Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy rossz fog miatt előfordulhat mindig visszatérő ínygyulladás? fórum

Egy rossz fog miatt előfordulhat mindig visszatérő ínygyulladás? (tudásbázis kérdés)


11. krizsanevi (válaszként erre: 10. - Dite)
2009. márc. 25. 15:50
Nem fáj.
10. Dite (válaszként erre: 9. - Krizsanevi)
2009. márc. 25. 15:41
Ha fáj akkor muszáj megvárni a 8. át?
9. krizsanevi (válaszként erre: 8. - Dite)
2009. márc. 25. 15:35
Uhh :( Én most járok fogorvoshoz. Először mikor voltam, gyógyszert tett az egyik fogamba,(felül) leszedte a fogkövet, akkor mondta, hogy kicsit gyulladt alul az ínyem. Elmex fogkrémet + zsályás öblögetést ajánlott, másodszor még rosszabb volt a helyzet :( Újabb gyógyszert tett be, öblögetek azóta is, nem látom a javulást sajnos. 8-án megyek megint.
8. Dite (válaszként erre: 7. - Krizsanevi)
2009. márc. 25. 15:31
Kiderült, hogy a bölcsesség fogam miatt volt a probléma és kihúzta. Igaz a mellette lévőt is kikellet mert emiatt elkezdett lötyögni és az ínyemben valami tasak keletkezet.
7. krizsanevi (válaszként erre: 6. - Dite)
2009. márc. 25. 15:07
Mit csinált vele az új doki?
6. Dite (válaszként erre: 4. - Tücsimücsi)
2009. márc. 25. 15:05
Szerintem menj el egy másik fogorvoshoz. Én 1 évig kínlódtam. Sosem nyúlt hozzá. Csak azt tanácsolta, hogy vegyek ezt azt és azt használjam. Betelt a pohár és váltottam. Azóta nincs probléma a fogammal és az ínyemmel.
5. Jázminka (válaszként erre: 4. - Tücsimücsi)
2009. márc. 25. 14:36

Hát,nem tudom,hogy ez jó vagy rossz,az biztos,hogy nálunk nem tökölnek azon,hogy be van-e gyulladva vagy sem,könyörtelenül fúrnak!

Szerintem vagyél valami szájfertőtlenítőt (Corsynodil),vagy valami ecsetelőt és kezelgesd.Hátha hamar rendbejön! :)

4. tücsimücsi (válaszként erre: 2. - Mimmo33)
2009. márc. 25. 14:34
Azt mondták , hogy a fogamat be lehet tömni és nem gyulladt (röntgen is készült róla ), mert akkor fájna ha megkopogtatják. Ősszel sokat szenvedtem az ínygyulladás miatt, gyógyszeres ecsetelést kaptam rendbejött. 2 hónapig nem fájt!! Most megint kezdődik, nem pont a rossz fogamnál, hanem kicsivel előrébb. A fogamat még nem tömettem be jó drága a tömés, most akartam menni megcsináltatni, de ha az ínyem megint ilyen állapotban van nem nyúlnak hozzá, mert ilyenkor nagyon vérzékeny.
2009. márc. 25. 14:32
Sajnos,nekem még a nyirokcsomóm is begyulladt tőle,míg ki nem húzattam.Mondanom sem kell,hogy eléggé összecsinálom magam a fogorvos hallatán,de bánom,hogy nem voltam bátor és nem kezeltettem előbb.
2009. márc. 25. 14:29
persze.Az egy góc.Gyorsan szabadulj meg tőle, mielőtt további problémákat okoz
2009. márc. 25. 14:27
Egy rossz fog miatt előfordulhat mindig visszatérő ínygyulladás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook