Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ébredéstől lefekvésig számítógépezik fórum

Ébredéstől lefekvésig számítógépezik (beszélgetős fórum)


1 2
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Channa*)
febr. 6. 23:09
Előttem egyeten párja volt, azért váltak szét mert a barátnő unatkozott mellette. Kapcsolatokat nem épít, nem jár sehová.
febr. 6. 23:08
nem akarok én lenni a férfi a kapcsolatban
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Channa*)
febr. 6. 23:07

Nem nézek TV-t. Fényképezek, nézem a madarakat, túrázok, úszok, futok, zenét hallgatok. Néha festek is vagy rajzolok valamit.

A leginkább abba fáradok el, hogy egyfolytában én kezdeményezek mindent, mindenben. Mert mindig azt várja, hogy utasítsam.

És igen, a gondolattól is kiráz a hideg, hogy valaki ténylegesen 16 órán át ül ugyanabban a pózban minden nap és leépíti magát.

jan. 31. 05:04
oke ha a szakmad miatt muszaj,de pihenteto szuneteket be kellene iktatni es napcsak ott elni az eletedet!
jan. 31. 04:30
Te meg magad zarod be vele magad. Takaritana a fene egy ilyen utan!
27. Sütikee (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 30. 19:47
A volt férjemmel erre ment rá a kapcsolatunk...
26. kalmanka511 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 30. 15:07
Nem, nem veled van a baj, ez nem normális jelenség. Nem csak számodra nem jó, de a saját egészségét is tönkre fogja tenni rövid távon.
25. kiskacske (válaszként erre: 24. - Channa*)
jan. 30. 14:03

Igazából ezt nem fogja megérteni az, akinek nem ilyen a munkája. Bár éppen szülési szabin vagyok, de előtte online marketingesként én is simán voltam 12-15 órát a gép előtt, ha kellett. És az ember észre se veszi sokszor, hogy már este 5-6-7 óra van, mert annyi a meló.


Bár nekem volt időm magamra, a férjemre, a háztartásra, mert úgy szerveztem.

24. Channa* (válaszként erre: 23. - Eunuch)
jan. 30. 11:14

Ez nem igaz!


Mint írtam, napi minimum 15 órát előttem van a gép.

Van, hogy dolgozok rajta, van olyan, hogy játszok és olyan is van, hogy csak szórakozásból netezek.


Mellette belefér a háztartásvezetés is és bármi.


Ha épp nincs mondjuk elmenős programunk, akkor tuti, hogy a gép előtt vagyok, de én képes vagyok közben beszélgetni, TV-t nézni és mást is csinálni.

De nem vagyok függő.


FI párja egy rosszul szoktatott pasi.

Régen az ilyenek feküdtek a kanapén a TV előtt, asszonyverő trikóban, hasukon egy üveg sörrel.

A mostani elkényeztetett pasik a gép előtt ülnek.


Simán eltudom képzelni, hogy FI pasija nem szereti FI társaságát, ezért a géphez menekül.


Ha valamelyikük szervezne programokat, akkor változtathatnának az életükön, de ha FI durrog, hogy a párja mást sem csinál, csak a gép előtt ül, a pasi meg azt gondolja, hogy ez állandóan cseszeget a házimunkával, amit eddig önként és dalolva elvégzett, addig így fognak élni.

23. eunuch
jan. 30. 11:04
Ez pont olyan,mint egy alkoholista, csak mással tölti magát.
jan. 30. 09:57

A címre reagálva: Aki "Ébredéstől lefekvésig számítógépezik", annak nincs élete.

Délelőtt 9 órától éjfélig - ráadásul rendszeresen - biztosan nem dolgozik. Más lenne, ha azt írtad volna, hogy előfordul ilyen. Az hihető is lenne. De napi szinten nem hiszem, hogy dolgozik. Ott más is van, nemcsak munka. Sok minden lehet. De találgatni nincs értelme. Valószínűleg egyfajta függősége van, ami nem a munkájából fakad.


De hogy normális élete nincs, az bizonyos. Már ha igaz, amit írsz.

jan. 30. 09:30

Hát nem tudom...


Én is IT-s vagyok.

Reggel felkelek és már kávézás közben magam elé veszem a gépet.

Ilyenkor még csak netezgetek, majd 9- körül felcsapom a melós gépet. Ha kicsit nem figyelek oda, akkor simán tudok dolgozni éjfélig is, de azért igyekszem legkésőbb 18kor befejezni.


Ha lecsuktam a melós gépet, akkor megint felnyitom a sajátomat és igen, még az ágyba is előttem van.


Nem, nem vagyok függő, csak egy csomó mindent a netről tudok meg. Szinte minden a gépen van.


Neked szerintem nem az a bajod, hogy hihetetlen számodra, hogy napi 15 órákat lehet a gép előtt ülni, hanem az a bajod, hogy nem melletted ül a TV előtt, nem viszi ki a szemetet, stb.


Hát ez egy rossz szoktatás eredménye! Gondolom, amíg dúlt a szerelem, addig nagyon szívesen körbe ugráltad, kiszolgáltad, megcsináltál mindent helyette, mert hát bizonyítani akartad, hogy te mennyire szereted.

Most meg, nincs már rózsaszín köd és zavar.


Na, erre már az elején gondolni kell! Csak olyanra lehet bárkit rászoktatni, amit tudunk csinálni hosszú időn át. És nem picsogni utólag, hogy ez csak ül a gép előtt és semmit nem csinál.


Gondolom, azért sem ötletel, mert azt szokta meg,hogy te majd jól kitalálod, hogy mit csináljatok;)

20. Kacsahercegno (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 30. 06:58

Azért a lopás nem ugyanaz, vagy feljelentést akarsz tenni a rendőrségen, amiért egész nap számítózik? :D


A saját hülyeségétől senkit nem lehet megmenteni... Hogyha elbeszélgettél vele x alkalommal hogy aggódsz érte stb., és nem változott semmi, akkor vagy beletörődsz, vagy elköltözöl, ha annyira nem lehet vele együtt élni. Sajnos vannak ilyen emberek, akik mással együtt élve sem képesek normálisan pl. elpakolni maguk után stb. meg olyanok is akik bár felnőtt emberek, de nem értenek a szóból. Saját magadat strapálod le azzal, ha folyton téped a szádat, neki meg egyáltalán nem fontos amit mondasz, ezért nem változtat.

jan. 30. 05:45
en is csak azt tudom mondani,hogy fuggo,en lelepnek az ilyen szemelytol/persze ha csak modod van ra/.hisz mellette nincs boldogsagod!
18. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 22:53
Függő.
jan. 29. 22:24
Valaki bemásolja a régebbi fórumtémákat, mert csak nyekegi a magyart. :)
16. simple
jan. 29. 22:21
Volt màr èvekkel ezelött is ugyanez a tèma többször. Azòta is vele vagy?
15. Amaunet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 22:06
A "gépezni" elég tág fogalom. Dolgozik, tanul, játszik vagy csak úgy kóborol a neten? Ha akkor a monitora van biztosan látod mit csinál.
14. Enissa (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 21:53
Lépj tovább keress egy embert magad mellé, ne egy robotot!
13. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 21:50
Nem csoda hogy eleged van. Termezstesen nem normális ez így akkor sem ha tényleg dolgozik. Szerintem itt marad a megszoksz vagy megszöksz. Valószínűleg ő ezen nem is akar változtatni.
jan. 29. 21:41
A szememetet is mindig én dobálom ki utána, mert mindent elől hagy. Megy vissza gépezni.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Globus)
jan. 29. 21:40

Hétvégén is felkel 9-kor beül a gép elé és éjfélkor feláll és befekszik az ágyba. Néha (Kb havi egyszer) főz valamilyen kaját hétvégén ami nem a sajtos tészta (hétköznap összedobja a sajtos tésztát és visszaül gépezni, de míg fő a tészta is gépezik, meg kajálás közben is). Igazából ha eén kezdeményezek akkor eljön velem sétálni, de belefáradtam, hogy ha én nem mondok neki semmit akkor ő soha nem fog kezdeményezni soha semmit. Annyira utálom ezt...

Meg azt is hogy lehet hogy egy ember ennyire elzárja magát a külvilág élményei elől...

10. Amaunet (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 21:32

Ha kezdő fejlesztő, akkor "teper", hogy bent maradjon. Ismereteket gyűjt, tanul.

Igen, rémísztő lehet egy kivülállónak. De sokan autodidakta módon fejlesztik magukat, ha nincs néhány százezer forintjuk a képzésekre.

9. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 21:29

Ennyi órát nem dolgozik. Mit csinál? Nagyon nem normális jelenség.

Mi történik hétvégén?

8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 21:27

Egy munkahelynek sincs olyan elvárása, hogy 15 óráig üljön valaki a gép előtt.

A un. törzsidőm 08-17-ig tart, amikor a kollégák számára elérhetőnek kell lennem. De ez az okos telefonok világában már nem köt a géphez, a monitor elé.

7. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 29. 21:24
Mondjuk ha az ember egész nap a számítógép előtt ül, akkor alig várná, hogy kiszabaduljon. Elmenne sétálni, futni, edzőterembe, uszodába, biciklizni. Valahogy ezt ellensúlyozni kellene.
jan. 29. 21:18
Akkora monitor előtt ül, mint egy nagy síkképernyős tévé. Nem tudom de ez engem megrémiszt... Ez az egész... Így ahogy van...
jan. 29. 21:17
És a teste is módosul a folyamatos székben ülés miatt. Ferdül a gerince, gyenge izomzatú, és nem tudja kinyújtani a lábait.
jan. 29. 21:16
Jó, akkor a párom.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Nancy Ann)
jan. 29. 21:16
Miért ha csak egy sima ember akkor nem gáz? Szóval ha lop, de nem a párom akkor nem gáz lopni? Ha nem dolgozik, de nem a párom, akkor nem gáz nem dolgozni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook