (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy út, amit végig kell járnom a gyermekemért, gyermekemmel

1 2 3
2011. aug. 7. 21:11
Nagyszerű emberek, nagyszerű család vagytok.:)
2011. aug. 7. 20:13

A fiaid nagyon szépek és aranyassak együtt!!!

Neked és a párodnak kitartás és sok erőt kivánok!!!

A cíkk mélyen megérintett!!

2011. aug. 7. 19:41
Szia!Én is végigsírtam a veletek történteket,és a mi fájdalmas utunk jutott eszembe a kisebbik lányommal.Együtt érzek veled,min mehettél keresztül,főleg,mikor az orvosok is a sötétben tapogatóznak,és semmi biztatót nem mondanak.Nálunk is ez történt, a lányom egyik napról a másikra visszafejlődött ,nem tudott járni,beszélni ( 4 évesen).Kórházról kórházra jártunk,a rengeteg vizsgálat,fájdalmas kivizsgálások......és a mai napig nem tudjuk,hogy mi a pontos diagnózis.Úgy engedtek ki minket a kórházból (napról-napra 2hét alatt jobban lett),hogy egy vírus támadta meg az immunrendszerét,és az épitette le ennyire.De se egy szem gyógyszert nem kaptunk,mert nem tudták,hogy mire adjanak.....semmi.Mai napig nem hevertem ki.Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Nektek!Remélem egyszer már neked is csak egy rossz emlék lesz!Hidd el,annál pajkosabb lesz!
2011. aug. 7. 18:21
ez szörnyü hogy ilyenen kellet átmenjetek,jobbulást a kisfiadnak,
2011. aug. 7. 17:22
Ti vagytok az egyik család, akik példát mutattok a nagy átlagnak! Küzdjetek, harcoljatok, szeressétek egymást! Nagyon nagy erőd van, és Zénó így mégerősebb, a szerető családotok által. Mielőbbi gyógyulást Zénónak! :)))))
2011. aug. 7. 14:50
A képeiteket nézegetve harmóniát és sok-sok szeretetet láttam. Irigylésre méltó vagy!!!!! Sok-sok erőt és kitartást kivánok Neked az utad végig járásához. Kivánom, hogy minden rendben legyen a kis Zénóval!!!!!! Ő Belőled merit erőt, Te pedig Belőle. Nagy ölelés Neked, és sok puszi!!!
2011. aug. 7. 14:48

szia, én is megkönnyeztem a veletek történteket, szörnyű hogy miken kell keresztül mennie Zénónak és nem utolsó sorban a családnak!

Bár nálunk szó sem volt arról hogy a Lányomat el is veszíthetem, de a küzdelmek számunkra sem ismeretlen-sajnos.

A mi történünk jól végződött! Kívánom nektek is ugyanezt!

egészséget, boldogságot és kitartást!

2011. aug. 7. 14:47

Istenem mennyi szörnyűség van a Földön és miért mindig a kis ártatlanságok szenvednek. Ez érthetetlen.

Szívből sajnállak benneteket, megríkatott a történetetek.

De kitartás és sok erőt kívánok nektek.

Amúgy nagyon szépek a gyerkőcök.

2011. aug. 7. 14:37
Sok erőt és kitartást kívánok nektek!
2011. aug. 7. 14:13
Rengeteg erőt és kitartást kívánok!én is átéltem egy ilyen hasonlóan nehéz időszakot.....!azt hiszem épp ésszel ezt sosem lehet felfogni, sem feldolgozni!
22. 32e254e8e2 (válaszként erre: 21. - Narancsika)
2011. aug. 7. 13:46
Jaj szegény...ez szörnyű lehetett....:-(((
2011. aug. 7. 13:31

Szia!Borzasztoan megindito és meghato amin keresztülmentetek.Nagyon helyes család vagytok,szörnyü miket kellett átélnetek.Megértelek,hogy a sok nehézség ellenére amiota megérintett,h lehet elveszited a kisfiad,most átértékelödtek a dolgok.Neked a kis probléma nem lesz többé probléma.Nektek sokkal nagyobb küzdelmeket kell vivnotok,mint egy átlag családnak.

Tudom miröl beszélek,tavaly 1 kilo alatt született a lányom,lepényelégtelenség miatt.A kegyetlen és embertprobálo 3 honap alatt inkubátorban volt,8 hétig volt gépen,volt 2 fertözése,15ször kapott vért,eltörték a combcsontját,megrövidült a lába,végül tüdögyulladás és a szivbetegsége miatt angyalka lett.Együtt érzek és nem szabad,h elveszitsétek a hiteteket!

A kisfiad meg fog gyogyulni!!!!

2011. aug. 7. 13:20
Szia, nekem ugyan nincs még kisbabám, de nagyjából el bírom képzelni, min mehetsz keresztül és az egész család. Nagyon sok erőt és szeretetet kívánok nektek! Zénó pedig tuti egy kis pajkos gyerek lesz ;) Puszi
2011. aug. 7. 13:08
minden elismerésem a tiéd.és irigylésre mélto az a boldogság az a harmonia ami rolatokk árad,még ha nem is vagy kőnyü hejzetben,a kis zéno pedik tündéri nagy fiu már.a családod büszke lehet rád.sok sok mielőbi gyogyulást.
18. Mira81
2011. aug. 7. 13:05

Az én kisfiamat is műtötték, igaz "csak" sérvvel 5 hetesen, de tudom, milyen a műtét előtt papírokat aláírni, hogy bármi történhet, milyen egy pici kisbabát altatva látni, branülökkel a kis kezében, infúzióval.

Ismeretlenül is minden elképzelhető jó kívánok Nektek, kitartást és mindig ilyen csodálatos hozáállást, biztos vagyok benne, hogy meg is lesz az eredménye!!!!

2011. aug. 7. 12:52

Sírva olvastam a történeted, Veled érzek. Az én kisfiam másfél évig volt gipszben és sínben. Most 2 évesen kezd tanulni járni, ülni, mászni...... De nem adják fel, erős gyerekek.

Meglátod a kis Zénó is egy edzett, harcos nagyfiú lesz akire az anyukája mindig büszke lehet !!

2011. aug. 7. 12:39
Eszméletlen gyönyörű család vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!példaértékű szeretettel!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon sok boldogságot kivánok nektek!!!!!!Maradjatok mindig ilyen csodálatos család!!!!
2011. aug. 7. 12:32
Meghatodva olvastam a történetedet.Egy kis eröt szeretnék adni neked.A lányom 1992 ben született egy genetikai betegséggel ami izom sorvadással jár plusz olyan súlyos csipöficammal ,hogy az orvosok azt mondták sántitani fog.Elöször Pavlik kenyelben volt de mivel nem gyógyult ezért egy fém eszközt tettek rá.15 hónapos koráig volt benne utána kezdet el ülni járni stb.Most egy szép fiatal egyetemista lány akin nem látszik semmi...megérte a sok fáradozás.Kitartást kivánok neked és nagyon jó egészséget!!!
2011. aug. 7. 12:29

Minden elismerésem!!!!Ez birzasztó!!Hihetetlen a kicsi fiad!!!Nagyon nagyon erős!!!Kivánok nektek minden jót, jó egészséget sok sok boldogságot az élethez!!!!


Az én kisfiam is betegen született, neki zöldhályogja van, és én magam 27 évesen rákkal harcoltam...de jól vagyok, vagyunk, és küzdünk, és:


SOHA NEM ADJUK FEL!!!!!!!!!!


Minden jót kivánok nektek!!!!!!Napsugár

13. gne2
2011. aug. 7. 12:07

Megsirattam a történetedet... :(

Kívánom, hogy a kisfiad egészséges és boldog legyen!

2011. aug. 7. 11:39
Gyönyörű család vagytok, sok mindent tanultam a történetedből és a képekből!!!Néha olyan semmiségeken vagyok képes nyafogni! Úgy látszik, soha nem lehet eléggé megbecsülni,amink van!!! Szeretlek benneteket, az Isten áldjon meg titeket!!
2011. aug. 7. 11:30
Szió. Hát megsirattam a történeted, a kisfiad gyönyörű ( mind a kettő tündérke ) remélem hogy minden rendben lesz, és kérem a Jó Istent is hogy segítsen meg titeket ebben a nehéz időszakban.
2011. aug. 7. 11:19
Nagyon sok erőt,és mielőbbi gyógyulást kívánok Nektek!Remélem minden jóra fordul!Add Istenem,hogy így legyen!
2011. aug. 7. 10:58

Lehetetlen elképzelni, min mentetek keresztül. Ez maga az iszonyat.

Azt remélem, a küzdelmeitek elnyeri jutalmát: Zénóból egészséges felnőtt válik.


(Az ilyen történeteket megismerve újra és újra hálát adok Istennek az egészséges fiaimért.)

2011. aug. 7. 10:51
Én biztos bepereltem volna az orvost aki altratást javasolt, főleg, hogy volt más módszer is amivel meg lehetett vizsgálni. Remegtem a felháborodástól és hogy mekkora kínt állhatott már ki a babád. Főleg mert az én kisfiam is ugyanannyi idős mint ő. Nagyon remélem hogy minden rendben lesz és a picur most letudja egész életére a szenvedést!!! Kívánok mielőbbi gyógyulást és kitartást!!!
2011. aug. 7. 10:48

Szia!

Én is végigbőgtem a történeteteket. Nagyon erősek vagytok!

Innentől bízom benne, hogy könnyebb lesz!

Jobbulást kívánok Zénónak!!!!!

2011. aug. 7. 10:46
köszönöm Csancsy ,hogy megosztottad Zénó baba történetét, s csodálatos anyuka vagy)) A kicsi szenvedését átélni egy anyukának-apukának a legnagyobb fájdalom, de biztos vagyok benne ,hogy boldog szép életetek lesz)) kitartás-erő és sok-sok örömteli napotok legyen Zenó babával))
2011. aug. 7. 10:38
Sok erőt és kitartást kívánok Nektek!
2011. aug. 7. 10:37
Végig sírtam Zénó történetét olvasva. Ennyi szenvedést átélni egy ilyen kis babának, ez igazságtalan a sorstól. De ez a nagy szeretet, ami körülveszi Őt, biztosan kárpótolja valamennyire. :-) Kívánok Nektek továbbra is sok-sok erőt, kitartást és a pici Fiúnak jobbulást!
2011. aug. 7. 10:32
Nagyon sok kitartást kívánok Nektek, mielőbbi gyógyulást, hidd el minden jóra fordul.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook