Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Édes hármas? fórum

Édes hármas? (beszélgetős fórum)


1 2 3
28. **Rita** (válaszként erre: 26. - Roxánalady)
2009. jún. 22. 12:47
Tudom miről beszélsz :(
27. sundance (válaszként erre: 24. - Roxánalady)
2009. jún. 22. 12:47
"elmehetsz, de vissza se gyere kezd pakolni a cuccod" azért mert elmész a barátnőiddel vásárolgatni, dumálni vagy akár bulizni?????? EZ BETEGES!!!! Erről nagyon gyorsan szoktasd le! Így nem lehet bánni senkivel! Add az értésére, hogy te nem a tulajdona vagy! Állj ki magadért, mert teljesen el fog nyomni és a végén azt veszed észre, hogy már mindent csak az engedélyével tehetsz.
26. roxánalady (válaszként erre: 25. - **Rita**)
2009. jún. 22. 12:46
sajnos igy van és ebből nemtudok hogyan kitörni.
25. **Rita** (válaszként erre: 24. - Roxánalady)
2009. jún. 22. 12:44
zsarol
24. roxánalady (válaszként erre: 22. - Sundance)
2009. jún. 22. 12:43
nemtudom mi lesz ennek a vége de már én se bírom ezt sokáig. de viszont annyira szeret és ki is mutatja néha hogy olyankor ezt elfelejtem neki.Még fiatal vagyok én még igényelném a barátnőzést bulizást eljárkálást persze mértékkel.De akkor is ez az állapot nemtudom meddig fog fajulni.Ha meg aztmondja igen elmehetsz akkor utána hozzáteszi hogy vissza se gyere kezd pakolni a cuccod.
23. **Rita** (válaszként erre: 21. - Roxánalady)
2009. jún. 22. 12:40
sundance-nak igaza van ( sajnos)
22. sundance (válaszként erre: 21. - Roxánalady)
2009. jún. 22. 12:37
Ezt ne engedd meg neki! Ez egyre rosszabb lesz és teljesen ki fog sajátítani. Mi lesz a vége, bezár egy szekrénybe, nehogy rád nézzen valaki?
21. roxánalady (válaszként erre: 13. - **Rita**)
2009. jún. 22. 12:35
2éve vagyunk együtt.Hozzáteszem a veszekedések abból adódnak hogy kalitkába zár.Nem mehetek sehova örülhetek ha 1 utcányira elmehetek a bnőmmel ruhákat vásárolni.Ha kérdőre vonom miért nem mehetek az a válasz hogy nagyon szeret és mivel szép nő vagyok nehogy elcsábítson egy másik férfi.ha viszont vele vagyok és elmegyünk valahova ragaszkodik a legszebb legkihivóbb ruháimhoz hogy felvágjon velem.
2009. jún. 22. 12:32

Szerintem ezt mindenki maga tudja! Nekem vőlegényem volt 4 évig. Addig minden rendben volt amíg 2 év után össze nem költöztünk. Na akkor kezdődtek a bajok. Egyszerűen nem illettünk össze. Egy idő után azt vettem észre, hogy én már másfelé tekintgetek... Léptem, mielőtt mégnagyobb baj lett volna. Totál hülyének nézett mindenki. A családom, a barátaim... mindenki! Azt mondták elmentem az eszem, mert hogy milyen jó parti, blablabla... Már ki volt tűzve az esküvő időpontja, mikor nem bírtam tovább és közöltem hogy vége. Oltári balhé volt, de megérte. Utána szenvedtem egy darabig, de mint mondják: minden csoda 3 napig tart. Lecsendesült a vihar és én rátaláltam a jelenlegi páromra, aki azt hiszem igazán mellém való.

Ha nem merek akkor lépni, valószínűleg egy rossz házasság kellős közepén ücsörögnék most, azon töprengve, hogy elszúrtam az életemet.

Ezt azért írtam le, hogy lásd másnak sem könnyű. De néha változtatni kell, hogy után a jobb legyen.

19. **Rita** (válaszként erre: 16. - Csicc)
2009. jún. 22. 12:30
És olyan hihetetlen
2009. jún. 22. 12:29

lehet, hogy túlságosan megszoktad a párod.

Egyhangúvá vállt a kapcsolatotok

2009. jún. 22. 12:16

nehez tanacsot adni, nem is szabad.

neked kellene tudni,hogy es mit teszel.

ha szeretek valakit, akkor a masik ferfit eszre se veszem, pedig van belolul boven, udvarolnak is, de szepen lehet elharitani, es senki nem serul meg.

te mar nem hiszem,hogy teljes szivedbol szereted a mostanit,mert akkro nem kene a masik.


ez oszinte volt.

16. csicc (válaszként erre: 13. - **Rita**)
2009. jún. 22. 12:15
Ez olyan lehangolóan hangzik... :( :)
15. kiscsirke (válaszként erre: 13. - **Rita**)
2009. jún. 22. 12:15
2 évig, szerintem. Tapasztalat.
14. kiscsirke (válaszként erre: 11. - Kiscsirke)
2009. jún. 22. 12:14
Ja, igen, de a párodat ne csald meg.
13. **Rita** (válaszként erre: 9. - Roxánalady)
2009. jún. 22. 12:14

Mióta vagytok együtt?

Állítólag a szerelem az csak kémia és 3 évig tart.

12. csicc
2009. jún. 22. 12:14
A veszekedéseknek mindig van valami oka, nem jönnek csak úgy maguktól. Túl frusztráltak vagytok, nem tudom. Szerintem inkább próbálj erre koncentrálni, és ezt megoldani, nem pedig egy másik pasi után ácsingózni. Ha tényleg szereted a párod, akkor ennyit szerintem megérdemel. Úgy pedig nehéz orvosolni a dolgokat, ha inkább menekülnél. Lehet, hogy ebből is adódik a feszültséged, ami a veszekedések egyik oka (lehet).
11. kiscsirke (válaszként erre: 1. - Roxánalady)
2009. jún. 22. 12:14
Válaszd a másik pasit, amíg lehet.
10. mothertiger (válaszként erre: 1. - Roxánalady)
2009. jún. 22. 12:12

A "jól megvagyunk" elég neked a folytatáshoz a jelenlegi pároddal?

A másik pasiban nem gondolod, hogy csak azt keresed, ami a jelenlegi kapcsolatodból hiányzik?


Egyébként a döntés igazából a te kezedben van, itt senki sem mondhatja meg, hogy mit tegyél! Neked kell döntened. Megerősítésre vágysz, hogy félrelépj vagy szakíts, vagy megerősítésre vágysz hogy folytathasd a jelenlegi kapcsolatodat a pároddal?

9. roxánalady (válaszként erre: 7. - Negedi19)
2009. jún. 22. 12:11
MOst lehet h rávilágítottál valamire..lehet hogy ez már csak szeretet?De nemhiszem..ez még mindig szerelem.
8. **Rita** (válaszként erre: 5. - **Rita**)
2009. jún. 22. 12:05

A Te életed, a Te döntésed :)

Úgy dönts hogy később ne bánd meg

2009. jún. 22. 12:03

Biztosan szereted a párod, főleg ha sokat veszekedtek?

Akkor nem lenne másik pasi:)

Ha érzelmeink kötöttek, nem lehet a másikat is szeretni:)

2009. jún. 22. 12:03
Élj úgy, hogy az neked legyen a legjobb!
5. **Rita** (válaszként erre: 2. - **Rita**)
2009. jún. 22. 12:03
A másik : Nem kéne a párodat megcsalni, ha szereted.Nem "egészséges" kettős játékot játszani
2009. jún. 22. 12:03

A volt férjemmel mi is nagy szerelemmel kezdtük, aztán kezdődtek az égig érő veszekedések. Aztán már csak az volt.

Szerintem ezt nem lehet ép ésszel kibírni hosszú ideig.

Biztos hogy ilyen öregkorra vágysz? Inkább akkor válassz egy nyugodtabb pasit, aki már meg is érkezett.

2009. jún. 22. 12:02

Van egy régi mondás..hogy "sose hadj el valakit akit szeretsz egy olyanért aki csak tetszik, valoszinü majd az is elhagy valakiért aki nek tetszeni fog"


Na jó te nem akarod elhagyni a párod igy nem jellemző rád, csak neghogy ebből fére értés legyen a párod s közted. :(

2. **Rita** (válaszként erre: 1. - Roxánalady)
2009. jún. 22. 12:01
Szerintem: házinyúlra nem lövünk !
2009. jún. 22. 11:59
Adjatoktanácsot légyszi.Van egy párom akit szeretek jól megvagyunk bár a veszekedések néha az égig tetőznek.Van egy másik férfi aki a munkatársam együtt vagyok vele az osztályon ahol dolgozom.Odavan értem és nekem sem közömbös.Amikor van rá lehetőségünk találkozunk beszélgetünk és jól megértjük egymást.Tudom hogy nem volna szabad ilyet tenni a párommal de olyan erős kötődést érzek iránta mint még senki iránt.Szerintem ez egyfajta kisugárzás ami belőle árad de olyan erősen vonz hogy néha elhatalmasodik rajtam az őrület. Ha nemlátom egy napig már rosszul vagyok és nagyon hiányzik.Mégegyszer hangsúlyozom szeretem a párom de a másik férfit meg nemakarom elszalasztani egyszerűen fantasztikus ami belőle árad..Mit tegyek?? Csak őszintén!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook