Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy szomorú édesanya története fórum

Egy szomorú édesanya története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy szomorú édesanya története

1 2 3 4 5 6 7 8 9
32. ac808a6b30 (válaszként erre: 27. - Sevenseas)
2010. aug. 26. 12:15
Az náluk hajnali 6 óra.
2010. aug. 26. 12:14

Az én öcsém 15 km (!!!)-re lakik édesanyánktól. 2 éve él együtt a nőjével, másfél éve eldobta magától anyukánkat és apunkat is. Ő megteheti. Mindenkivel úgy beszél, mint kanász a disznajával, közben aput és anyut kikészíti, hogy miért lett ilyen. (ő is mindent megkapott, amire vágyott)

Borzasztó, hogy meg tudnak változni a gyerekek...

2010. aug. 26. 12:14
Hálátlanok!!Ha nekünk fele ilyen jó szüleink lennének a lábuk nyomát is csókolnánk!!!
2010. aug. 26. 12:13

Szerintem nem sántít, néha én is kiakadok a kamasz hálátlan elkényeztetett unokaöcséimen és unokahugaimon (3 nővérem van), mennyire természetes nekik, hogy mindig a seggük alá kaptak mindent, és ezt "kövtelik" felnőttként is. Én igyekszem nem így nevelni a gyerekeimet, ha felnőttek lesznek, és megtehetem, akkor is ésszel adok, és megpróbálom megtanítani őket arra, minek mennyi az értéke, és azt hogyan kell megszerezni és megtartani.

Simán el tudom képzelni, hogy van az a gonosz kis rüfke, aki egy szerelmes férfit elfordít az anyjától, és van az a hálátlan elkényeztetett kölyök, aki el is fordul érte, nagyon sajnos.

28. 40435425ba (válaszként erre: 27. - Sevenseas)
2010. aug. 26. 12:07
látom megelőztél
2010. aug. 26. 12:06
Utoljára ekkor volt itt: 2010-08-26 10:58 DDD
2010. aug. 26. 12:05

:(

Minden jót kívánok, és remélem rendeződik még ebben az életben ez a kapcsolat......és láthatod felnőni az unokádat!!!

25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 23. - 40435425ba)
2010. aug. 26. 12:02
A cikkíró nem tudhatja mikor jelenik meg a cikke. Lehet éppen dolgozik. Majd jelentkezik.
2010. aug. 26. 12:02
Valahol nagyon santit ez a törtenet, szerintem az iroja nem irt le teljesen mindent.
2010. aug. 26. 11:50
csak tudnám ilyenkor hol van a cikkíró? ,hogy a feltett kérdésre válaszoljon ?
2010. aug. 26. 11:34

Ez nagyon szomorú.. :(

Annyira sajnálom.. :((

2010. aug. 26. 11:29
Ez a történet így valóban nagyon szomorú és egy anya számára feldolgozhatatlan. Igy látja Heleenke és így is éli meg, ezért Őt nagyon sajnálom. Kíváncsi lennék ha a fia vagy annak barátnője írja meg a történetet ráismernénk -e.
2010. aug. 26. 11:24

Én ezt nem értem!Nagyon kiváncsi vagyok milyen nyomos indokot találhatott a fiú az anyukája ellen amiért ennyire elfordult tőle-attól az embertől aki a világon a legjobban szerette és szereti,akinek a legtöbb segítséget támogatást köszönheti-ennyire nem lehet hálátlan egy édesgyermek.


Nálunk is volt összezördülés anyum és köztem,így vagy úgy mindig megoldottuk,mái napig egymásra támaszkodhatunk-segítjük egymást.

Az apám az már egy másik történet,hosszú évekig nem beszéltünk,mert az "új" feleségének így volt jó-teljesen ellenünk fordította,mi voltunk tesómmal a rosszak-kúrv.k-stb.....,az ő gyerekei meg a szentek.Kiderült ez azért lett így,hogy mindent az ő gyerekei örökölhessenek ,és éltükben se kelljen a saját gyerekein unokáin kívül megajándékozni senki mást.Most ott tartunk,hogy többéves kitagadás után,tavaly karácsonykor eljöttek és hoztak 25000Ft ajándékba(tesómék is ennyit kaptak és állítólag a hölgy gyerekei is)és szeretnék tartani a kapcsolatot velünk.A pénzt nem jó szívvel fogadtam,mert tudom,hogy egyikőjük nem jó szívvel adta- a másik a szeretetet és megbecsülést kiérdemelni kell nem megvásárolni.Most úgyahogy tartjuk a kapcsolatot,viszont amikor csak lehete kerülöm a találkozást,mert álltalában apum ittas és olyankor mindenkit szid a kedves neje meg adja alá a lovat és anyumat fikázza állandóan.Erre igazán nem vagyok kiváncsi.Inkább lemondok a velük való kapcsoltaról a saját nyugalmam érdekében.

2010. aug. 26. 11:23

Szerintem is történhetett még valami, ami miatt megharagudott. Ezt nem írtad le. Amikor felhívott a szállodában és végleg megszakadt a kapcsolat, akkor mire hivatkozott? Mit mondott neked?

Ha tényleg vétlen vagy a dologban, akkor viszont egy pár év múlva rá fog jönni, hogy milyen a felesége és a családja és akkor (vagy ha szüksége lesz rád) meg fog találni. És akkor te ismét ott leszel, mint Anya. Mert Anya csak egy van csajt találhat ezer másikat.

2010. aug. 26. 11:18

Első olvasásra nekem is sántított a történet! Valóban nagyon szomorú,de szerintem se írtál le mindent,mert ez így önmagában elég érthetetlen!

Ha a fiad valóban "egykor" nagyon szeretett téged,akkor ilyen nem fordulhat elő.

Az,hogy támogattad őt anyagilag,az még szeretetet nem jelent! Mindenesetre remélem rendeződnek a dolgaitok,de így már elve nem lehettek egy család,hogy két különböző országban éltek!

2010. aug. 26. 11:09
Nagyon szomorú,és lélekbemarkoló történet.Remélem megjön a fiúnak az esze,hogy mit tett azzal akinek mindent köszönhet.Ha a lelkiismerete felébred kihez fog fordulni?Csakis az anyjához aki mindig mellette állt!Nehogy késő legyen amire megjön az esze.Minden Jót kívánok!!!
2010. aug. 26. 11:08
Nagyon sajnálom. :-(
15. Clau26
2010. aug. 26. 11:05
ne haragudj meg,de ez a történet nagyon sántít,én se tartom az anyámmal a kapcsolatot,de annak nyomós oka vannak..egy gyerek ok nélkül nem szakítja meg így az anyjával a kapcsolatot...szerintem
2010. aug. 26. 11:03

Ezt én sem értem.

Ha úgy van nevelve, és jó volt a viszony...hogy lehet elmarni valakit a családjától?

Én is távol élek az anyukámtól, voltak komoly párkapcsolataim is. De anyának mindig a dobogó tetjén vana a helye az életemben. Nem tudom el tudna -e bárki is fordítani tőle. Az, hogy a távolság miatt csökken a kommunikácó, meg a találkozások száma....istenem.

De ilyet?

Igen, valószínű a fiatalember egyszer majd felébred....kérdés, nem-e lesz már késő.

Azt pedig elfelejti, hogy ami eltört, az össze lehet ragasztani...de attól sérült marad.

Megbocsájtani lehet...de felejteni nem.

2010. aug. 26. 10:51
Igen, az én rokonságomban is van ilyen, ahol a meny elfordította a fiút a családtól. Csak a kötelező protokoll erejéig érintkeznek anyával, testvérrel egyaránt és csupán akkor, ha véletlenül összefutnak. Nem tudom, a férfiak miért hagyják magukat ennyire befolyásolni egy nő által?! Hogy tudják elfelejteni mindazt, amit anyjuk tett értük? Sosem fogom megérteni.
2010. aug. 26. 10:51

nagyon sajnálom, hogy mindig hallok új emberekről akiknek elmegy az eszük egy új pasi/nő miatt. nem fog ez örökké tartani nyugi, majd kinyílik a fiad szeme is, és meglátja a valóságot. ahogy írtad, nem így lett nevelve, szóval vége lesz ennek, pár év maximum.

kicsit ideges is lettem, inkább nem írom mit gondolok, ez mégiscsak egy fórum :D de én az usában élek, hát ittis van egy pár latin úr és hölgy, akkora arccal vannak, hogy hihetetlen. úgy vonulnak mint a királyok meg a királynők, nem árt néha helyre tenni őket, nemszabad hagyni hogy az ember fejére nőjenek. a fiad is rá fog jönni, hogy igazságtalanság történik, és visszatér hozzád. csak idő kell neki, hogy saját magától jöjjön rá.

2010. aug. 26. 10:49

Nagyon sajnálom, ami veled történt! Nem tudlak megvígasztalni, de valahogy olyan érzésem volt, miközben olvastam a történetet, mintha valami lila köd lepte volna el a fiatalembert, aki összeállt a latin nővel. Idővel ez a köd fel fog szállni, és rá fog jönni a srác, milyen kegyetlenül elbánt az édesanyjával. Az egyetlen emberrel, akire mindig, minden körülményben számíthatott. És akkor nehéz lesz majd elszámolni a lelkiismeretével.

Az emberek nehezen változnak meg ennyire és egy ilyen pálfordulást valaminek elő kellett idéznie, ami szerintem a nő számlájára írható. A született jólelkű emberek nem változhatnak meg maguktól ennyire. De mivel a cikkben is benne volt, hogy magánakvaló volt gyerekként is, ki tudja, mivel befolyásolják a srácot. Valami van a háttérben. Valahogy ez az érzésem.

10. syria
2010. aug. 26. 10:45

Szomorú, hogy az a fiú ennyire a barátnője és annak családjának hatása alá került. Egész biztos jó részük van a fiú elhidegülésében.

De számára ez akkor sem mentség! Vissza fogja kapni a saját gyerekétől a sok keserűséget, amit az édesanyjának okozott.

2010. aug. 26. 10:43
Nagyon szomorú a torténeted, kihullottak a konnyeim is. Próbáld magad áttenni rajta, torodj még tobbet magaddal és azzal, aki mindenben melletted áll, szeresd azt aki Téged is szeret. Sajnos az anyák sorsa sokszor ilyen, vagy ehhez hasonló. Kívánok sok sok erot és kitartást.
2010. aug. 26. 10:31
Nagyon sajnálom:-(((
2010. aug. 26. 10:29

A gyerek tudja a legfájóbb sebet ejteni. Sajnos az agyonajnározott gyerekek gyakrabban hálátlanok. Vagy csak az jobban fáj.

Mindenesetre sok-sok imádott fiú gyermek fordult már ki magából egy nő miatt, sajnos.

2010. aug. 26. 10:28
huhh, hát gondolom ez a szomorú végkifejlet egy hosszú folyamat eredménye,nagyon sajnálom... :-(( biztos vagyok benne, h a fiatal feleség csak rátesz egy lapáttal a dolgokra... minden jót kívánok neked, remélem egyszer rendeződnek a dolgok!!
2010. aug. 26. 10:24
Nagyon szomorú ez a történet.
2010. aug. 26. 10:23
Sajnálom nagyon, de sajnos nagyon sok családban előfordul az ilyen elszakadás.Én is részese vagyok egy hasonlónak, így tökéletesen megértelek, csak én a "gyerek" vagyok.
2010. aug. 26. 10:22
Istenem! Ehhez hasonló szívszorító történetet még sosem hallottam. Remélem egyszer eszébe jut majd a kicsi fiának, hogy mennyi mindent köszönhet az anyjának. De nem is ez a lényeg. Egy anya szíve erős, aki igazán összetörheti az csak a gyermeke lehet. Szívből kívánok sok erőt egészséget és kitartást az anyának.!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook