Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy 4 hetes babának, hogy kellene telnie egy napjának? fórum

Egy 4 hetes babának, hogy kellene telnie egy napjának? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2011. ápr. 5. 10:21
Annak a gyermeknek akinek fáj a hasa,annak ölben is fáj...
2011. ápr. 5. 10:20
Próbáld meg,hogy becsavarod plédbe,úgy,hogy a kiskezei is belül vannak,és oldalt leteszed.Van olyan baba,amelyik ettől biztonságban érzi magát,de fontos,hogy a kezei is belül legyenek.3 óránként etesd!És körülbelül egy időbe fürdesd!Kell neki a napirend!
10. Abigél (válaszként erre: 4. - Majmocska)
2011. ápr. 5. 10:19
Mintha ismerős lenne... :-D
9. Kismanó86 (válaszként erre: 4. - Majmocska)
2011. ápr. 5. 10:17
Ellent mondok. Az én Lányom szinte sosem sírt. Az elején fürdés előtt és után, közben sosem, meg volt 1-2 hasfájós esténk, na akkor. De nem volt jellemző.
2011. ápr. 5. 10:17

Azért érdekelne, mert nálunk valahogy minden nap káosz.

Képtelenség napirendet követni. Több gond is van. Nem alszik nappal, még akkor sem ha látszik rajta, hogy hulla fáradt, és ha nem vagyok ott vele, vagy nem fogom az ölemben, akkor ordít.

Az esti lefekvés előtt pedig 2,5 óra alatt lehet csak álomba könyörögni.

Ráadásul hasfájós a babám, így a délután kész rémálom, ha előjön a hasfájás.

A fürdetés is elég sanszos. Általában délelőtt kell fürödni, mert ha délután vagy este szeretném fürdetni, akkor teljesen kikészíti magát, annyira ordít, és vagy 2 órán át kell nyugtatgatni.

A másik kérdésem: Fürdés után, ha kiveszem a vízből pisil. Így három törölközőnk van, és naponta mosom a pisiset. Nem lehetne ez ellen tenni valami? Próbáltam már egyből pelusba tenni, de nem tartom egészségesnek, hogy a csupa víz gyereket egyből csomagoljam be pelenkába.

Mit csinálok rosszul?

2011. ápr. 5. 10:17
az én kislányom evett-aludt-evett-aludt:) nem igazán sírt és sokat aludt:)
6. 08a4eb16b7 (válaszként erre: 4. - Majmocska)
2011. ápr. 5. 10:16
Hál'istennek az Én gyerekem megkímél ettől :-D
2011. ápr. 5. 10:16

Hát gondolom javarészt alszik. Nálunk emlékeim szerint:

Reggel 6-7-8-kor volt kelés. Persze előtte éjszaka egyszer. Onnantól kezdve 3 óránként evett, evések között volt, hogy végig alust, volt, hogy ébren volt és utána aludt. Esti fürcsi előtt már nem nagyon aludt, de ott nem is telt el 3 óra. Ahogy az etetésektől kijött, de olyan 8-9 között fürcsi, evés, alvás.

Délután mindig sétáltunk egy nagyot.


Mire vagy kíváncsi? Vagy nálatok mi a gond, amiért kérdezed?

4. majmocska (válaszként erre: 2. - 08a4eb16b7)
2011. ápr. 5. 10:14
:) gyerektől függ, van amelyik ordít-üvölt-ordít-bőg-eszik-üvölt-picit alszik-üvölt-bőg-eszik és így tovább...
2011. ápr. 5. 10:13
eszik, alszik, ordít, mindeközben becsinál.........kb ennyi :))
2011. ápr. 5. 10:11
ordít, eszik, alszik, kakil, ordít...fürdés, evés, alvás, ordítás stb...
2011. ápr. 5. 10:10
Egy 4 hetes babának hogy kellene telnie egy napjának?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook