Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy igaz barátság (?) fórum

Egy igaz barátság (?) (beszélgetős fórum)

1 2
13. bared (válaszként erre: 10. - Bucóka20)
2010. júl. 25. 18:13

szerintem pedig igenis árt... méghozzá mérgezi a lelkedet, kétségbe próbál sodorni...


nálam a barátságra ez vonatkozik: Igazi barát az, akit ha éjjel felhívsz, hogy megöltél valakit, azt kérdezi, hova temessük.

12. Bucóka20 (válaszként erre: 11. - Barát1)
2010. júl. 25. 18:12

Mindenképpen beszélni fogok vele,csak mindig várok..magyarán adok még egy esélyt.Mint más a párkapcsolatába...húzza-halasztja..:-):-S


Az,hogy mióta ilyen..őszintén gőzöm sincs,azt tudom,h az utóbbi időbe már -napi- (minden alkalommal amikor találkozunk) megbánt.

2010. júl. 25. 18:10
Azt írod, hogy az utóbbi időben ilyen, próbálj visszagondolni, hogy mióta és akkor esetleg rájössz, hogy mi történt akkor? Egy beszélgetést mindenképpen megérne, jól dönteni akkor tudnál, hogy mennyit ér ez a barátság, vagy ér-e valamit.
10. Bucóka20 (válaszként erre: 9. - Bared)
2010. júl. 25. 18:08
Azért ezt nem így gondolom,nálam az ellenség mást jelent.Az h nem igaz barát még nem jelenti azt h ártana is nekem.De épp elég ahhoz h nekem -ez- ne kelljen.
2010. júl. 25. 18:07
ha ilyen barátod van, ellenségre sem lesz szükséged...
2010. júl. 25. 18:04
Én úgy gondolom, hogy mindenkinek vannak hibái, ahogyan neki is, nekem is és másoknak is. Lehet, hogy neki ez. Néha így jön ki belőle a féltékenység vagy valami belső feszültség.. nem hiszem, hogy konkrétan rosszat akar, egyszerűen ezt kihozza belőle valami. Azért is gondolom, mivel azt írod alapjában véve kedves, segítőkész. Szerintem nagyon jót tenne neki egy őszinte beszélgetés!! Lehet a fleszínre jönne valami...
7. diderke (válaszként erre: 6. - Viva70)
2010. júl. 25. 18:00

Dettó.

Felesleges erőltetni ami nem megy!

6. viva70 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2010. júl. 25. 17:53
Szia! Szerintem az irigység beszél belőle. Vannak olyan emberek, akik attól érzik többnek magukat, ha a másikat letudják rántani. Ha továbbra is ilyen marad, akkor én felszámolnám vele a barátságot.
2010. júl. 25. 17:52
szerintem létezik,igaz barátság.csak,meglehessen beszélni,a góndókat.agnes1219
2010. júl. 25. 17:51
Most el kell szaladnom,de jövök még vissza.:-)
2010. júl. 25. 17:49
Lehet, hogy csak féltékeny vagy tényleg nem illetek össze, mint barátok.. Beszéld meg vele. Mondd el neki, hogy mi a bajod vele. És kérd meg, hogy változzon meg..
2010. júl. 25. 17:49

Mondd meg neki, hogy neked ez rosszul esik, magyarázd el, aztán ha megérti jó, ha nem akkor ezentúl külön sétáltatjátok a kutyáitokat.

Ne tűrd el a folyamatos negataív dolgokat, nem tesz jót.

2010. júl. 25. 17:46

Rövid leszek,de lényegretörő...kb. 1,5 éve megismerkedtem egy lánnyal,idő közbe elég jóba lettünk.Egyre többet találkoztunk,kutyáinkat együtt sétáltattuk stb stb.


Az utóbbi időbe,mindig csak a rosszakat mondja nekem.Úgy értem,hogy pl. barátomnak nemrégen lett munkája és lehet ki tudna menni Németo.-ba...ez örömmel közlöm bnőmmel,közbe felvetem azt a gondolatot,hogy ki tudja mi lesz a kutyájával,mert nem tudja hova tenni,nincs aki sétáltassa stb.Ő meg rögtön rákontárzik,hogy mi még minek gondolkozunk ilyeneken,hiszen még az se biztos,h megy stb.Érzem,ahogy fortyog és árad belőle a rosszindulat...


Másik..Pár napja új kozmetikushoz mentem..gyönyörűen kiszedte a szemöldöm,ezt bnőm is észrevette..mondta h szép stb..másnap a belebámul a fejembe és cinikus hangon közli,hogy jééé neked már most kikopott a szemöldököd..tiszta kék az egész...

Tudtam,hogy ez nem igaz,hiszen jártam már ennél a kozmetikusnál régebben és sose volt vele gond.

Haza jöttem és első utam a tükörhöz vezetett...mondanom sem kell,h semmi baja nem volt,minimálisan megkopott..(hiszen egész nap a fejemet áztattam),de h nem volt kék az biztos...



Az utolsó történet ami egybe ki is verte nálam a biztosítékot,hogy tudja,hogy kozmetikusnak nészülök.Tudja,hogy milyen nagy örömmel várom,hogy elkezdődjön a suli stb...

Beszélgettünk erről...egyszer csak azt mondja,hogy "ugye tudod ha kozmetikusok nem tudnak megélni?" "az csak másodállás lehet" mondom mivaaan?miért lehetne csak másodállás?!erre ő azt mondja h mert az ő kozmetikusa is panaszkodik,hogy nem tud belőle megélni és h nagyon sokan vannak ezzel így...mondom igen,lehet így van...mérgembe már rámondtam h azért van ez így,mert a kozmetikusod egy sz.r,erre ő elkezdett magyarázkodni...



Nem tudom hova tenni a dolgot,mivel ha ezeket leszámítom,aranyos és kedves.Segítőkész,de ezeket már nem tudom tolerálni.Tudom,hogy vele kellene megbeszélnem,de egyszerűen még nem vettem rá magam.Pedig az egyenesség híve vagyok.


Lehet,hogy féltékeny rám?Lehet,hogy alapból ilyen..?!És így kellene szeretnem?!De már az is megfordult a fejembe,hogy nem illünk össze mint barátok.Nekem ilyen még sosem volt.Nem tudom kezelni ezt a helyzetet!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook