Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Édesség receptek-SBD és Atkins fórum

Édesség receptek-SBD és Atkins (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Édesség receptek-SBD és Atkins

1 2
17. Sonic (válaszként erre: 15. - Icus)
2006. jún. 22. 10:46
Akkor én biztos szerencsés vagyok - mondjuk mindig is szerettem a húsokat -, de nekem abszolút nem hiányzik az édesség és a gyomorműködésemet is helyre tette ez a diéta, és eszem ágában sincs más étrend szerint étkezni...
16. kisgé (válaszként erre: 14. - Sonic)
2006. jún. 22. 10:41

Szerintem van akinek beválik, van, akinek nem. Különbözőek vagyunk és a hízás is, fogyás is különböző okok miatt alakul ki egyénenként. Viszont a kitartás és akaraterő az minden fogyókúrához kell!:)))))

Gratulálok a -10 kg-hoz, gyönyörű eredmény!:))

15. Icus
2006. jún. 22. 07:58
Teljesen egyet értek veled, csak olvasd el a 6. levelet, amiben leírom a negatív tapasztalataimat, amik sajnos nagyon tutik és nagyon kellemetlenek. (Ezt a fajta diétát 3-szor csináltam, mindannyiszor így jártam.) Az igaz, hogy még mindig jobbak mint a kápasztaleveses foygókúra mllékhatásai. Annál ugyanis a 3.-4. naptól iszonyatosan erős görcsös hasmenésem lett. Na ezt az "élményt", senkinek sem kívánom. (ezt kétszer próbáltam, íszóóóóónyatos volt!!)
14. Sonic (válaszként erre: 11. - Icus)
2006. jún. 21. 13:04
Miből gondolod, hogy a többi diéta egészségesebb? Én megvettem Atkins könyvét, engem 100%-osan meggyőzött, hogy nincs ebben semi egészségtelen, sőt pont, hogy ez az egészséges. Persze az ajánlott téplálékkiegészítőket célszerű fogyasztani (vitaminok, nyomelemek)... Én is az atkinst csinálom, nem vagyok ugyan veterán, de kb 1,5 hónap alatt -10kg szerintem nem rossz eredmény. Ha kirartó vagy és türelmes az atkins tuti módszer...
13. Icus
2006. jún. 21. 12:04

egyből megáll! Nem is kell kenyeret, vagy tésztafélét ennem, elég ha gyümölcsöt( no nem banánt), joghurtot eszem.

A kollégám 1 év alatt közel 30kilót fogyott,úgy, hogy mindent evett amit megkívánt, de mértékkel és négy útán már semmit sem evett. Én próbáltam ezt is ,de nagyon nehezen ment.A "mértékkel" gond van, ha elkezdek enni nem tudom abba hagyni, szabályosan rosszul vagyok, ha nem falhatok fel mindent. Az esti kaja meg megint egy külön téma. Egyszerűen nem tudok leállni róla, fáj a fejem, nem tudok elaludni, ingerült vagyok, ha este nem ehetek.

12. kisgé (válaszként erre: 11. - Icus)
2006. jún. 21. 10:08

Azt hittem, hogy már csak pár kilót kell leadnod, mert akkor van ez.

Hát igen, akor így nehéz, mert kiéhezik a szervezeted, ha nagyon sokáig semmi ch-t nem eszel. Nem is tudom, hogy lehetne ezt kiküszöbölni. Bár az Atkins is egyre növeli a ch adagot, Te is úgy csináltad? Akkor egyből megállt a fogyás, ahogy növelted? Mert akkor még jobban fogyni kéne tőle.

11. Icus (válaszként erre: 10. - Kisgé)
2006. jún. 21. 09:01

Íszonyatossan sok!!!

Karácsonykor felmentem 120-ra. Januártól tudatosan oda figyeltem, hogy mit eszem,egészségesen, kalória szegényen kajáltam. 2 hónapig szinte semmi, aztán meguntam és elkezdtem megint az Athkinst (2éve már csináltam és nagyon bejött, de a hátrányokkal együtt). Ahogy elkezdtem, heti 2-3kilótól szabadúktam meg. 110-nél megálltam, és probáltam megint az egészségesebb diétát csinálni, de megint nem jött be. Most 110-113kg között ingadozok. ha 85-90kilóig sikerülne lemenni, már elégedett lennék. (170cm magas vagyok, erős csonozatú, most sem néznek 90ky-nál többnek, mert "arányosan" vagyok kövér)

10. kisgé (válaszként erre: 9. - Icus)
2006. jún. 20. 15:36

Szia!


Hány kiló felesleged van?

9. Icus (válaszként erre: 8. - Kisgé)
2006. jún. 20. 15:00

Hello!!

Valóban egészségesebbek, de nem indul meg a súlyom lefelé, igaz felfelé sem. Viszont a minimális szénhidrátnál nagyon megindul lefelé.

8. kisgé (válaszként erre: 7. - Icus)
2006. jún. 16. 15:17

Szia!

Az Atkinst csinálod? Mert ehetnél több jó szénhidrátot, hogy ne éhezzen ki a szervezeted. Pl. zabkorpás édességeket, teljeskiőrlésű kenyeret, keveset, olajos magvakat, hüvelyes zöldségeket. Ezek nem hízlnak úgy és egészségesebbek is.

7. Icus
2006. jún. 16. 12:35

Nekem nagyon bejön ez a fajta diéta, szinte olvad ilyenkor lefelé a súlyom( meg a hájam).Csak 3 problémám van vele.

1. 2-3 hét után majd megőrülök az éhségtől, hiába eszem magam dugig,a szénhidrát mentes kajákkal.Szabályosan rosszul vagyok, ha nem ehetek édességet, kenyeret, és szinte falom a szénhidrátot.

2. Ha abba hagyom a diétát úgyan olyan gyorsan vissza szedem a kilókat, mint amilyen gyorsan lement.

3. 2-3 hét ilyen diéta folytatása után a menstruációm mindig kimarad, és amig vissza nem állok a megszokott étrendre, meg sem jön.

2006. máj. 15. 13:18

Vannak ám itt is jó kis receptek...


Fel..fel..feeeeeeeeeel:)

2006. ápr. 10. 17:38

Sziasztok!


Tegnap életembe először vettem ricotta krémet. Az előbb óstoltam és isteni!! Vidéken vettem, tudja valaki, hogy Bp-n hol kapható? Tényleg lehet ezt a finomságot enni még az 1-es szakaszban is??

4. rozsa3 (válaszként erre: 3. - Kisgé)
2006. ápr. 7. 19:15

Sziasztok!

Csatlakozom hozzátok, és én is nagyon örülök, hogy találtam "édességes" receptet. Nekem mint nagy csokifalónak elvonási tüneteim vannak.

Olyan rossz csoki nélkül ... :)

3. kisgé (válaszként erre: 2. - Zse pi)
2005. okt. 26. 16:27

Szia!


Igen, ezek nagyon finik, legalább is nekem!

A zabkorpában 100 grammban van 56 g CH.

2005. okt. 26. 15:21

Szia!

Nagyon jók a receptek, biztosan finomak is.

Látom a zabkorpát elég sűrűn használod, mennyi ch van magában a zabkorpában?

Köszike

Zs.

2005. okt. 26. 11:03
Az alábbi recepteket már mind kipróbáltam és maximálisan átsegítettek diétámon, nektek is ajánlom őket, mert egyszerűek és nagyon finomak. Teljesen csillapítják az édesség utáni vágyunkat. Mindenhová odaírtam, hogy mennyi CH van benne, hogy az Atkins diéta követői is nyugodt szívvel alkalmazhassák- főként nem kezdőknek ajánlott, az tény. SBD diétánál csak a szakaszt vedd figyelembe. g

Ugrás a teljes írásra: Édesség receptek-SBD és Atkins
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook