Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy fiatal felnőtt ember, aki történetesen nő, hogy teheti... fórum

Egy fiatal felnőtt ember, aki történetesen nő, hogy teheti... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 86. - Ghost👻)
2023. okt. 6. 15:30
Mert mondjuk családtag? Téged nem zavar ha vki olyat bántanak, aki számít neked valamit ebben a hitvány életben?
87. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - 289ed6915f)
2023. okt. 6. 15:29
Hány ilyen népi bölcsességgel vagy még betárazva? Lődd el egyszerre mindet, aztan többet nem kell jönnöd. :)
86. Ghost👻 (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 15:28

Tételezzük fel,hogy igaz ès valakit levènkváztak melletted, ráadásul egy nála fiatalabb.

2 kèrdèsem van.

-mi közöd hozzá?

-mit ütöd bele az orrodat?

Márcsak ezèrt sem hiszem,hogy 40-es vagy.

Ha igen akkor viszont szánlak. Egy unatkozó 70-es veszett el benned...

85. 289ed6915f (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 15:27
Tudod drágám, ha a 💩-t felrakják a polcra, mindjárt lekvárnak képzeli magát.
84. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 83. - Ghost👻)
2023. okt. 6. 15:27
Nem rád gondoltam. Randomvalakire. Te nem tudom hány éves vagy. Nem árulnak el a szavaid. De az övé árulkodóak. És most nem illetném jelzőkkel mert megint jön, oszt letámad. Aztan ez is egy végtelen love story lesz. :)
83. Ghost👻 (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 15:24

Honnan tudod,hogy fiatalok vagyunk??

Egyébként nem idegbeteg vagyok csak egyszerűen nem vagyok kedves.

82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 81. - Ghost👻)
2023. okt. 6. 15:23
Én csak épp hogy elmúltam 40. :) Semmiféle tiszteletet nem várok. Csak mondjuk alapból annyit hogy tiszteljenek meg azzal hogy nem neveznek kamusnak, csak azert mert valamit ismeretlenül írok ki. Ha mar adott a lehetőség, miért ne éljek vele? Ennyi erővel egy idegennel vagy egy bolti eladóval se állj szóba, mert lehet kamuzik. :D Beteg ez a világ, úgy ahogy van.
81. Ghost👻 (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 15:18

Az egèsz fórum egy hiszti.

Tiszteletet vársz?

Tègy èrte!

Nem kapsz? Oka van!

A hiba benned ès nem abban aki nem ad tiszteletet.

A korod pedig nem ok. Senkit nem érdekel!

2023. okt. 6. 15:17
Ennyi idegbeteg fiatalt, ami most van. Pedig a legszebb kor. Élvezni kéne.
79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Ghost👻)
2023. okt. 6. 15:15

Melyik része volt hiszti? Csak leírtam amit érzek. Gondolok. Tök nyugodtan. Most még betűhibát se ejtettem. :)

Hiszti az amit ez a randomvalaki művel. Az ő megjegyzéseire már nem is válaszolok. Mert kész katasztrófa. Hagy forrjon csak magába. Lehet a szomszéd csaj az, mert ő pont ilyen. :D

78. 289ed6915f (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 15:11
Fogd fel, hogy attól még, hogy 90 éves matuzsálem korú vagy attól meg nem jár neked az automatikus tisztelet! Te tudsz normálisan viselkedni? Ha nem, ne várj elismerést.
77. Ghost👻 (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 15:07

Most mi ez a hiszti??

Ezèrt IS tiszteljenek a fiatalabbak?

76. 289ed6915f (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 15:07
Te vagy a vén nyanya, akinek beszólt a 20 évvel fiatalabb csajszi, egyébként teljes joggal és most végigsírod egész hoxát.
75. 289ed6915f (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 15:05
Most már tedd magad takaréklángra. Kezdesz sok lenni..
74. 289ed6915f (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 15:05
Most máe tedd
73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - Amaunet)
2023. okt. 6. 15:01
Bocs, nem neked ment, Amaunet.
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - Amaunet)
2023. okt. 6. 15:00
Az ironiát bírom. Ha valaki jól használja a humort, nálam nyert ügye van. Az őszínteséget is. De azt nem, ha valaki hátulról támad. Ha kamuzással, hazugsággal vádol, csak azért mert nem tudja kipletykálni másokkal a dolgaim. Vagy nem tud utánajárni a dolgoknak hogy igaz-e. Miért kamuznék valamiről ami nem történt meg? Ha mar ekkora a fantáziám, meg időm is mint a tenger a hülyeségre, akkor inkább regényt írnék, az még talán hozna is valamit a konyhára. Nem, nem kamuztam drága Smaragdzöld. Nem is fogok. Nyugodj meg. Se névvel, se név nélkül.
71. Amaunet (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 14:17
Mindegy... úgy látom csak olvastad a szavakat. Mert ennek semmi köze ahhoz, amit írtam.
2023. okt. 6. 14:12
Egymással az egymással. Na, ezt jól megaszontam. Csak kezdek kijönni a sodromból, úgy néz ki. Pedig én tényleg tökre nyugodt ember vagyok. Gyógyszer nélkül is. Mondjuk nem nehéz, mert tök alacsony mindig a vérnyomásom. :)
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - 289ed6915f)
2023. okt. 6. 14:08
Szerintem nem gázabb mint te. Én legalabb nem hisztizek ilyen marhaságokon ész nélkül, mint te. Hány éves vagy? 10?
68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - Amaunet)
2023. okt. 6. 14:07
Kikérem magamnak ezt a hangot! :) Nem vagyok öreg. Nem rólam van szó. Már írtam. A sztori se kamu. Semmi se kamu. Csak itt tök szemetek egymással az egymassal, ahogy megfigyeltem. Itt jött össze a net krémje. :) De azert néha feldereng a nap a felhők között, mert mindig akad egy-két kivétel. Nem az aki megerősít abban amit gondolok, hanem ahogy inkább válaszol. Az írás maga a tükörképed. Nem is tudom ki mondta ezt. És nem a neved. Mit árul el egy becenév? Egy fantázianév. Pláne ha új az illető. Szerintem semmit.
67. 289ed6915f (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 13:59
Ráadásul aki nem ért egyet veled, azokat mind lebutázod, meg itt hisztizel és kötekedsz minden válaszolóval. Ezért járni ki neked a tisztelet, alanyi jogon? Nem csodálom, hogy nem adod emellé a neved. Ahogy azt sem, ha olyan rondán elküldött téged valaki a sunyiba. Megérdemelted! Gáz vagy...
66. 289ed6915f (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 13:56
Miért nem névvel írtad ki akkor a fórumodat? Gyáva vagy?
65. Amaunet (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 6. 13:56

Szerintem le kéne szoknod a Tények című horror műsorról.:)


Régen is előfordultak ilyen esetek, csaak nem lett belűlük hír az interneten, tévében és nem juthatott el mindenkihez. Nem kéne ezeken stresszelned magad.


Régen sem köszöntek előre senkinek városon. Falun igen, de ott ma is köszönnek.


Te most csak magadban puffogsz és szerintem az a problémád, hogy nem tudod elfogadni, hogy öregszel, mint mindenki más.

2023. okt. 6. 13:51
Hello, mert mit változtat a név? Ha névvel írom ki honnan tudod hogy nem vagyok kamu? Ismersz engem? :D Tudod az ilyen kis hülyeségeidből áll össze bennem rólad egy kép. Pedig én aztan nem ismerlek. ;)
63. 289ed6915f (válaszként erre: 62. - Smaragdzöld 🐉)
2023. okt. 6. 13:50
Nem kéne úgy tenni, mintha egyedül én bomlasztanám ezt az oldalt. Én vagyok kikiáltva bűnbaknak, de én legalább vállalom, hogy troll vagyok. Míg a többi troll anonim gyártja a fórumait, engem kiált ki patásördögnek és ők addig anonim módon sunyiban trollkodhatnak, mert senki sem foglalkozik velük. Aztán mindig ha kiír valaki egy kamufórumot én leszek kikiáltva bűnösnek. Abba kene már hagyni ezt, mert sehova nem vezet ez...
62. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 60. - 289ed6915f)
2023. okt. 6. 13:43

Értettem az előző hozzászólásodból is, hogy csak névvel tudsz fórumokat indítani. Mondjuk azt valóban nem értem, hogy ez hogy létezik, hiszen volt már arra példa, hogy anonim topicban válaszolt valaki az éppen aktuális nickjén, pont amiatt bukott le, és azóta már nem tagja a hoxának. Akarom mondani, azon a nickjén nem. Mert ki tudja, azóta lehet, hogy itt van más néven.

Na, nem is érdekes ez.

Az érdekesebb, hogy akkor hogy is van ez? Más tud anonimként vallomást kiírni, és van nickje is? Nem értek hozzá, egyik embernél miért működik, másiknál miért nem. Tegyük fel, én most vallomást írnék ki. Szerintem minden további nélkül megtehetném. De nem akarok vallani. Semmi szükségét nem érzem. Viszont ha kiírnék egy vallomást, az 1. hozzászólásomban felfedném magam. Vagyis megírnám:

Hello! Smaragdzöld 🐉 vagyok. Így látnám tisztának.


Ha vallomást is csak névvel lehetne kiírni, nem lenne ennyi kamu. Mert annyira felhígult ez az oldal a sok kamu miatt, hogy már szinte nincs olyan téma, amibe érdemes írni.

Téged meg végképp nem értelek, de mindegy.

61. tien (válaszként erre: 58. - Ghost👻)
2023. okt. 6. 13:40

Kedves vagyok .

Egy pontig.

Ha sérelem ér , esetleg igazságtalanság,nincs az az isten aki megállítana.És nem érdekel,hogy kiről van szó .

60. 289ed6915f (válaszként erre: 59. - Smaragdzöld 🐉)
2023. okt. 6. 13:21
Mondom, csak névvel tudok fórumokat kiírni, így nyilván az anonim troll topikok nem lehetnek az enyéim. Egyébként meg ha ennyire zavaróak a kamuk, akkor a vallomásokat is úgy kellene beállítani, hogy csak névvel lehessen kiírni őket.
59. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 56. - 289ed6915f)
2023. okt. 6. 13:15

Találva érzed magad?

Írhatnám, hogy nem rád gondoltam, amikor azt említettem, hogy volt itt már valaki, aki pont olyanokat szokott írogatni, mint a mostani vallomástevő. De nem írom, mert van bennem gerinc. Igen, rád gondoltam. De ez nem jelenti azt, hogy bármivel gyanúsítottalak volna. A több mint 700 hsz-t megért alibis már lebukott, még csak nem is céloztam arra, hogy te írtad ki.

Valami miatt magadra vetted mindazt, amit az 51. hsz-ben írtam. Nem kellett volna. Nem gyanúsítottalak semmivel, csak azt vedd magadra, ami valóban rád vonatkozik a lent írottakból.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook