Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy túlélő születése fórum

Egy túlélő születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy túlélő születése

1 2
2011. febr. 23. 17:02

Szia!

Gratulálok én is a babádhoz.Legyen benne nagyon sok örömöd!


Egyébként,amikor én szültem a vajúdás szörnyű volt.Nekem 8 óra alatt lett meg a kisfiam.Mikor mondták,hogy feküdjek fel az ágyra,mert itt az idő...onnantól semmi fájás. : ) Nekem is a doki mondta,hogy mikor nyomjak.

Van ilyen is,mert nem vagyunk egyformák.

2011. febr. 23. 16:41

Nagyon jó, hogy végül megtarthattátok, tényleg CSODA!!! Örüljetek Neki! Gratulálok hozzátok!

Én tavaly november végén szültem, nem éppen úgy ahogy terveztem, és mi is nehezen indultunk amikor megtudtuk, hogy baba lesz, pedig 6 évet vártunk Rá.

Jó volt olvasni a történetedet!

2011. febr. 23. 16:31

Jó cikk.

Én azért megjegyzem hogy van mikor a tojófájás már nem fáj, nálam így volt (fájásgyengeség a neve) ami sokkal rosszabb mivel nem tudtam mikor kell nyomni. Egy doki nyomta a gyereket, egy nézte mikor van fájásom, egy meg várta lent. Tiszta party volt.


Először szerettem volna apás szülést, de rájöttem azt nem az én páromnak találták ki. Főleg mivel végül 16 órát voltam a szülőszobán. Így a legjobb barátnőm volt benn velem. De legközelebb is ő lesz. Sőt náluk a másodiknál már én voltam benn a férje helyett.

2. Teki&Dagi (válaszként erre: 1. - Lacry)
2011. febr. 23. 16:27
Szia!Nagyon tetszett amit írtál.Bárcsak majd nekem is így menne.Ügyes voltál,és gratulálok a babához!!!
2011. febr. 23. 16:08
A terhességem úgy indult, hogy sajnos nem tarthatjuk meg a babát, mert sem anyagilag, sem a kapcsolatunk nem úgy állt. Mondanom sem kell, beleszakadt a szívem ebbe, de nem volt más megoldás. Aztán az égiek lenéztek ránk, és az utolsó pillanatban mégis megtarthattuk a babánk. Innen a cím is, hiszen a lányom egy túlélő.

Ugrás a teljes írásra: Egy túlélő születése
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook