Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy 3 éves gyermek tudja mi lehet a szédülés? fórum

Egy 3 éves gyermek tudja mi lehet a szédülés? (beszélgetős fórum)


2016. júl. 30. 15:20

Az enyém elkezd pörögni és közli,h szédül..3éves.

Én ebből arra következtetek,hogy tudja mit jelent

12. 41b7982b83 (válaszként erre: 9. - Nicator82)
2016. júl. 29. 14:05

Meg például az én lányom arra is képes, hogy hapcizást imitáljon látványosan, miközbe nem is tüsszentett, csak színészkedik. :D

Én nagyon allergiás vagyok gyakran tüsszögök, engem utánoz.

Szóval ilyen is előfordulhat, látszik az ha igazi az amit csinál, vagy csak előadás, 3 évesen nagy színésznők, hát még később. :))

11. Nicator82 (válaszként erre: 10. - Aryana)
2016. júl. 29. 13:24
Feltétlen beszélek orvossal,lehet Ő is vérszegény :(
10. Aryana (válaszként erre: 1. - Nicator82)
2016. júl. 29. 09:45

Nekem volt gyerekkoromban szédülés, már nem emlékszem, hogy pontosan mennyi idős voltam, de iszonyatosan szédültem. Annyira, hogy a szemem is forgott és olyan rossz volt, hogy sírtam nagyon :( Ez a rossz élmény nagyon megmaradt bennem... orvoshoz mentünk és injekciót kaptam.


Én is nagyon rossz evő voltam akkor és mint kiderült nagyon vérszegény :(

9. Nicator82 (válaszként erre: 8. - 41b7982b83)
2016. júl. 29. 00:16
Mondjuk vigyorogva mondta az tény és ugràlt tovàbb :)
8. 41b7982b83 (válaszként erre: 1. - Nicator82)
2016. júl. 28. 23:54

Az én lányom is 3 éves, gyakran mond olyan dolgokat amiket tőlünk is hall, pl fáj a fejem, fáj a hasam, vagy épp jajjajj bibis, közbe sehol semmi, csak színészkedik látványosan.

Ha valóban rosszul lenne, akkor látnád, hogy elesik, elszédül és kifekszik vagy pl neki megy valaminek ügyetlenül, akkor valóban szédülhet.

Meg ha 1-1 ilyet többször hall a környezetébe, ő is előadhatja, mutogatva, közben csak azt akarja kimutatni, hogy ő ezt megtanulta, vagy figyelmet akar. :)

Ha ilyen van a külső jeleket figyeld, ami utal arra, amikor valaki szédeleg, ájulna, olyankor nem fog boldogan jó kedvűen futkározni, ugrálni az tuti.

2016. júl. 28. 23:43
4 nappal ezelőtt mondta egyszer akkor lehet nem evett eleget,sajnos rossz evő nagyon :( ma megint mondta de előtte ugràlt össze vissza
6. Magdalénia (válaszként erre: 3. - Nicator82)
2016. júl. 28. 23:17

Miért? Cukorbeteg?

Ha nem, akkor indokolatlan, hogy leessen a cukra.

Eszik, iszik rendesen?

5. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Nicator82)
2016. júl. 28. 23:12
Nem tapasztaltam hasonlót ebben a korban. Biztos, hogy elviszed orvoshoz, de ha addig még egyszer mondja, állítsd fel, ne fogódzkodjon, figyeld az egyensúlyát. El ne essen!
2016. júl. 28. 23:09
Tudhatja azt akár egy 2 éves is, hiszen pl. forgószékben megpörgeted vagy kezénél-lábánál fogva forgatod-pörgeted, vagy játszótéren beül abba a forgós valamibe, akkor simán meg is tapasztalja a szdülést és adott esetben mondhatja is, hogy szédül.
3. Nicator82 (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2016. júl. 28. 23:08
Védőnőt kérdeztem, ő azt mondta leeshetett a cukra.
2016. júl. 28. 23:07

En kisfiam 3 es fel. O akkor kezdte el mondogatni,mikor nalunk volt anyukam es szinte mindennap elmta, mennyire szedul. Aztan a kisfiam is razenditett: "most nem fogom elpakolni a jatekaimat,mert annyira szedulok..."

Szval, nalunk nem komoly :)

Kerdezd ki reszeletesebben, hgy mit erez meg vagy felhivnam a gyerekdokit,mit kell ilyenkor figyelni...

Remelhetoleg, csak megtetszett neki es azert hasznalja.

2016. júl. 28. 22:51
Kislànyom a héten kétszer említette, hogy szédül. Mondtam mutassa meg milyen a szédülés és forgatta a szemét. Vajon tényleg szédülhet vagy tőlünk hallotta? Ha szédül vajon mitől lehet? Nàlatok fordult ilyen elő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook