Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy éve nem iszom alkoholt, kevesebb rossz döntést hoztam,... fórum

Egy éve nem iszom alkoholt, kevesebb rossz döntést hoztam,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 20. 21:44
A "száraz November" amit mindenki most tart be! 🍺🍻🍻🍻🥂🥂🥂🍷🍷🍷🍸🍸🍹🍹🍹🍾🍾🍾🍾
29. krisztikrisz (válaszként erre: 10. - Globus)
nov. 18. 15:45

Én meg a töményeket nem szeretem. Nem tudom mi a jó abban hogy égeti végig a nyelőcsövedet és nem érzel semmit, csak a tömény alkohol "ízét".


Én élvezeti fogyasztó vagyok, legyen édes, finom, gyümölcsös, szóba jöhet a pezsgő és a bor is.


Az égetett szesz olyan, mintha gyógyszertári alkoholt döntenék le a torkomon, csak arra jó hogy kikészítse az embert.

nov. 18. 12:21
rossz egy alkesz szülővel együtt lakni és nekem szinte minden rokonom alkesz igaz apai ágon
nov. 18. 12:18
csak ha lesz gyereked vagy gyerekeid nehogy tönkre tedd az életüket mert az bűn
nov. 18. 12:17
ha alkoholista voltál keveset se szabadna mivel nem tudnád vissza fogni magadat és egyre többet innál de a te életed a te döntésed
nov. 18. 12:15
bocsánat nem olvastam el rendesen alkoholista? voltál vagy csak ittál de mértékel?
24. globus (válaszként erre: 23. - Fincsi5)
nov. 18. 12:14
Fél decinél kicsit több. Olajozza, különben nem tud elindulni 🙂
23. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Globus)
nov. 18. 12:11
Heti másfél? Akkor a napi fél? 🤔
22. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 18. 11:53
Igyál. Mértékkel. Nem muszáj hülyére inni magad. Vagy igen?
nov. 18. 11:47
meg cigizni stb
nov. 18. 11:46
ja és egészséges vagyok az epilepszián kívül meg a laktóz érzékenységen kívül minden szervem egészséges szóval nem éri meg alkoholizálni
nov. 18. 11:42
amúgy annyit hozzá teszek hogy én ezek miatt nem is innák meg lehet hogy én is az lennék sőt epilepsziás vagyok nem is szabad vagyis szabadna de nagyon nagyon keveset
18. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 18. 10:35
Vagy 20 éve nem iszom alkoholt, és a szociális életem még mindig ugyanolyan jó, szerintem magaddal foglalkozz kicsit, ha anélkül nem tudsz felszabadulni...
17. baa1be2f84 (válaszként erre: 14. - Globus)
nov. 18. 10:09
akkor már olyat vegyen amibe nagyon nagyon kevés az alkohol
nov. 18. 10:08
apám születésűnk előtt ivott de már nagyon nagyon rég lemondott meg a cigiről is ezt azért írom mert csak akarni kell
nov. 18. 10:04
Ne tedd anyámnak tönkre ment a mája meg halt igaz vér mérgezésbe de tönkre is ment neki illetve tönkre tette előtte az életemet meg a testvéreimnek ide oda járkált házakhoz részegen minden rosszat mondott rólunk meg többször el hagyott igaz ez az alkoholizmushoz nincs köze
14. globus (válaszként erre: 12. - Tumbo2)
nov. 18. 10:03
Good marketsben van puncs aroma. Nagyon illatos, fincsi sütiben.
nov. 18. 09:49
Én is nem bajt irtam. Mindenki maga tudja, mi jó neki. Mondjuk én alapból és rutinszerűen nem bajt nyomok.
12. tumbo2 (válaszként erre: 10. - Globus)
nov. 18. 09:05
a pezsgőt kimondottam utálom,meg a rumot is,gyerekkorom óta kísért a szaga. persze van olyan süti,amibe kell,azért találták föl a rumaromát.abban nem zavar.
11. tumbo2 (válaszként erre: 10. - Globus)
nov. 18. 09:02
pálinkát ezer éve nem ittam,utoljára a barátnőm férje kínált meg bodzapálinkával.de mivel akkor gyógyszert szedtem,nem fogadtam el.aztán a névnapomra hoztak egy kis üveggel.
10. globus (válaszként erre: 5. - Krisztikrisz)
nov. 18. 08:53
Nálunk szilveszterkor bontunk pezsgőt, de mikor ketten voltunk, még azt sem. Egyszerűen nem szeretjük, nem ízlik. Egyiket sem. Férjem hordószámra főzet körte-szilva-barack-cseresznyepálinkát úgy, hogy meg sem kóstolja, mindre van vevő. Elborzadva gondolok rá, hogy valaki heti másfél liter töményet bepuszil, szerinte "nem sok".
9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 18. 08:36
Fiatal koromban mikor cigarettáztam és kezdtem sokalni a ráköltött pénzt, kiszámoltam mennyit füstölök el 1 évben. Sokkolt az összeg. Következő gondolatom az volt, mi az amit mindig is szerettem volna, de nem volt rá pénzem. Kitaláltam gyorsan, hisz sok ilyen volt. Az új cél eléréhez elég erős volt a motiváció. Nem cigiztem tovább és mennyivel jobban jártam! Nem csak anyagilag, egészégileg is.
8. c4da557d31 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 17. 22:01
Tovább élsz, ha esetleg ezen múlik...
nov. 17. 22:00
Nekem a céges buli a kínszenvedés alkohol nélkül, amúgy egész jól bírom a tilalmat.
6. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 17. 20:42
lehet más társaság után kéne nézni, ésd akkor inni se kell, meg a szociális életed is izgi lenne :) win-win
5. krisztikrisz (válaszként erre: 4. - Globus)
nov. 17. 19:40
Én bizony nem iszom rendszeresen, de jól esik.
4. globus (válaszként erre: 3. - Krisztikrisz)
nov. 17. 19:27
Hát éppen ez a baj. Akinél a néha= a rendszeressel, különben rosszul érzi magát. FI ezt írta le virágnyelven. Nincs pia, nincs élet.
nov. 17. 19:16
Néha jól esik 1-2 pohár bor, én édes-vöröses vagyok! 🍷
nov. 17. 19:03
Tőlem nem bajt kaptál, mindenkinek magánügye, hogy cseszi el az életét. Természetesen, ha nincs melletted egy szenvedő család, akinek muszáj végig asszisztálni a hülyeséged.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook