Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy fizikailag erős, ugyan akkor kultúrált férfi manapság még vonzó? fórum

Egy fizikailag erős, ugyan akkor kultúrált férfi manapság még vonzó? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. dec. 18. 00:16

Lehet késő van, azért nem kaptál több választ.

Esetleg tedd fel a szavazások kategóriába, kinek tetszik kinek nem a kidolgozott test.


Mondjuk nekem a kidolgozott tetszik, a kigyúrt nem.

Ha választanom kellene egy vékony, vagy egy kigyúrt között, a vékony mellett döntenék kinézetre, ha intelligenciában, kedvességben teljesen egyformák lenének.

2013. dec. 18. 00:15
Nem, máglyára vele.
2013. dec. 18. 00:14
A fiatal nők szeretik a nagydarab,erős férfiakat.Környezetemben ezt látom.
5. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2013. dec. 18. 00:14
Huuu, mar nagyon eccaka van, osszvissza irkaltam, jo ejt :)
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 1680254855)
2013. dec. 18. 00:13

Hogy a viharba ne volna vonzo? En ferjem szinten mernok es alapbol izmos, amire szedett fel plusz izmot (meg miota "jol tartom" nemi hajat :) na, de szepen nezne ki, ha egyszalbel volna. Anyukam a gebe palikra mindig azt mta, aterzik rajta a carszag, mar bocsanat :)

Szval, elso blikkre aki ek az ugrik be, magara vessen!

Nalunk az elso randi vacsi volt es mar ott lejott, hgy ertelmes, egyszoval, aki ilyen eloiteletekkel van iranyodba, azzal jobb, ha nem is foglalkozol. Sok sikert!

3. 1680254855 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2013. dec. 18. 00:03

Köszi a véleményed.

Azonban én alapból erős alkatú vagyok, és erre rádolgoztam, tehát nem "nem gyenge" vagyok, hanem kimondottan olyan erős kinézetű, akiről "az ugrik be".

2013. dec. 17. 23:56

Harmincas évek alatt elég kellemetlen lenne, ha fizikailag gyenge lennél.

A sportos, kidolgozott test gondolom nem gond senkinél, maga a személyiség a mérvadó.

A mozdulatok, a modor, a tekintet és ha megszólal valaki, mit ejt ki a száján.

2013. dec. 17. 23:46

Azért nyitottam ezt a fórumot, mert a címbeli kérdésre tényleg kíváncsi vagyok.

Úgy vettem észre, hogy aki fizikailag szeret adni magára és "agyilag is képzett", azt csak a kinézete alapján ítélik meg: "izomagyú"

Szeretem, hogy komfortos vagyok a testemben és szeretem a nyelveket, a zenét, a szakmámat (mérnök vagyok).

Mivel a testépítés a hobbim, ami nyilván látszik is rajtam, minden nő (30 alatt vagyok) csak a külsőt nézi és "akként is kezel".

Elnézést, nem tudtam máshogy kifejezni.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook