Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy ilyen személlyel lehet tényleges barátságot kötni, vagy ő amolyan kamu barátnő? fórum

Egy ilyen személlyel lehet tényleges barátságot kötni, vagy ő amolyan kamu barátnő? (beszélgetős fórum)


2020. okt. 12. 03:24

Hagyd a fenébe. Jogod van megválasztani a barátaid, és azokat is, Te kinek szenteled a figyelmed. Nem vagy köteles senkinek magyarázkodni vagy elszámolni.

Ez nem önzőség, vagy ilyesmi!

Pláne ha nem szimpatikus. Én sem szeretem, ha szinte belemásznak az életembe. Az ilyenre kár időt és erőt pazarolni, hidd el. Semmi rosszindulat nélkül.

5. globus (válaszként erre: 1. - 2a445055de)
2020. okt. 10. 14:37
Nem értem, mit szeretnél tőle? Semmi pozitívat nem írtál róla. Ha nincs rá szükséged, kedvesen, de határozottan építsd le.
4. _Berry_ (válaszként erre: 1. - 2a445055de)
2020. okt. 10. 14:35
Persze, hogy lehet ilyen személlyel barátságot kötni, amennyiben valóban arra van szükséged, hogy állandóan kritizáljanak, kioktassanak és a magánéleteben turkáljanak.
2020. okt. 10. 13:51
Nem véletlenül volt vele negatív érzésed. Jeleztek a radarjaid.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - 2a445055de)
2020. okt. 10. 13:02

Minek barátkoznál olyannal, akivel szemben csak negatív érzéseid, tapasztalataid vannak?

Nem értem...

2020. okt. 10. 12:49
Pár hónapja ismerem csak, az elején abszolút nem volt szimpatikus, majd többször beszélgettünk, s mostanában mind hívogat, hogy üljünk be valahova, viszont én nem igazán vagyok oda érte, mindig kioktat, beleköt abba, amit mondok s valami oknál fogva túlzottan érdekli a magánéletem, hogy milyen férfivel beszélek... kivel mi van...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook