Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Durva dolog történt az éjjel, mi lehetett az? fórum

Durva dolog történt az éjjel, mi lehetett az? (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. cfa6b883d8 (válaszként erre: 10. - 7a23ed9179)
2013. febr. 8. 10:54

Neked is köszönöm szépen:)

És köszönöm a tanácsot is, amint hazaérek munkából azt fogom tenni.

De gondolom kiderülni hogy konkrétan ki lehetett, arra nincs módszer.

Én az összes halottamra egyébként sokat szoktam gondolni.

13. 9f98008a3b (válaszként erre: 11. - Cfa6b883d8)
2013. febr. 8. 10:53
Sajnálom:(((
12. kismackó2006 (válaszként erre: 11. - Cfa6b883d8)
2013. febr. 8. 10:50
:(( Sajnálom!
11. cfa6b883d8 (válaszként erre: 8. - 9f98008a3b)
2013. febr. 8. 10:49
Lehetséges..1 éve volt egy vetélésem 4 hónaposan meghalt a kisbabám..Rá gondoltam amúgy először..bár fogalmam sincsen hogy Ő lehetett-e...
2013. febr. 8. 10:47

Boldog szülinapot:)


Az én kislányom is látott szellemet, mikor még kicsi volt és meghalt a dédmamája, mert csak ő lehetett.


Ezek szerint bárki is volt, nem bántani akart.


Ha sokat gondolunk az elhunytakra, akkor ők állítólag nem tudnak elszakadni a két világ határáról, ahol egyébként 23 (ha jól emlékszem az olvasottakra) napot töltenek a lelkek, míg jön értük a vezető lelkük. Ilyenkor kapcsolatban maradnak velünk.


Gyújts meg a telefon közelében egy hófehér gyertyát és hagyd tövig égni.

9. cfa6b883d8 (válaszként erre: 7. - Kismackó2006)
2013. febr. 8. 10:47

Köszönöm szépen:)

Igen, sok kisgyerek lát..hugom barátjának az unokahuga(5) is mindig beszél összevissza valakikhez amikor egyedül van, és mondja hogy ott van néni-bácsi mikor ki..

2013. febr. 8. 10:44
Gondolom, fontos volt, hogy tudd, gondol Rád.
2013. febr. 8. 10:43

Boldog szülinapot! :)


Elég félelmetes lehetett, nálunk a kisfiam mondta mindig, hogy ezt és azt lát a lakásban. Én persze soha nem láttam, de tény, hogy már a végén paráztam, hogy mi van, ha igaza van, s tényleg ott van valaki vagy valami?!

Vannak ilyen különös dolgok, én is mindig az elhunyt szeretteinkkel hozom összefüggésbe.

2013. febr. 8. 10:43
Most már ezt én is elhiszem.Csak tudnám melyik elhunytam volt.
2013. febr. 8. 10:40

Hááát.....

Én hiszem, hogy nem csak a Miénk a Világ. :)

2013. febr. 8. 10:38

Hát gondolom hogy az sem lehetett valami kellemes..

de én ilyeneket azelőtt sosem tapasztaltam.

ezért is vagyok megrémülve, hogy ilyen hogy létezhet..

2013. febr. 8. 10:33

:)))


Én a napokban arra ébredtem, hogy kopogtatnak.

Gondoltam, álmodom, de csak nem maradt abba.

Ismét kopogtatás, gondolat: Párom elaludt, mert nem csörgött az óra.

Hallgatok, kopgás ismét.

Felkeltem, éjjel fél egy körül járt.

Nem mertem ajtót nyitni. :/


Nem tudom, mi vagy ki volt, de elég vacak érzés volt.

2013. febr. 8. 10:31
ez durva...
2013. febr. 8. 10:28

Tegnap ünnepeltem a 26. születésnapomat.Mindenki lefeküdt 10 körül aludni.(senki nem ivott semmit)Fél 11 kor arra keltem hogy a lakásba nagyon hangosan szólt a Happy Birthday dallama a konyában..először azt hittem álmodok, majd újra elkezdett szólni, de olyan hangos volt hogy a mélyen alvó hugom felkelt, és kiment a konyhába, és csak puffanást hallottam és abbamaradt a zene.

Reggel kérdeztem hogy mi volt az, és azt mondta hogy a matávos telefon világított és az zenélt és amikor megemelte a kagylót, abbahagyta.Csak nézett reggel mindenki egymásra érthetetlenül.

Reggel direkt csörgettük a matávos telefont, és normálisan csengett.Számomra ez nagyon durva.

Talán valamelyik elhunyt rokonom lehetett?

Mert mással én nem tudom ezt magyarázni.

Meghalt apukám apja 3 éve, és nemrég volt apukám névnapja, és akkor éjszaka megint fél 11 körül arra keltünk hogy riaszt apukám kocsija.Senki nem nyúlt hozzá...mire kiindult abbamaradt.Utána visszafeküdt, újra elkezdett riasztani.Majd megint abba maradt , ez vagy 4x volt.Anyum mondta apunak hogy biztos az édesapád csinálja..és abba maradt onnantól kezdve.Semmi probléma nem volt előtte a riasztóval, és azóta sem csinálta többé, és baja sem volt, mert másnap megnézte, teljesen rendben volt a kocsi.

Létezne hogy akkor ezt az apukája csinálta volna?És nekem tegnap pedig vagy ő, vagy nagymamám?

Tapasztalt más is ilyet?

Nem kergültem meg, tényleg megtörtént, és most kicsit félek is egyedül, elaludni is féltem.

Megnéztük a híváslistát a telefonon és nem hívott senki, mégis zenélt, és nincs benne semmiféle álállítható csengés.Alap vezetékes telefon digitális kijelzővel.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook