Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egri vagy Eger környékén élő nők, barátkozzunk. fórum

Egri vagy Eger környékén élő nők, barátkozzunk. (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 22. 17:57
Napsugár,mivel nem tudok mindig vidám dolgokról írni,sőt sajnos több a rossz mint a jó kérlek lépj ki. köszi.
2022. ápr. 22. 16:50
8. andi6020 (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2022. ápr. 22. 16:35
De jó, hogy a kluboddal ellentétben itt megengeded neki.
7. Bless the child (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2022. ápr. 22. 16:24
Remélem, hogy tényleg nem ismerted meg. Ez még a jobbik verzió.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2022. ápr. 22. 14:49

Tévedsz kedves. Ne aggódj. A saját fórumába azt ír, amit akar. Ha nem tetszik, majd nem beszélgetek vele tovább. Ennyi. Ez az ő fóruma, ő határozza meg, hogy miről folyik a beszélgetés.

Ez nem jött be!

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Tünci3)
2022. ápr. 22. 14:12
Tüncike, ide is csak vidám dolgokat írj ezután, nehogy gond legyen belőle. Tudod, napsi nem szereti, ha valaki leírja a bánatát, vagy elpanaszolja a gondjait.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Tünci3)
2022. ápr. 22. 11:42

Dehogynem ismertelek meg. :))

Nem mentem le, itt ma reggel elkezdte, talán holnap már nem esik.

Főztem, ill. sütöttem rántott káposztát és mellé krumplit ebédre. Maradt még belőle egy evésre való, jó lesz holnapra.

Bekajáltam, majd most pihenek egy sort. Majd délután valamikor még előkerülök.

3. Tünci3 (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. ápr. 22. 11:28
Szia.Nem ismertél meg? Mi már tagok voltunk egy beszélgetős klubban. Itt is eléggé be van borulva. Nekem muszáj mennem kontrollra meg vásároln i ezt-azt. mindegy viszek esernyőt,meg az átmeneti kabátom vízlepergetős. Lementél kicsit?
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Tünci3)
2022. ápr. 22. 08:13

Egy kicsit idősebb vagyok nálad, és eléggé távol élek tőled, így a közös program nem igazán fog összejönni. De azért szívesen beszélgetek veled bármiről, ami éppen adódik. Legyen az időjárás, sütés-főzés, napi események. Talán majd csatlakoznak mások is.


Itt nálunk most betyárul beborult, lóg az eső lába. Pedig még ma is menni akartam ide-oda. Szerencsére hideg még nincs. Meglehet, hogy csak összekapom magamat, talán sikerül nem megáznom.

Nálad mi újság?

2022. ápr. 21. 13:42
Sziasztok! Szeretnék barátnőket,akikkel lehet néha közös programot szervezni. 43 múltam pár nappal..Egerhez közel,kis községben Novajon élek. Szeretek netezni,zenét hallgatni. De hiányzik egy vagy több barátnő.. Ha gondoljátok,írjatok. Örülnék. Üdv:Tünci

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook