Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy év alatt tíz kilót sikerült csak fogyni. fórum

Egy év alatt tíz kilót sikerült csak fogyni. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Libikóka)
2022. márc. 31. 10:06

No látod, ezt nem tudtam. Köszi!


Ezt a pár napos ch-emelést én is kipróbáltam. No nem úgy, hogy akkor majd egész nap csak édes-habos sütiket eszünk, csak 1-1 kiflivel vagy zsömlével megemelni a korábbi napi adagot... Működik.

2022. márc. 31. 09:59

Tipp: keres valahol egy 10 kg-os súlyt és emeld meg. Miután megtörtént mosolyogj, hogy ezt már nem kell cipelned, és tedd le ;)

Sajnos egy 100 g-os Oreós Milkában 558 kcal van. Ezt 5 perc alatt el lehet fogyasztani. 8 km-t futottam valamelyik nap, az alkalmazásom azt írja, hogy 575 kcal-t égettem el. 45 perc alatt.. Sajnos van, hogy nehezebben megy le, mint ahogyan feljön, de ne veszítsd el a motivációd, ahogyan mások is mondták, talán picit változtatnod kell, ha nem vagy megelégedve, de ne add fel!

12. libikóka (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2022. márc. 31. 09:39
Mozgásformát is válthat .A kajára azért nem írtam mert nem tudom mit csinál:)
11. Napsugár8 (válaszként erre: 10. - Libikóka)
2022. márc. 31. 09:26

Ha esetleg hetekig stagnál (valahol azt olvastam), célszerű 1-2 napra megemelni a ch-t, és utána visszaállni a szokott mennyiségre, ettől "felébred" a szervezet.


Állítólag annál a súlynál kezd el tartósan stagnálni, amely súlyt az illető korábban hosszabb ideig tartotta. A szervezet úgy gondolja, hogy "megérkeztünk", és megáll a fogyásban.

Nem baj, egy kicsit pihen, de utána szólni kell neki, hogy helló, gyerünk tovább! :))

10. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 31. 09:08
Jó ez,,10 kg már látszik rendesen,,,estleg ha eddig mindent ugyanúgy csináltál változztass valamit,általában bejön.
2022. márc. 31. 09:05
ne keseredj el,ez igencsak szép eredmény!!
8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 31. 08:10
Tökéletes! Anno nálam is nagyon lassan ment, megy le, nem is baj. Csak szépen, minden idegeskedés nélkül csináld, tedd, amit eddig is tettél. Jó ez így. Légy büszke magadra már ennyiért is, és főleg, hogy volt, van kitartásod és nem hagytad abba. Ügyes vagy.
7. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 31. 08:08
Ügyes vagy! Folytasd, és a következő évben is lemegy legalább 10 kg, csak legyél kitartó és türelmes!
6. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 31. 07:54
Nem rossz az.
2022. márc. 31. 07:53

Ha azt írod, hogy csak, akkor gondolom nem ennyi volt a cél.

Nem kevés az!


Ne add fel! Változtass még egy kicsit és lemegy az összes.

2022. márc. 31. 07:24
Szerintem teljesen jó, ügyes vagy.
2022. márc. 31. 06:54
Teljesen reális.
2022. márc. 31. 06:52
Nézz erre úgy, hogy a pohár félig TELE (nem pedig üres)! A lassú fogyás hatalmas előnye lehet, hogy a bőrödnek volt ideje visszaállni, nem lóg! Hajrá, folytasd, ne add fel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook