Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy igaznak hitt barátban csalódni fórum

Egy igaznak hitt barátban csalódni (beszélgetős fórum)


1 2
23. Virág3 (válaszként erre: 21. - Ági28)
2007. júl. 16. 08:29

Ez nagyon gusztustalan.Hogy lehet ennyire érzéketlen valaki,aki elvileg még barát is...

ez szerintem helyes reakciónak semmikép nem nevezhető!

2007. júl. 16. 08:28

Mi a barátommal 2 éve vagyunk együtt.

Elvileg attól a lánytól semmit sem akar.Mivel elég ritkán találkoznak,azóta nem is tudtak beszélni.Rengeteg dolog hibádzik még ezen kívül,és az lenne a legokosabb,ha vége lenne,de én képtelen vagyok kimondani.....

21. Ági28 (válaszként erre: 13. - 0c97fbb607)
2007. júl. 15. 23:41
Sajnos én is csalódtam barátnőkben. Néha azon gondolkodom talán velem van a baj. De amikor a barátnőm azt mondja arra a hírre, hogy az apámnak rosszindulatú daganata van, hogy "mindenkinek megvan a maga baja" akkor úgy gondolom, nem is kell ilyen barátnő! Vagy van valaki aki szerint ez a helyes reakció?
20. Ági28 (válaszként erre: 9. - Virág3)
2007. júl. 15. 23:38
Huh hát ezt elég keserű lehetett hallani. Nem irigyellek, de azért próbáld me gkibogozni a szálakat! Te írtad, h bonyolult az ügy. A mióta jártok a barátoddal? És most ő hogyan vélekedik? Mit akar? És főleg kitől?
19. mazsi-drazsi (válaszként erre: 13. - 0c97fbb607)
2007. júl. 15. 23:36
Vagy hagytam volna, vagy legalább nem a másik háta mögött jönnék össze vele. Itt dönteni kell, vagy a szerelem, vagy a sokéves barátság. Erre csak akkor van válasz, ha benne van az ember az adott szituban.
18. mazsi-drazsi (válaszként erre: 16. - Virág3)
2007. júl. 15. 23:33

Én a helyedben nem folytatnám tovább ezt a kapcsolatot. Ha azt tették veled, amit írtál és inkább kijönnek egymással, én kilépnék a képből.

Egy kapcsolat csak úgy lehet boldog, ha bíznak egymásban. Ez alap. Nálatok ez már nincs meg a bizalom szerintem.

17. Virág3 (válaszként erre: 14. - 4912cc9864)
2007. júl. 15. 14:23
Dehogy félek attól. Itt nincs olyan, hogy igaz, vagy nem igaz,... ez tény. És ilyen barát nekem nem kell.
16. Virág3 (válaszként erre: 12. - Mazsi-drazsi)
2007. júl. 15. 14:22

2 éve vagyunk együtt..szóval ez sem rövid idő.

Nem szakítottunk, de már nagyon ott tartok. Vele sem beszéltem meg, mert megalázó.

15. 4912cc9864 (válaszként erre: 13. - 0c97fbb607)
2007. júl. 15. 12:54
Én nem, másért is csalódtam már:(
14. 4912cc9864 (válaszként erre: 1. - Virág3)
2007. júl. 15. 12:54
Te, mért nem ülsz vele le megbeszélni a dolgokat? Talán attól félsz, hogy nincs is igazad?
2007. júl. 15. 10:47

Csak egy kérdésem lenne!Mindenki csak pasik miatt csalódott a barátnőjébe?

Tegye mindenki a szívére a kezét.Fordított esetben,ha a szerelem belemarkolt volna a szívetekbe,akkor mit tetetek volna?

Hagytátok volna???

12. mazsi-drazsi (válaszként erre: 1. - Virág3)
2007. júl. 14. 23:38

És mióta jársz a barátoddal? Vele beszéltél erről?

Én jártam már így, amíg el voltam nyaralni, a legjobb barátnőm összejött a barátommal. Nagyon nehezen hevertem ki. Évekkel később még próbált a barátnőm lenni, de ezt nem lehet megbocsájtani. Nincs harag most már köztünk, de sose tudtuk ott folytatni, ahol megszakadt a barátság. Még ha akarnám se menne. És azóta eltelt majd 20 év...

11. Virág3 (válaszként erre: 10. - Badonyimariaeva)
2007. júl. 10. 19:33

Hát ez tényleg durva történet!

Hihetetlen,hogy hogy van képük????!

Csalódni egy barátban....Nem tudom felfogni.Undorító.De nem baj,eleve tudhattam volna,hogy milyen is igazából,mikor már kb 10 pasival csalta meg a jelenlegi barátját,akivel mindössze 1 hónapja vannak együtt.Semmit nem jelentett volna neki,hogy a 11. az én párom lett volna.

10. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Virág3)
2007. júl. 10. 19:14

Annak idején én is csalódtam a legjobb barátnőmben.

Nekem az akkor még vőlegényem volt a fiú,ő mesélte el,hogy tőlem ment a buszmegállóba és ott várta éjjel a barátnőm.Felajánlotta magát,engem mindennek lehordott.Ezt a fiúm mind elmesélte.Gondolhatod,hogy kiakadtam!Másnap jött a barátnőm,és ha mi sem történt volna,nem szólt semmit.Vártam a magyarázatára,de napokig semmi.Egyik napon eljött az egyik barátom kocsival,és Irént a" barátnőmet "akit én már nem néztem annak,elhívtuk kocsikázni.Jött is egy szóra,hiszen mindíg f.sz problémái voltak.A srác mellé ültettem,én meg hátra.Jó messzire elmentünk,mikor kérdőre vontam.Mindent bevallott.

Nagyon kikapott tölem,és kitettük az út szélén.

Megérdemelte!

De képzeld el,hogy másnap jött,hogy neharagudjak,legyünk újra barátnők.Volt még bőr a képén!Csak köszönő viszonyban vagyunk.Ilyen nem barátnő!

9. Virág3 (válaszként erre: 7. - 0c97fbb607)
2007. júl. 10. 19:05

Felesleges volt írnom bármit is.

Sose fogom megértetni magam.Hagyjuk is.

Nem volt félreérthető,rosszul fogalmaztam.

Nem félre érthető az,ha a valaki elkezdi simogatni a barátod derekát,és a párod erre azt mondja,hogy rég érzett ilyet,és ezek után 3 napon keresztül jobban érdeklődnek egymás iránt,mint esetleg irántam.

8. anngi (válaszként erre: 4. - Virág3)
2007. júl. 10. 18:40
nem lehet hogy tul reagalod a dolgot vagy talan egy fiu megerdemli hogy vele osze vesz? inkabb nezd meg a dolgott nem a fiu kezdet kivele csak eppen a baratno nem akkar teged megbantani o is hezital mint te?
2007. júl. 10. 18:23

Bocsi!Még túl fiatal vagy.Akkor másképp fogalmazok.

9 évig voltatok a legjobb jóbarátnők.A barátnők attól lesznek azok,hogy őszinték egymással.

A barátnőd jogosan várhatja el tőled ,hogy őszinte legyél vele,és te is ezt várhatnád viszont.

Elveszítenél egy jó barátságot,egy féltékeny gyanú miatt,anélkül ,hogy tudnád mi az igazság?

6. 0c97fbb607 (válaszként erre: 4. - Virág3)
2007. júl. 10. 18:18

Szerintem meg butaság nem tisztázni a helyzetet,mert ahogy írtad is még avval sem vagy tisztában ,hogy mi a helyzet.

Te beszélsz őszinte barátságról amikor még annyi esélyt sem adsz neki ,hogy megmagyarázza,vagy egyáltalán megbeszélhessétek a dolgot????

2007. júl. 10. 18:15
Nagyon fájdalmas dolog egy barátban csalódni.
4. Virág3 (válaszként erre: 3. - Anngi)
2007. júl. 10. 17:55
Ezt semmi képpen.Lehet túl büszke vagyok,de én beszélni sem akarok vele többet.
2007. júl. 10. 17:49
jobb lenne tisztazni az ugyet mert tapasztalatbol beszelek 5 evig nem beszeltem a legjobb baratnomel talan egy tul reaglt dolog miat es egy jo adag buszkeseg miat most bekultunk ki 2 hete:))
2007. júl. 10. 17:19

"A csalódás íja komor erővel röpíti az embert a valóság felé."

Victor Hugo


"Csalódni magunkban rossz, egy barátban borzalom."

Sándor Ferenc

2007. júl. 10. 16:53

Érdekelne,hogy kinek volt ilyenben "élménye",hogy viselte,hogy tette túl magát rajta!

Én most nagyot csalódtam,nagyon nagyot.A 9 éven keresztül legjobbnak hitt barátnőm kikezdett a barátommal.Lehet én értelmeztem félre,nem tudom.De soha az életben nem akarom látni.És anniyra bonyolult a szitu,hogy még csak nme is tudja a lány,hogy mi a bajom,mert,ha elmondanám,csak én alázkodnák meg.Utálom ezt a helyzetet.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook