Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Édes élet- TV2 fórum

Édes élet- TV2 (beszélgetős fórum)


171. zebracsikó (válaszként erre: 169. - Mazsinka)
2013. nov. 2. 14:18

Addig síel, míg nem viheti őket haza a kórházból.

Szerintem sem egy elegáns megoldás, hiszen naponta látogathatná őket, de végülis míg kórházban vannak, addig nagy szerepe nincs.

170. andi6020 (válaszként erre: 169. - Mazsinka)
2013. nov. 2. 14:14

De most miért? Üljön otthon egyedül?

Szerintem ez nem gáz.

169. Mazsinka (válaszként erre: 167. - Zebracsikó)
2013. nov. 2. 14:12
Most őszintén? Normális az ilyen? Értem én, hogy nem kertel, nem játsza meg magát, így kell őt elfogadni, bla-bla-bla. De mégis??? Pár napos babát otthagy az anyjával, hogy síelni menjen? Önző disznó. De nem nekem kell vele élnem szerencsére. És szerintem Pamela nagyon is tudta, hogy mire vállalkozik.
168. andi6020 (válaszként erre: 165. - Davidab)
2013. nov. 2. 14:12

Talán el kellett volna olvasni a cikket.

Legalábbis akkor, ha tovább szeretnéd adni a híreket.

167. zebracsikó (válaszként erre: 165. - Davidab)
2013. nov. 2. 14:10
Már kedden megszült. Berki meg nem otthagyta, hanem visszament síelni...
2013. nov. 2. 14:03
Nem hiszem, hogy otthagyta. Ez a lépése még várat magára. Különben meg lehet, hogy Pamela is úgy van vele, hogy szül egy gyereket, hogy bebiztosítsa magát, mert ezek után úgyis tákolni fogja őket pénzzel. Nem biztos, hogy Pamela itt kizárólagos áldozat.
165. davidab
2013. nov. 2. 13:59

Most mentem ki az ujsagoshoz, es lattam az egyik ujsag cimlapjan, hogy a Pamela megyszult. Es allitolag Berki meg otthagyta.


Ebbol a szempontbol sajnalom a csajt, mert Berki egy orok gyerek, 0 felelossegtudat. Azert egy ilyen tipust fel lehet ismerni par honap alatt, s szulni neki egy gyereket felelotlenseg.


Remeljuk, minden no tanul ebbol, s azt is, hogy senki nem all ossze ezzel a ffival..aki egy novel csinaltatja a fizikai munkat.

164. andi6020 (válaszként erre: 162. - Ae79610b55)
2013. nov. 2. 13:53
Vargáék olyan cukik. Nem tudok rá illőbb kifejezést.
163. Mazsinka (válaszként erre: 162. - Ae79610b55)
2013. nov. 2. 13:31
Kezdetben én sem bírtam őket, de ahogy kiismertem ezt a párost, rájöttem, nagyon jól illenek egymáshoz, és ez a vinnyogás, hiszti csak az életük egy színfoltja, de emelett nem lehet egyik sem egy buta ember. Sokkal-sokkal butább az általad favorizált Berki-Hódi páros. Sznob is, buta is, bunkó is. Nem játsza meg magát, de ez hogy előny-e, hát nem tudom.
2013. nov. 1. 18:24

Jahhh, a Varga páros. :D


hát szerintem elég bugyuta mindkettőjük. :S

De pont ezért is illenek egymáshoz, még az a tromfos szájuk is egyformán áll.

Jézusom! :DDD


A csajt őszintén sajnálom a betegség miatt, hiszen mindannyian lehetünk hasonló szituban, szóval azért nem bántom egy szóval sem.

De amúgy idegesítő a csaj depressziós hangszíne is. Ahogy beszél, ahogy artikulál, szegénykém....olyan furi.

2013. nov. 1. 18:16

Nem naponta követem a műsort, de nézem ha már nagyon unatkozok. :)


Győzőék egy borzasztó buta, primitÍv emberek.

Szinte fáj hallgatni ahogy beszélnek.


Norbiákkal semmi bajom, néha kicsit sok ahogyan a kirakat kapcsolatotukat erőltetik, mert tuti h ez javarészt a jónépnek szól!De ettől függetlenül inkább jótékonykodjon, mert azzal legalább jó, nemes célt szolgál.


Juniorék.....jajj, inkább no comment! Kb Győzőékkal egyszinten mozognak.


Horváth Éva egy nagy csalódás volt, mert azért szakmaiság ide-oda, elég géz h közel/túl 30-on évesen ennyire a hiúság, a külcsin az életcél, a mindennapoban. Bár ő dolga.Egy percet sem cserélnék vele, az tuti. Vénlányos életforma.


Berkiéket csípem, szerintem őszinte fazon!

Kicsit sznob a pasi, de inkább az legyen mint álszent sunnyogó vki.


valakit kihagytam? :D

160. kakukkfű (válaszként erre: 151. - Álommanó)
2013. nov. 1. 15:52
Ha nem tudja, csak előre felkészül, akkor legalább van némi esze, hogy nem égeti le magát.
159. ancsika688 (válaszként erre: 157. - Judy47)
2013. nov. 1. 15:15
Én L.L Junioréknak sem ...
158. álommanó (válaszként erre: 157. - Judy47)
2013. nov. 1. 15:06
Már azon is gondolkodtam, hogy tényleg megjátssza ezt...mármint Krisztián. Ennyire nem lehet valaki ilyen...
157. judy47
2013. nov. 1. 15:02
Sajnálom Cinthyát! nagyon fiatal.Pamela mit vár etől a pasitól,aki vissza megy sielni,mikor már meg van a baba! Sok jót nem jósolok nekik.
2013. nov. 1. 14:58
Jó, de kb. 20 éve érettségizett és azért elég jól tudott dolgokat a Rómeó és Júliáról (szereplők, hol játszódik, stb.)
155. ancsika688 (válaszként erre: 154. - Mazsinka)
2013. nov. 1. 12:44
Szerintem még az sincs:)
2013. nov. 1. 12:13
Győzőnek meg tánciskola? :)
2013. nov. 1. 11:56
Bejja asszonynak érettségije van.
152. Mazsinka (válaszként erre: 151. - Álommanó)
2013. nov. 1. 11:52
Bea értelmesebb, nem is értem, mit keres Győző oldalán.
151. álommanó (válaszként erre: 150. - Mazsinka)
2013. nov. 1. 11:32

Az vicces volt :) Meg mit nevezünk őskornak? Akkor voltak a majmok! :)

Csak azt nem tudom, hogy Bea tényleg tudja a dolgokat, vagy előre felkészül belőle?

2013. okt. 31. 20:48
Győzike és a történelem: "én kívülről fújom a történelmet 1848-tól 2013-ig, különösen a honfoglalást". Az vajh' mikor volt, talán a két világháború közt? :)
149. Mazsinka (válaszként erre: 148. - Andi6020)
2013. okt. 31. 20:46
Ettől is, attól is megy a hasam.
148. andi6020 (válaszként erre: 145. - Mazsinka)
2013. okt. 31. 20:41
Úgy kellett Norbi ebbe, mint egy falat update kenyér :)
2013. okt. 31. 20:41
Junior asszonykáján meg frekvenciát kéne váltani. Most őszintén, nem lehet egy iq bajnok. Jókat derülök azon is, hogy fél a sünitől, a csótánykára meg majdnem az idegenlégiót is ráküldték. Jaj, szegény Lacikának meg víz érte a fejét. Most mi lesz? Anyám, borogass!
146. msc11
2013. okt. 31. 20:38
a Sóbert Nórbit kidobhatnátok, az L.L. Junior szódával elmegy, de valamit kitalálhatnátok neki, mert elég unalmas sokszor. A Viktor maradhat,de több szerepet kéne kapnia Győziéknek meg Berkinek, kevesebb rendezett jelenettel.
145. Mazsinka (válaszként erre: 143. - Andi6020)
2013. okt. 31. 18:08

Tegnap már szinte megsajnáltam a jóembert, hogy annyira pedálozik, hogy mintacsávóként tűnjön fel a színen, hogy hihetetlen. Először volt a bukszavillantás, amikor csakis és kizárólag a kamerák előtt kellett megdobnia a muttiját 100 rugóval. Milyen egy mintagyerek! Aztán a Rékucinak vitte a virágot, a szerelmes levelet, micsoda egy mintaférj! Később az állítólagos haverját és fiát vitte el autókázni, feledtetve (na, persze) velük a gyászt. Az anyjuk még ki sem hűlt, de már a vigaszt keresi, pont ő, hát ki ő??? Na, lapozzunk. Aztán volt mintafőnök, üzletember, aki mindenben a tökéletességre törekszik...bla-bla-bla. Ma jön a gondoskodó, mintaapa szerep??? Tutira. Lenne inkább olyan, amilyen... aki utálja, eztán is utálni fogja. :)


Egyéb: tegnap láttam kibékült Bangó Margit és Rékuci. No,lám, csak reklamálnom kellett. :)

2013. okt. 31. 17:20
Legalább kiütötte volna Rékának a nagy fogait...akkor vihette volna legközelebb őt a taxival fogorvoshoz... Annyira nem bírom az ilyen embereket!!
2013. okt. 31. 09:31
Amúgy sóbinorbi jó cselekedeteiből reklámot meg műsort csinálni, na az az igazán nagy gáz.
2013. okt. 31. 09:08
Jáj, elolvastam én is a cikkeket. Az utolsó hónapban bármikor jöhet a baba, úgyhogy arra apellálni, hogy van még 3 nap szülésig, elég hülyeség. Ez is csak azért volt, hogy nehogy valami úgy legyen, ahogy Pamela elképzelte. Natasa Zselyke? Ez a név nem is volt pakliban múltkor még. Vagy csak nem mondták. Kíváncsi vagyok, mikor kerül adásba.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook