Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eccer volt, hol nem volt... fórum

Eccer volt, hol nem volt... (beszélgetős fórum)

109. csemár
2012. máj. 3. 04:59
Jó reggelt, szép napot!
108. csemár
2012. máj. 2. 04:31

Jó reggelt!

Látom, tegnap MINDENKI majálisozott...

Jó az idő, szebbet kívánni sem lehet! Kellemesen enyhe még az éjszaka is, a nappali hőség elől pedig akármikor be lehet menekülni az árnyékba...

...Én is majálisozni voltam ám! A Kertben! És munkával ünnepeltem (azaz ünnepelTÜK) a munka ünnepét!! ..Folytatódik a GARDEN FITNESS! :-) Igaz, az erős nap nem nekem való, de hát a fák alatt is lehet kapállódzni...

Szép napot!

107. csemár
2012. máj. 1. 05:05

Jó reggelt!

Kellemes, szép majálist!

106. csemár (válaszként erre: 105. - Témarcsi(ka))
2012. ápr. 30. 20:39

Szia, Marcsi!

Köszönöm kérdésed, elég jó; a tegnapinál mindenképpen jobb - de hát azt nem volt nehéz túlszárnyalni.

...Nyári meleg lett hirtelen, örülhetünk neki, végre nincs sár...

Nem is mondod: mit dolgozol? (Ha nem titok...)

Puszi!

105. témarcsi(ka) (válaszként erre: 104. - Csemár)
2012. ápr. 30. 19:53

Köszönöm Márti!

Idén már tudtam ünnepelni....két évvel ezelőtt még nem gondoltam volna...még tavaly sem... Sok időmbe tellett, mire rájöttem, ünnepek és tervek nélkül nincs élet! ....a fájdalom ott van, mar és rág egyre, és néha néha felszínre is kell engedni, mert csak akkor és csakis akkor lehet, ha araszolva is, de haladni előre...

Jobban vagy már?

A mai napod jobb volt, mint a tegnapi?

104. csemár (válaszként erre: 102. - Témarcsi(ka))
2012. ápr. 30. 17:20

Marcsi!

Fogadd tőlem utólag a jókívánságokat a születésnapod alkalmából! Minden szépet és jót kívánok; és még sok boldog születésnapot!

♥ ♥ ♥

Puszi!

103. csemár (válaszként erre: 101. - 04fcdde522)
2012. ápr. 30. 17:16

Nagggyon helyes, Tündérke, csak így tovább! :-D

Hogy szeretem-e a teát? Bizony, szeretem, különösen az áfonyateát!

2012. ápr. 30. 14:44

Sziasztok!

A vasárnapom olyan átlagos volt...de nem rossz, és már az is valami.

Itt ma is nyár van, csodálatos az idő!

Még nem jutottam le a Balaton partra, olyan lustaság vett erőt rajtam, hogy ez már szégyen...

Bizony Mártikám! Szülinapi csokor, és bár "csak" virtuális, nekem mégis nagyon kedves és az utóbbi két év legszebb csokra!

Kissé elhúzódik ez a köhögés, nem? Lehet, hogy nem jó, de talán hasznosabb mégis az orvos!

101. 04fcdde522 (válaszként erre: 97. - Csemár)
2012. ápr. 30. 13:50

Hellóka! :)

Erőteljes javulásba kezdtem! :))

Hát a teát már éppen én is unom,kicsit hanyagolom is,de ha te szereted egészségedre! :)

Olyan jó idő van kint,biztos az is segített! :)

100. csemár
2012. ápr. 30. 03:24
Jó reggelt, szép napot!
99. csemár (válaszként erre: 94. - Access)
2012. ápr. 30. 03:24

Szia, Access!

Bocs, ezeket a jeleket nem értem... (De lehet, hogy a múltkorit is félreértettem...)

98. csemár (válaszként erre: 95. - Témarcsi(ka))
2012. ápr. 30. 03:21

Szia, Marcsi!

Remélem, szép is volt!! (Bár a tiéd! Én ugyanis az enyémmel nemigen dicsekedhetek... Na de elmúlt, hajtunk egy lapot a naptárban, és az élet megy tovább...)

Gyönyörű virágcsokrot láttam az előbb!!! Születésnapi csokor???

Puszi!

97. csemár (válaszként erre: 91. - 04fcdde522)
2012. ápr. 30. 03:16

Csak türelem, Tündér!

...Nálunk már "alakul a helyzet" - írom némi malíciával... (Ugyanis aszonták nekem tegnap, hogy "nem köll több teja"... A köhögés, persze, folyik tovább, bár nem akkora intenzitással, és a kinyilatkoztatásnak, mivel társult hozzá egy "kösz, anyu" is, tkp. örülök, mert azt jelzi, hogy már csitul a baj.) Én is valamivel jobban érzem magam, viszont a teázást nincs szándékomban abbahagyni egyelőre...

2012. ápr. 29. 19:23

Szép estét, jó éjt!

(Hogy nekem ma milyen cifra napom volt! Minél kevesebb ilyet magamnak is, nektek is, akik olvassátok!)

2012. ápr. 29. 15:18
Szép vasárnapot!
94. access
2012. ápr. 29. 05:55

Jó reggelt


(_)o(_)o

2012. ápr. 29. 05:34
Jó reggelt, szép napot!
92. 04fcdde522 (válaszként erre: 89. - Témarcsi(ka))
2012. ápr. 28. 18:28

Szia Marcsi! :)

Köszönöm igazán kedves vagy!

Én Márti új ismerősei közé tartozom és örülök hogy megismerhettelek! :)

Remélem ez a jóidő hatással lesz rám! :)

91. 04fcdde522 (válaszként erre: 87. - Csemár)
2012. ápr. 28. 18:06

Hát én csak c-vitamint szedek,meg homeopátiás (stodált)köhögésre,és igen tea meg méz. Eddig nincs hatás,na de kivárom! :)

Jobbulást nektek is,igen mire szórakozni kell csak jobban leszünk! :)

90. témarcsi(ka) (válaszként erre: 87. - Csemár)
2012. ápr. 28. 16:40

Nálunk is Nagyfiam hónapokig köhögött, persze orvoshoz nem ment. Egy vagyont hagytunk a patikában, vény nélkül kapható gyógyszerekre. A méz meg a tea azért sokat segített. Ez talán a legrosszabb időszak ezen a téren...kinn már jó meleg van, a lakás még hideg, aztán kinn is jön egy kis szél, és már meg is fázik az ember fia/lánya.

Neked is mielőbbi gyógyulást kívánok, meg persze a fiúnak is!

89. témarcsi(ka) (válaszként erre: 86. - 04fcdde522)
2012. ápr. 28. 16:35

Szia Vízi Tündér!

Én "témarcsi" vagyok, Márti régi ismerőse.

Jobbulást kívánok! Gyógyulj meg mielőbb!

Üdv. Marcsi

2012. ápr. 28. 16:33

Sziasztok Lányok!

Mai délelőttöm szépítkezéssel telt...kozmetikusnál voltam. Nagggggyon szép lettem, még annál is szebb. Tegnapelőtt meg fodrásznál! Kicsit jobban érzem magam tőle, de komolyan. A télen annyira elhanyagoltam magam...jujjjjjjj! És nem csak mert nem tellett rá--mert ha akarja az emberlány, akkor azért igenis jut, erre is--hanem mert olyan gyászos hangulatom volt...gödör...elég mély ..de aztán kaptam létrát, többektől is, jelentem kinn vagyok, és mindent meg is teszek azért, hogy kinn is maradjak...mert a legtöbbet még is csak én tehetek saját magamért!

Itt nyár van! 26 fok, tiszta kék ég!

A napokban lesétálok a Balaton partra, imádom nézni a vizet. És, hát sok hiányossága van ennek a városnak, de meg kell adni a "PART" gyönyörű!

Szép napot (továbbra) is mindenkinek!

Marcsi

87. csemár (válaszként erre: 86. - 04fcdde522)
2012. ápr. 28. 16:13

Köszi, Tündér, valamennyivel... Viszont nem mondhatom el ugyanezt a Kicsifiamról, aki változatlanul krahácsol.

Te mivel gyógyítod magad? ...Mert Kicsifiam nem hajlandó sem orvost, sem gyógyszert látni... :-( ...Teázgatunk - ennyi...

Igyekezzél meggyógyulni, mert a jövő héten már majálisozni kell!! :-)

86. 04fcdde522 (válaszként erre: 74. - Csemár)
2012. ápr. 28. 13:27

Szia Márti! :)

Jobban vagy?

Én még nem! :(

De remélem hamarosan a javulás útjára lépek! :)

2012. ápr. 28. 13:05

Faaaaaaantasztikus délelőttöt töltöttem kint! Mikor mentem kifelé, szólt a harang - a reggeli misére -, mikor jöttem haza, szólt a harang - dél volt.

...Egy kicsit takarítgattam a házat, azután meg kézbe vettem "szabadon választott tornaszeremet", a kapát... Földieper, szőlő, liliom, meg "csak úgy" egy kis gyomirtás... Néztem egre, hogy hol van árnyék, mert meleg van nagyon... Kilazult 3 szőlőkaró, azokat is leástuk Nagyfiammal, mikor "meglátogatott"...

...Most ebédeltünk meg, s ezek után - irány a fodrász...

További szép napot!

2012. ápr. 28. 04:52

Jó reggelt!

...Tegnap nem volt kertészkedés...

Más volt a "dolog"! Dolog!!! Tolóablakok előtt, hivatalnokokkal "ügyintézni"... De már muszáj volt rendezni a nyugdíjba vonulásomból következő dolgokat, és a tegnapi napot erre szántam. Hát nem lettem kész vele - csak az egyik felével. Az egészségbiztosítással kapcsolatban még vissza kell mennem, mert nem volt nálam ez-meg-az... (Majd az ünnepek után, addigra "regenerálódom" - mert szervileg megvisel a hivatalbajárás, sajnos, és ösztönösen nem bííííííírom!!! Na de nem baj, aminek meg kell lennie, az meglesz, ha lógó orral, akkor lógó orral.) Aztán még útba ejtettem a könyvtárat, hazafelé pdig betértem a pékhez, hogy majd veszek valamit ebédre. Háááát... itt sem volt szerencsém, már üres volt a pult, eladtak kiflit, perecet, fonott kalácsot, mindent... Maradt a B terv: "Süt a mama, süt a pék, süt a mama három tepsi pogácsát..." Így szól a dal. Ezzel szemben nálunk fonottas lett, 32, amit "belegyömöszöltem" 1 tepsibe. (Szerencsére nem ragadtak össze!) A krumplileves után volt harapni is mit... Délután már nem volt óhajtásom biciklire ülni... Majd ma...

Szép napot!

83. csemár (válaszként erre: 82. - Témarcsi(ka))
2012. ápr. 27. 05:56

Jó reggelt, Marcsi!

Köszönöm kérdésed, még köhögök, sajnos, de majd elmúlik. (Sokan panaszkodnak, hogy elég sokára...)

Szép napot!

82. témarcsi(ka) (válaszként erre: 80. - Csemár)
2012. ápr. 26. 19:45

Szia!

Szóval nyugdíjas lettél! Jó hogy már nem kell "ságváriendre"-ként" konspirálnod...tudod én sokáig nem is értettem mire jó "az". Aztán egy barátom innen (onnan) mondta el. És kertészkedel? Az igazán szép elfoglaltság! Én itt ebben a poros kisvárosban sajnos nem tehetem meg, pedig de nagy kedvem lenne hozzá! Van ez a csöpp kertem, mindig büszke voltam rá, de mióta EBEM van (így csupa nagybetűvel!)--szóval azóta olyan, de olyan...nincs rá szó. Kutyika gondoskodik róla ne kelljen füvet nyírni, virágot szedni..de már nem bánon, mert olyan sok örömöt szerez és olyan sok nehéz percen, órán segített át! Mi az nekem kiaposott ösvények, lerágott bokrok, széttépett liliom csodák? Amikor hazaérek "megesz"! Imádom na!

Jobban vagy? Úgy értem a köhögésed elhagyott?

Minden jót!

Marcsi

2012. ápr. 26. 05:48

Jó reggelt, szép napot.


(Hogy miért? Hát: CSAK!)

80. csemár (válaszként erre: 79. - Témarcsi(ka))
2012. ápr. 26. 05:48

Szia, Marcsi!

Jókat írsz, és jó olvasni a változásokat, amik történtek Veled. Alakul - habár elhiszem, hogy nem könnyű. Mégis, mégis, szép lassan...!

"Alakulgatok" én is... Hogy nyugdíjas lettem, "nevet váltottam" itt a Hoxán, most már vállalhatom, hogy nem Kati vagyok... :-D És "hivatást" is váltottam... Ahogy elterveltem, még jó előre: "Kertész leszek, fát nevelek, kelő nappal én is kelek, nem törődöm semmi mással..."

Indulok most is, hogy még harmaton kiérjek... :-) (A batyuba ott a tea, és megfőztem ugyanazt az itthon maradóknak is, köhögés ellen...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook