Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy hónapja van spirálom!Természetes, hogy nagyon megvan a menszim? fórum

Egy hónapja van spirálom!Természetes, hogy nagyon megvan a menszim? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. júl. 20. 11:51
Nekem nincsen, de mikor a dokim kérdeztem a módszerekről, ő is mondta, hogy jó a spirál, de nagyon erős vérzése lesz az embernek tőle! Szóval normális!
2010. júl. 20. 11:49

Szia!

Nekem már 3. éve van spirálom, kb. az első 4-6 hónapban nagyon erős is volt a vérzés és sokkal jobban is görcsöltem mint azelőtt.(már úgy voltam inkább levetetem.)

De utána hozzászokik a szervezeted és ha addigra nem lesz probléma vele,helyre áll minden. Nálam így volt.Remélem neked is beválik.

4. Tárnok Mónika (válaszként erre: 2. - Dinuss)
2010. júl. 20. 11:42
Szia!Nekem ez a harmadik napja,de még elmenni se tudok itthonról,mert szó szerint ömlik belölem!
2010. júl. 20. 11:40
igen, mert fokozza a vérzés mennyiségét és idejét is..., de lehet hogy visszafog állni, de nincs sok esélye...
2. Dinuss (válaszként erre: 1. - Tárnok Mónika)
2010. júl. 20. 11:40
Igen!!!Nekem mar egy eve van es minden menzikor egy vagy ket napig baromi eros es utana mintha elvagtak volna.
2010. júl. 20. 11:38

Sziasztok!

Aki tud segitsen,egy hónapja teték fel a spirált most jött meg elöször de retentöen meg van!Ugy félóránként kell cserélni.Ez természetes ilyenkor?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook