Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy nő csak egy férfiban bízhat, az apjában fórum

Egy nő csak egy férfiban bízhat, az apjában (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. okt. 17. 17:31
Az apák is férfiből vannak.
50. sate (válaszként erre: 47. - 6a062297d0)
2007. okt. 17. 17:31
Ilyen rosszak a tapasztaltaid?
2007. okt. 17. 16:18
az apám egy szemétláda!ennyi!
2007. okt. 17. 14:55
Nincs olyan ember a földön,akiben kevésbé bíztam volna,mint az Apámban.Hihetetlen ember volt!
47. 6a062297d0 (válaszként erre: 46. - Sate)
2007. okt. 17. 14:41
HÁÁÁÁT?:)
46. sate (válaszként erre: 42. - 6a062297d0)
2007. okt. 17. 14:27
A feleségében, vagy a párjában. Nem???
2007. okt. 17. 12:20

Elég baj az, ha így gondoljátok!

Lehet, hogy kicsit magatokba kellene nézni!

Megfelelő partnert választottam?

Én elvártam tőle, hogy tiszteljen?

Úgy viselkedtem, hogy tisztelni tudjon?

Én tisztelem és őszintén szeretem?

El tudom fogadni a hibáit? stb.


Ha ezek közül bármelyikre is nemmel válaszolsz, akkor nagy esélye van, hogy csalódni fogsz!

De, egy felnőtt nőnek nem az apjához kell ragaszkodnia elsősorban, és nem benne kell tökéletesen megbíznia. Ha ez nem sikerül, soha nem lesz egészséges párkapcsolata!!!!

44. 6a062297d0 (válaszként erre: 43. - Aac9aafc80)
2007. okt. 17. 12:07
HÁÁÁÁÁT?
43. aac9aafc80 (válaszként erre: 42. - 6a062297d0)
2007. okt. 17. 08:58
az anyukájában:-)?
2007. okt. 17. 08:06
ÉS KIBEN BÍZHAT EGY FÉRFI?
41. sate
2007. okt. 16. 22:20
Nálam ugyanaz a helyzet mint Kenzolnál. A férjemben bízom a legjobban és aposomban is jobban biztam mint saját apámban, csak sajnos már meghalt.
40. df407f1c2a (válaszként erre: 39. - D606bc0fd7)
2007. okt. 2. 09:17
szerintem sem igaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Én egyedűl a férjemben bízom!!!!!!!!!!!!!!
2007. okt. 2. 09:03
Ez nem igaz!
38. kenzol
2007. júl. 13. 18:44
Én a férjemben és az apósomban jobban bízok, mint az apámban!
2007. júl. 13. 08:19
Talán mert nem ismered az enyémet. Bár ezzel csak mindenki jól járt.
2007. júl. 13. 06:43

Az én apámat senkinek nem ajánlom!

Egy szadista állat, s akkor sok szépet mondtam róla.

2007. máj. 3. 13:36
Igazán lehet hogy az apa de viszont ott a férj akivel egészen más viszonyban van az ember.Én hamar megbízom az emberekbe ez az én nagy hibám mert már sokat megjártam.
2007. máj. 2. 21:22
Kell,hogy bízzunk más féfiakban is.Az édesapánk,azt apaként.Férfiként tiszteljük férjünket,barátunkat,szerelmünket,és természetesen meg is bízunk bennük amíg csak lehet.
2007. máj. 2. 11:32
huh de jól jön most nekem ez a topic. néha én is ezt gondolom. mármint azt hogy egy férfiban sem lehet megbízni. de tudom hogy nem így van, csak el vagyok keseredve. egyetlen egy megbízható barátom volt, de ő nem az volt akire nekem szükségem volt, nem volt elég talpraesett, humoros, stb. és így sajnos neki kellett csalódnia bennem (többször is). azóta is sajnálom szegényt, mert nem érdemelte meg, nagyon jó ember volt, csak nem volt eléggé izgalmas számomra. nagyon megbántottam, és ezt csak utólag tudtam meg. azóta persze csőstül jön az izgalom... már a 4. emberben kellett csalódnom és mostmár ott járok, hogy nem tudom, hogy hogy fogok megbízni újra valakiben.
2007. máj. 2. 11:20
Nagyon sajnálom, hogy vannak emberek, akikkel olyan kegyetlen az élet, hogy a saját szüleiket utálják... :( Nekem szerencsém volt. A szüleim mintaházasságban éltek. Nem voltunk gazdagok, sőt! De soha egy hangos szó el nem hangzott. Szeretetben neveltek minket, és az apukám anyatigrisként védett minket minden rosszindulattól. Tavaly márciusban elment sajnos. A huszonhatodik házassági évfordulójuk előtt egy nappal...
2007. máj. 2. 11:17
Hát én sajna az apámra sem számíthatok....Sose számíthattam.Még jó hoogy van nagyapám.
30. Elviracska (válaszként erre: 28. - Virág3)
2007. máj. 2. 11:04

Igazán nincsen mit ,sajnálom ,hogy átkell essél ,ilyen dolgokon ,de ez az élet teli van meglepetésekkel ,sajnos nemmindig ugy történnek dolgok ahogyan mi szeretnénk.

De az a fontos ,hogy mi sose adjuk fel,mert neméri meg hidd el,vannak jó dolgok is ,lesznek ,csak ki kell várni a megfelelő pillanatot.

Örülök,hogy egy kicsit segithettem ,és ha tudok ,igy távolból is szivesen teszem mindig.

Remélem jól vagy?

29. Vixi77
2007. máj. 1. 21:07

Százezerszer jobban hiszek a páromnak, akiben még nem kellett ennyi év után sem igazán csalódnom, mintsem az apámban, aki soha nem állt mellettem. Az apa szóról nekem a "görény" kifejezés jut eszembe és reménykedem benne, ha majd édesanya leszek, a párom segít majd abban, hogy ehhez a szóhoz jó tulajdonságokat is tudjak csatolni.


Lehet, hogy "csak" nem a megfelelő férfival találkoztatok eddig.

28. Virág3 (válaszként erre: 27. - Elviracska)
2007. máj. 1. 20:48

Köszönöm!annyira jól esnek ezek a szavak!

Ma valahogy minden ember kedves,segítőkész,és ez nagyon sokat jelent!

Igyekszem,igyekszem megoldani,vagy valamit kezdeni magammal,mert fontos,nagyon fontos!

Mégegyszer köszönöm!:)

27. Elviracska (válaszként erre: 25. - Virág3)
2007. máj. 1. 20:12
Még mit elfelejtettem ,hogy legyen önbizalmad ,és fogadd el önmagad ,és képes leszel bizni másokban is....
26. Elviracska (válaszként erre: 25. - Virág3)
2007. máj. 1. 20:10

Sajnálom,hogy elvagy keseredve ,de mindig gondolj arra,hogy ez nem olyan nagy tragédia ,sőt ,lehet ezentúl,kerit hatalmába téged az igazi boldogság.

Ne keseredjél el ,fel a fejjel,és ne veszitsd el a bizalmadat ,ez nagyon fontos ,mert ahoz ,hogy boldogok tudjunk lenni ,biznunk kell bármi áron is.

Én csak minden jót kivánok neked ,és nem szomorkodni ,mert nem érdemes:)


Tudom ilyenkor összedöl egy világ ,ugyérzed ,már semmi értelme semminek ,de nem igy van ,és ne feledd az idő gyógyit ,ez valóban igy is van.

25. Virág3 (válaszként erre: 24. - Elviracska)
2007. máj. 1. 19:46

Igen,csalódtam,csalódok folyamatosan,de tenni nem tudok ellene!

Én is bízom benne,hogy egyszer,majd egyszer eljön az a pillanat,amikor ...

24. Elviracska (válaszként erre: 23. - Virág3)
2007. máj. 1. 19:19

Nagyon csalodott lehetsz,mert még a véleményeken sem gondolkodsz el,sőt szerintem ,te ha csalodtál ,vagy épp most csalódsz ,azt gondolod többé már egy férfiben sem bizhatsz.

Pedig nem igy van vannak férfiak ,apukában ,élettársban is kiben igenis megbizhatsz ,és egy életre jó társad tud lenni.



Szerintem eljön az az idő, neked is mikor jobb belátásra jössz evel a férfiak bizalmával kapcsolatosan.

2007. máj. 1. 18:54
Lehet nem jó a megfogalmazás!Telán még jobb lenne,egy férfiban sem lehet megbízni!
2007. máj. 1. 18:47

Szerintem is butasag! En apa nelkul nottem fel, mert 8 eves voltam, mikor kulfoldre ment ki dolgozni, es felevente egy honapra jott haza. 18 eves koromban pedig vegleg hazajott. Nagyon nehez volt visszatalalni egymashoz, mar csak azert is, mert sosem szerettem igazan. Most mar imadom a Papamat!

A no pedig bizhat mindenkiben, aki megerdemli a bizalmat! Ezt nalam ki kell erdemelni! De nem csak a ferfiaknak! A noknek is! :)Aztan viszont feltetel nelkul elvezhetik, ahogy rajuk zuditom altalam ertekesnek tartott gondolataim tomkeleget! :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook