Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ébresztő, avagy fel kéne hagyni az Álomvilággal! fórum

Ébresztő, avagy fel kéne hagyni az Álomvilággal! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ébresztő, avagy fel kéne hagyni az Álomvilággal!

1 2 3 4 5 6 7 8
2011. júl. 18. 21:15
Moncsának írtam volna:-)Félre nyomtam!
8. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - 504d3546bf)
2011. júl. 18. 21:15
Igen Magyarországon nagyobb a fizetés mint Romániában, de az árak néha magasabbak. Ez van:(.
7. 0b18315731 (válaszként erre: 4. - Titánia83)
2011. júl. 18. 21:14

Szuper!Köszi hogy le írtad!Ugye hogy lehet így is?Én anyum munka nélküli mindenfele beadja,érdekes mikor elutasítják nem sír,hanem nevet,közli a franc ha tudnák kit vesztettek:-))Pályázik tovább.

Élhető és élhetetlen...

Van ez így:-)

6. Titánia83 (válaszként erre: 56. - Raza de soare)
2011. júl. 18. 21:13

Van egy találó mondás:

- Aki dicsekedik, annak adni kell, aki panaszkodik, attól kérni kell.


Mi pont arra vágyunk, hogy legyen egy kis tanyánk, ahol mindent megtermelhetünk magunknak, legyenek olyan energiatakarékos megoldásaink, amivel egy passzív házat tudunk fenntartani, és legalább mentesülnénk a sárgacsekkek fizetése alól. :D És még a környezetet sem szennyeznénk. Többletet lehetne cserélni másokkal, akiknek szintén van terményfeleslegük. És tuti leszoknánk a húsevésről is, mert egyikőnk sem tudna megölni egy állatot, amit ott tartunk majd a kertünkben. :p


Amúgy összefogásban gondolkodunk, csak még nem találtuk ki, hogy hogyan lehet kivitelezni. Szerencsére egyre többen ébredeznek. És itt olyanra célzok, amikor közösen termelnek az emberek, tehát pl. egy falu összefog, és közösen dolgoznak a közösség érdekében. Pl. ökofalvak.

2011. júl. 18. 21:12

Mega LÁJK!


Igen: sopánkodni kár, két lehetséges ésszerű út van bármikor az életben

- elfogadni ami van és BOLDOGAN élni benne

- tenni a változásért.


Nem tenni semmit, de nyavajogni az a legegyszerűbb (rövid távon), de max a saját életedet cseszed el vele.


Pl (direkt tök más mint amit a cikk körbejár) kövér vagy. Nagy ügy. Na most vagy elfogadod - tényleg - és boldog vagy, vagy diéta... sopánkodni és nap, mint nap szarul érezni magad miatta??? na kinek lesz rossz? Tuti nem a szomszdé néninek!

4. Titánia83 (válaszként erre: 55. - Moncsa85)
2011. júl. 18. 21:08
Anyum egy kisvárosban lakik, ahol szintén nincs munka. Ők is átjárnak egy közeli gyárba dolgozni, és szépen lépeget a ranglétrán, mert olyan a teljesítménye, amivel kiérdemli. És mert megmer pályázni jobb helyeket is. Pedig nincs protekciója!
3. Titánia83 (válaszként erre: 54. - Katykóca)
2011. júl. 18. 21:07

Erről jutnak eszembe a magyar zeneszámok. Sírva vigad a magyar, tartja a mondás. :S


Én inkább rádiót sem hallgatok, meg tv-t sem nézek. Amúgy is sok ott a ferdítés, meg a lehúzás.


Hallgatom a saját összeállításomat, vagy valami pozitív hangvételű/ szövegű zenét, meditációs szöveget. :D

2. Titánia83 (válaszként erre: 53. - Doris27)
2011. júl. 18. 21:04

Nahát az az alap, hogy nem dobjuk el a szemetet. :D


Egyetértek. Ezért is adtunk magunknak három évet. Aztán újragondoljuk a lehetőségeket.


Apósom is támogatja a netes munkát elég komolyan, és mellékesként Párom is vállalt. Én másjellegűben gondolkodok, szintén a neten, szintén mellékesként, próba szerencse. :)

2011. júl. 18. 21:02
Figyeljetek azt tudjatok, hogy : cukor , kenyer, liszt , olaj , kenyer stb nalattok 25 % olcsobb mint nallunk.Fizetes kb ugyan az sot azt hiszem ott nagyobb.

Ugrás a teljes írásra: Ébresztő, avagy fel kéne hagyni az Álomvilággal!
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook