Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egész életemben bántalmazott a családom (főleg verbálisan).... fórum

Egész életemben bántalmazott a családom (főleg verbálisan).... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Yeti70)
márc. 10. 20:56
Ne legyen bűntudatod miatta. :)
18. yeti70
febr. 18. 01:48
Jól tetted.Én is kitiltottam az életemből a tesómat mert évtizedeken át megalázott a szavaival.
17. mignon11 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 30. 17:58
Van saját családod, úgy értem párod gyereked koncentrálj rájuk. Meg a barataidra. Kezd el magadat nagyon szeretni. Úgy értem bánj magaddal úgy mint egy kedves baráttal. Testidegen, de tedd meg. Meglatod egy idő után kitisztul a fejed és az önbecsülést is megtanulod. Ha nem mergeznek és szólnak le folyton, a lelked megteszi hogy kezd jól lenni.
jan. 30. 15:18

Köszönöm nektek.

Tudjátok, rengeteget szenvedtem a lelkiismeretfurdalással, hogy mert mégis csak az anyám/apám. De az egyetlen út, hogy teljesen megszakítom a kapcsolatot velük. 34 éves vagyok, és a mai napig próbálnak bántani. Be kell csuknom az utolsó kiskaput is. Nehezebb, mint gondoltam. De erősebb vagyok, mint ők gondolták.

15. mignon11 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 30. 12:00
Az egyetlen mód. Jól tetted. Lenyugszol átgondolod mit tegyél és kezdj gyógyulni. Sok boldogságot
14. Myra (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 30. 07:42
Sok sikert kívánok, drukkolok neked.
jan. 29. 19:35

Igazatok van, valóban magamat próbáltam védeni, sajnos ez is a traumák következménye. Dolgozom rajta szakemberrel. Emiatt az elnézéseteket kérem.

Sajnos ma nagy fájdalom ért, az utolsó kis reményem is elszállt, és egy olyan ember fordított hátat akiben megbíztam.

Szüleim diagnózisai: nárcisztikus bántalmazó, mérgező szülő, alkoholista.

Nővérem diagnózisa: nárcisztikus bántalmazó.

Ha bárki ilyenben lenne, ne féljen kiállni magáért, bár nagyon nehéz kilépni ebből. Előttem is még hosszú út áll a gyógyulás felé.

12. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 15:44

nem látom,hogy bárki hibáztatott volna,van aki csak rányom és kész

egyébként jól tetted,senkinek nincs joga tönkretenni az életedet,se a családodnak,sem másnak!!!

11. libikóka (válaszként erre: 10. - Srcrss)
jan. 29. 15:35

Köszi.

Azért fura így komolyan venni.

10. srcrss (válaszként erre: 8. - Libikóka)
jan. 29. 15:25
Több regisztráció... Mindig elfelejtenek kilépni/belépni.
9. Amaunet (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 15:23
A kiíró nem te vagy?
8. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 15:22

Sajnálom,,jól tetted.


De miért beszélsz magadról harmadikban?

7. andi6020 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 15:20
Mindig kukorica. El sem olvasom a vallomást.
6. csemár (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 15:12

Nem, nem tudom.

(A kukoricát másért kaptad tőlem.)

5. Enissa (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 15:04

Tudom, mondhatod a lényeget fogtam meg, de a vallomás egyesszám, egyesszemélyben íródott, majd folytatódik, mintha te egy másik személy lennél, véded a FI.-t, vagy magad.

A lényeg, mindenki védje meg a bántalmazóktól önmagát,ha teheti!

jan. 29. 14:30
Helyes, vess is végett a bántalmazó kapcsolatnak.
jan. 29. 14:07
*gondolhatjátok (bocsi, a telóm javít)
jan. 29. 14:06
Aki kukoricára térdepeltetné, tudja, hogy a kiíró min ment át? Gondolom valami trauma érte.. egyből az áldozathibáztatás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook