Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai fórum

Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2009. jún. 15. 17:23

Sajnos én nem foglalkozom a pierciggel, csak Little Vole. Ő azonban jelenleg egy darabig nem elérhető, sajnos.

Egyébként én a köldökpiercingemmel jártam így, mivel elfertőződött. Én Octenisept spray-vel kezeltem, naponta több alkalommal befújtam a piercing körül a fertőzött területet.

Neked viszont azt javaslom laikusként, hogy semmiképpen se kísérletezz. Az alkoholt jómagam sem javaslom. Valóban szárít, de az egészséges bőrt tönkreteszi.

Mindenesetre mérlegelned kell, hogy ér-e annyit az az ékszer, hogy továbbra is benn hagyd? (Ja, még egy szemöldök pc-m is volt, és imádtam, de sajnos azt is a tiédhez hasonló tünetek miatt eltávolítottam.)

Semmiképpen se kísérletezz!

326. Effy
2009. jún. 15. 12:39

Szia!

Szeretnék Tőled tanácsot kérni. 3hónapja csináltattam orrpiercinget, kb 2hónapig semmi baj nem volt vele. Aztán vadhús nőtt mellé. Elmentem a sráchoz, aki csinálta nekem, és azt mondta, hogy bőrfertőtlenítő alkohollal kezeljem, 2-3hét alatt elmúlik, mert az alkohol majd leszárítja. Eltelt egy hónap, és semmi változás, sőt most még rondább..Néha úgy tűnt, hogy javult, most meg egyre rosszabb...Naponta 2-3x kezeltem, ahogy a srác mondta. Próbáltam utánaolvasgatni, de annyi ellentmondó véleményt találtam, hogy már tényleg nem tudom, mit csináljak. Kivenni nem merem, mert azt is olvastam, hogy ne vegyem ki. Mivel kezeljem? Valaki azt írja,hogy még véletlenül se alkohollal...Akkor a srác miért mondta azt? Meg írnak bepanthen és társai dolgokat, arról is olvastam mindent, a tökéletes megoldás-tól a soha, semmilyen körülmények között ne használd-ig. Menjek orvoshoz? Az a gond, hogy oda is 2-3hét, míg bekerülök(bőrgyógyászra gondolok)....És addig mit csináljak vele? Annyira tehetetlennek érzem magam, és ez nagyon dühít.

Előre is köszönöm a segítséget!!

Effy

2009. jún. 12. 17:47
Igazából ezt mindenki másképp ítélné meg. Meg aztán látatlanban elég nehéz akármit is mondani... :S
324. becseiagi (válaszként erre: 322. - Mothertiger)
2009. jún. 12. 07:49
Van a bal vállamon egy kb. 4 cm magas, és 7 cm hosszú tetkó. Egy leopárd kölyök fekszik egy fa ágon, de már régóta kikopott a színe, és hát elég sokan nem tudják kinézni, hogy mi ez. Arra gondoltam valami nagyobb tetkóval lefedetném, ami könnyebben kinézhető is, meg szebb is. Milyen mintát érdemes ilyenkor keresni? Hasonlót? Eléggé a vállam tetején van...
2009. jún. 9. 13:23
Igen, éppen azt akartam írni, hogy a tetkót is nyálazhatod! :D
2009. jún. 9. 10:28

De a bélyegben az a jó, hogy meg lehet nyálazni! :D


Hehe... Mondjuk a tetoválást is... ;)

321. ében11 (válaszként erre: 320. - Becseiagi)
2009. jún. 8. 17:11
:D
320. becseiagi (válaszként erre: 319. - Mothertiger)
2009. jún. 8. 17:08
Miért? Te tudnál választani közülük? :D Igen, én is megnézegetném a tetkóit! Na meg elmesélhetné mindegyik történetét. Milyen modern világot élünk! Már a mai pasiknak nem bélyeggyűjteményük van, hanem tetkó gyűjteményük... :DDDD
2009. jún. 8. 14:10

Ánya, gondoltam, csak nem tudtam kihagyni...:DDD


Ági, hát persze hogy Nunez! Megnézném bizonyos perspektívából a tetoválásait...;)

Szendvics??? Te huncut!!!!! :D


Ében: én imádom Darren mosolyát, és a szemeit! Hónom alá csapnám a kis tököst!:)

318. Ánya73 (válaszként erre: 310. - Mothertiger)
2009. jún. 8. 12:13
Én sem a hátamon epilálok :) de az érzést be tudom azonosítani. Ha valóban ehez lehet hasonlítani, akkor ki fogom bírni.
317. ében11
2009. jún. 8. 11:57
megnéztem a pasikat de nekem még a tetkóikkal se jönnek be...csak a tetkókat csodálom :D
316. becseiagi (válaszként erre: 312. - Mothertiger)
2009. jún. 8. 11:28
Chris, melyik? Nunez vagy GArver? Nekem Nunez jön be! Egy igazi szép pasi, aki tele van varrva... Ő érte is döglöm. Ha választanom kéne Ami és Nunez között, akkor bajban lennék... Inkább akkor szendvics... :D
315. ében11 (válaszként erre: 313. - Becseiagi)
2009. jún. 8. 11:26
így voltam én is vele az elsőnél,de most már bármit el tudnék magamon képzelni :D !
314. ében11 (válaszként erre: 311. - Becseiagi)
2009. jún. 8. 11:24
az egész család nézi...imádják, sajnos nekem nincs otthon ez a csatorna.
2009. jún. 8. 11:23
Én még soha nem epilláltam. Amúgy nekem tetszene még egy pár helyen, meg vannak is ötleteim, de én meg nem szeretném, ha túl sok lenne rajtam. Szeretem nézegetni máson, ha tele van a teste tetkóval, de magamon nem szeretnék zsúfoltságot csinálni.
2009. jún. 8. 11:22

:DDD


De egy-egy képhez fűződhetnek olyan emlékek, amit a kép felidézhet. Öröm rájuk nézni. A pasik olyan érzéketlenek!!! :(((


Ami James jó dög, de Chris a nyerő, meg a kis picúr Darren. Döglök a kismanó mosolyáért! 150 centis magasság ide vagy oda... :DDD

311. becseiagi (válaszként erre: 303. - Mothertiger)
2009. jún. 8. 11:20

Igen, láttam őt én is, meg nézni szoktam a Viasaton a Miami Ink-et! :D Nagyon bírom úket! És Ami, háááááát valami csúcs egy pasi! Pedig nekem nagyon nem jöttek be az ilyen férfiak... :)


Az én párom már azt sem szereti, ha magunkról rakok ki képet a lakásban, vagy a falra. Mert szerinte felesleges arról a valakiről képet kirakni, akivel minden nap találkozol.

2009. jún. 8. 11:19
Tényleg olyan, bár a hátamon még nem próbáltam az epilálást... :P
309. Ánya73 (válaszként erre: 308. - Ében11)
2009. jún. 8. 11:18
Ha tényleg olyam mint az epilálás akkor bírni fogom.
308. ében11
2009. jún. 8. 11:15
csonton kicsit rosszabb, de mindenhol viselhető az érzés :D,sőt nekem volt olyan rész ahol semmit nem éreztem belőle.A csajok az epiláláshoz hasonlítják a tetkó közbeni fájdalmat.
2009. jún. 8. 10:53

Nekem egy 34 centis minta van a hátamon, igaz, nem lefelé fut, hanem a két vállam irányába. Nekem a gerincemnél nem fájt annyira, szerintem ez tűrőképességtől is függ.

Nemrég csináltam 8 kínai betűt gerincre egy srácnak, de nem jajongott közben. Állítása szerint a nyaka környékén, fenn volt neki a legrosszabb, ahol kintebb dudorodott a csontja.

306. Ánya73
2009. jún. 8. 10:48

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata abban, hogy gerincen futó tetkó elkészítése mennyire fájdalmas?

2009. jún. 8. 10:42

A váll elülső részén nekem nagyon tetszik a tetoválás, de szerintem Kálmi megölne érte. Amúgy szerettem volna a portréját tetováltatni magamra, hülyeségnek tartja.

Ha nem is maradunk együtt örökre, ő akkor is a fiam apja marad, és ő a végzetem... :)

304. ében11
2009. jún. 8. 10:27
láttam róla a képeket, ja :D!
2009. jún. 8. 10:01
Kat Von D az ideálom, bár ő már eléggé szét van varrva... :)
302. ében11
2009. jún. 8. 09:58
:D nekem csuklón nyakon nagyon tetszik!De ha lesz következő, egyenlőre rejtettebb helyet keresek majd neki.
2009. jún. 8. 09:42

Nekem elég durva elképzeléseim vannak. Illetve lennének.

Pasikám nem rajong az ötletért, hogy szénné akarom magam tetováltatni.

Pedig tetszik nyakon, alkaron, és mindenhol, ahol van hely...:DDD

300. becseiagi (válaszként erre: 299. - Mothertiger)
2009. jún. 7. 22:19
Micsoda? Egy újabb tetkó? Miért nem? :(
2009. jún. 7. 18:43

:D


Nekem meg lehetne, de ezer más ok van, ami miatt nem jön össze... :(

298. becseiagi (válaszként erre: 297. - Mothertiger)
2009. jún. 7. 16:17
Azt hiszed, mi? :) Már úgy várom, hogy csináltassam! Teljesen be vagyok zsongva!!! :D
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook